Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (59) összesen
  1. #31
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet F16Fairlane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mert esetleg betel olyat, amivel nem ad egy barrelt?
    Te írtad, hogy draw nem lehet nála...De még ha van is nála, pl. QT, azt tuti mögéd csekkeli. Vagy mit betelne itt, amivel nem ad betet?

    Idézet F16Fairlane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    ezt szerintem gondold vegig megegyszer
    allitolag regular volt az ellenfel
    akkor gondolom tudja, hogy mi az a reverse implied odds
    Nem biztos, hogy tudja, de ha tudja is, akkor szerinted dobna egy QT-t turnön?

    Idézet F16Fairlane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a tokomet betelsz eloben ezzel az image-el ketto ellen a turnon?
    es ezek kozul mit ver AK-nal gyengebbel?
    lol lol
    Az élő játékosok nem weaktight fishek, mint az ide írók többsége, inkább laza passzívak, akik felébrednek, ha találnak valamit. Azt írtam, ők mit csinálnának, nem azt, amit egy jó játékos. Menj el élőzni párszor, aztán meglátod miről beszélek.
    Utoljára módosítva: Sawa által: 2009. 05. 27. 14:16

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    komoly szakmai dolgokat írtok, de amellett egyikőtök se szaladjon el hogy élő játékról beszélünk. egy élő regular nem egyezik meg egy netes 12 multitablingerrel.

    az oddsok kiszámítása is teljesen másképp történik aki a netes partyjaiból indul csak ki az itt nem rendelkezik megfelelő infó háttérrel
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 08. 11.
    Hozzászólások
    716

    Alapbeállítás

    Idézet Sawa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te írtad, hogy draw nem lehet nála...De még ha van is nála, pl. QT, azt tuti mögéd csekkeli. Vagy mit betelne itt, amivel nem ad betet?
    Kx

    Idézet Sawa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem biztos, hogy tudja, de ha tudja is, akkor szerinted dobna egy QT-t turnön?
    hat, nem tudom, nem jatszom a venetian-ben
    amugy ez egyebkent kulcsfontossagu, mert ha callol QT-el (ami a flop range-eben nyilvan benne van) akkor persze bet turn

    Idézet Sawa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na jó itt már totál összevissza beszélsz, ennyi időm nincs.
    huha
    na mindegy, en amator vagyok orulok, hogy szora meltattal

  4. #34
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    ha Kx-el nem ad betet, akkor miért adja meg a turnön? Fullra húz?

  5. #35
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet F16Fairlane eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kx
    K-t soha nem dob.

  6. #36
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    F16Fairlane elemzése és indoklása nagyon tetszik. Néhány kiegészítés:

    Az addigi közös játékra alapozva ellenfél zónája a turn megadás után: AK, KQ, KJ, KTs, K9s, JJ, 1-2 TT, 1-2 AQ
    Várhatóan river bet $300-at megad minden Kx-el. A river all-in rosszab mint a bet $300, mivel a KQ és K9s lapokat valószínű eldobja rá.

    A nagy probléma a leosztással a 160 BB stack méret. 120 BB vagy kisebb illetve 200 BB vagy nagyobb stack esetén optimális a bet/bet/all-in illetve a bet/bet$200/bet$300-fold.

    120-200BB stack esetén a bet/bet$200/bet$300 line elkötelez az ellenfél river all-in emelésének megadására, mivel a fullokon kívül az ellenfél néhány esetben AK-val (esetleg AQ-val) is all-in mehet.

    120-200BB stack esetén a bet nagyságokat valahogy úgy kellene alakítani, hogy a river bet után még ne legyünk committed. Az aktuális 160BB esetén pl. bet turn $150, bet river $250. Így 60BB stack marad, amivel visszaemelésre még lehet dobni.

    De 120-200BB stack esetén ettől még jobb megoldas sztem a többek által javasolt check/raise turn (ellenfél emelésétől függően) vagy check turn/value bet river.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    c/r turn szörnyű

  8. #38
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    90$ deadmoney bent van UTG-től. 18% körüli odds-al nem tudom elképzelni, hogy eldobjam riveren. Nem hiszem, hogy itt lehetne úgy trükközni a betsize-al, hogy dobható legyen sor riveren. Akkor inkább check/fold, vagy nem tudom, de semmi képpen sem river bet/fold. Nem TPGK-nk van. Turn C/R ebben a szituban pénzégetésnek tűnik. Minden rosszabb lapot dobatunk, a jobbakat meg busásan kifizetjük. Szerintem teljesen jó itt a bet/bet/bet line. Nem kell sehol trükközni.

  9. #39
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Jók a stack méretek a river allinre, nagyon durván weak a bet/fold river megoldás, aki riveren dobásra készülődik egy ilyen helyzetben, az ne játsszon ilyen limiten, vagy zseni és nagyon jó readje van az ellenfélről (lol).

    A turn check/raisen megjátszásnál nincsen rosszabb játék, az viszi a prímet idáig

  10. #40
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    En is en is! Nl10 es tapasztalatam alapjan!

    Mi lehet nala kiveseztetek de...
    Sokat szamit, hogy mit gondol arrol mi van neked!

    Van par lehetoseg:
    - En tippem szerint parra tesz teged (jo kis agressiv keleti block jatekod miatt), igy AK , Kx is jon es huz, hogy bloffolj, nem emel vissza, mert akkor dobod es nem barellezel a gyengeb lapoddal. Riveren csak megad maj,d ha jon a barell de allint nem fog menni a river betre max call...(ezert ezen lapok ellen egy ertekhataros emeles kell)

    - Kx ra tesz, akkor viszont fullja van vagy eros kiker es K (AK?) es szinte huz. Akkor kapsz allint a vegen tole, erre ugyanugy jo a fenti fel potnyi kb emeles... aztna bukunk ha nem jott ossze.

    - Masik hogy fullal slowplayel (letolja mid van ), akkor rivernel jon az allin


    Ezek utan, river:
    Emelunk akkorat, hogy lefedjuk optimalisan a fentilehetosegeket. Ertem ez alatt hogy a roszabb lapokat blofbe vagy megdasba forditsuk...

    En nekem nem kerdes hogy be kerulunk, ha kapunk egy allitn... a lehetosegek kozul, meg mindig tobbszor lesz jo nekunk mint rossz ( persze mentsegem en lama vagyok )

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •