Oldal: 75 / 692 ElsőElső ... 2565737475767785125175575 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 741 - 750 (6913) összesen
Like Tree369Likes

Téma: Full Tilt Poker

  1. #741
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 05. 14.
    Hozzászólások
    90

    Alapbeállítás

    sziasztok. akik rendszeresen játszanak nem vettek észre valami furcsát a siteon? gondolok itt arra hogy a honapban 5böl 3 AA vs AK preallint buktam, 17 settel buktam beülöt, és 8db 90%+ os kezem kapott ki flop ill turn allinban. eddig is voltak vicces dolgok de sztem ezek a számok kicsit tul nagyok. nem? bocs ha panaszkodásnak veszitek, de totál ki vagyok...

  2. #742
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet illoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok. akik rendszeresen játszanak nem vettek észre valami furcsát a siteon? gondolok itt arra hogy a honapban 5böl 3 AA vs AK preallint buktam, 17 settel buktam beülöt, és 8db 90%+ os kezem kapott ki flop ill turn allinban. eddig is voltak vicces dolgok de sztem ezek a számok kicsit tul nagyok. nem? bocs ha panaszkodásnak veszitek, de totál ki vagyok...
    200k hand után semmi furcsát nem vettem észre
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #743
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet illoke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok. akik rendszeresen játszanak nem vettek észre valami furcsát a siteon?
    AJ > AK (FR-en)
    nincs nagy mintám ennek a bizonyítására, amit nem is tennék meg :P
    Utoljára módosítva: cake által: 2009. 05. 28. 10:51

  4. #744
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás deposit failure. Please help me

    Szeretnék depozni a terembe mb-ről, de a végén nem nyílik meg valamiért az mb site ahol engedélyezhetném a kiutalást. Régebben már depoztam ide, azóta nem változtattam adatot sehol, ennek ellenére az ftp support csak azt tudja mondani hogy egyezzen minden adat meg legyenek engedélyezve a pop-up ablakok.

    Valami más ötlet?

    Közvetlenül az mb-ről nem lehet úgy pénzt küldeni az ftp-nek hogy az egyértelműen látszódjon hogy nekem depo és így kikerülni az ftp kliens?
    Bár..... ha nem oldódik meg a probléma a kiutalásnál is gond lehet.

  5. #745
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Diabolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék depozni a terembe mb-ről, de a végén nem nyílik meg valamiért az mb site ahol engedélyezhetném a kiutalást. Régebben már depoztam ide, azóta nem változtattam adatot sehol, ennek ellenére az ftp support csak azt tudja mondani hogy egyezzen minden adat meg legyenek engedélyezve a pop-up ablakok.

    Valami más ötlet?

    Közvetlenül az mb-ről nem lehet úgy pénzt küldeni az ftp-nek hogy az egyértelműen látszódjon hogy nekem depo és így kikerülni az ftp kliens?
    Bár..... ha nem oldódik meg a probléma a kiutalásnál is gond lehet.
    nekem is ez a baj... csak nekem megse jelenik az MB gommb a deposit lehetosegeknel...lehet valami etechnikai hibaa van

  6. #746
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    ok mukodott... mas volt a gond nallam...

  7. #747
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet Diabolo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék depozni a terembe mb-ről, de a végén nem nyílik meg valamiért az mb site ahol engedélyezhetném a kiutalást. Régebben már depoztam ide, azóta nem változtattam adatot sehol, ennek ellenére az ftp support csak azt tudja mondani hogy egyezzen minden adat meg legyenek engedélyezve a pop-up ablakok.

    Valami más ötlet?

    Közvetlenül az mb-ről nem lehet úgy pénzt küldeni az ftp-nek hogy az egyértelműen látszódjon hogy nekem depo és így kikerülni az ftp kliens?
    Bár..... ha nem oldódik meg a probléma a kiutalásnál is gond lehet.
    Egy ismerősömnek is volt ilyen. Probáld meg a single click depo-val, hátha müxik. Ha nem változtattál semmit akkor nem tudom. (MB mail cime esetleg?)
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  8. #748
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    olyat lehet csinalni, hogy egyik haveromnak atkuldok 11$t aztan mind ketten elindulunk ugyanazona versenyen? vagy ez csalasnak szamit?

  9. #749
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet dawedawe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    olyat lehet csinalni, hogy egyik haveromnak atkuldok 11$t aztan mind ketten elindulunk ugyanazona versenyen? vagy ez csalasnak szamit?
    hat mire valo a player tranfer, ha nem erre?

  10. #750
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 11.
    Hely
    sopron
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    igen...

    csak amr parszor meggyult a bajom a termekkel(artatlanul)...es mar alapbol parazok midnen gyanusnak tunheto dologtol...:S

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •