Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (42) összesen
  1. #11
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet peckes17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok ! Nincs valakinek infója a Prágai EPT ről ? Vagy nem tudjátok esetleg hogy van e élő közvetités valahol a leosztásokról és a selejtezöröl ?
    Az EPT stábja idén nem közvetít élőben a Prágából. Zoleee viszont kint van, reméljük hamarosan beszámol az eseményekről.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás Helyzetjelenes a Satellit nap utan

    A forumhozzaszolasok, viszonylag lenyegretoroek lesznek, reszletesebben majd a hetvegen elkeszulo cikkben.
    Vasarnap kb 14 orara ertunk Pragaba. Mar az ut is eleg vicces volt, errol Majka gondoskodott...
    En sajnos a satelliten nem indultam el, mivel a megelozo ejszaka egy percet sem aludtam. Az utobbi honapokban teljesen at alltam a nappali alvasra, igy egyszeruen nem tudtam elaludni. Szoval nekem elosszor alvas kovetkezett....
    Este olyan 23 orakor mentem at a Hiltonba. Hat nem semmi az aulaja. Elosszor Johnny Loddent lattam meg, aki par skandinav haverjaval mulatoztak szepszamu holgy tarsasagaban. A terembe valo bejutas egy regisztracohoz es egy femdetektor atvizsgalashoz van kotve. Miutan ez megvolt, megneztem hogy allnak a tobbiek. Akkor mar csak Sziki es Kuremszky volt harcban, sajnos viszont ok sem jutottak be...
    A cash game asztalokhoz nezve, elosszor kicsit megijedve lattam hogy a legkisebb asztal 100\100 ok gondoltam itt sem fogok jatszani... Persze Koronaban volt (Euroban 4/4), igy egy ilyen asztalhoz ultem be, jatszottam 3 orat. Egesz jol sikerult, reszletesen a partykrol majd a beszamoloban....
    Kozben Sziki, Riki, Misi a magas tetu asztalokon huztak le az agressziv skandinavokat.... lattam egy 20000 Euros potot a javunkra....
    Ricsit nem is lattam, szerintem rapihent a mai napra....

    Annak ellenere hogy a satelit senkinek sem sikerult szinte mindenki befizetett a Main Eventre. Ugyhogy matol lehet szurkolni!!

    A verseny kozben smsben kuldom majd skiboynak a magyar jatekosok zsetonallasait, o majd felrakja ebbe a forumtopicba...

    En persze kozben cash gamezek is majd es kb egy ket orankent korbe megyek megnezem hogy allnak a fiuk...

  3. #13
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Ez aztán gyors reakció volt...

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    A barátom bejutott a satelitröl a föversenyre és ma 12 kor ült asztalhoz.
    Sajnos most küldte az sms t hogy kiesett. 2 ÁK ját verték. Az egyiket 1
    9 10 a másikat 1 44. Nagyon sajnálom de sajnos ez van.

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Még 1 sms. t kaptam. Egyedüli magyarként chipléderként jutot be a satelitröl 290 föböl. Már az is nagyon szép.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    hogy hivjak? hmmm en korbe kerdezoskodtem es nekem azt mondtak senki nem jutott be a supersatellitrol...
    Nem online jutott be?
    Igy vagy ugy, mondjad neki, hogy keressen meg, szivesen elbeszelgetnek vele....
    kb 1 ora mulva ott leszek, valoszinu a 4/4es cashgeme asztalon egy. szurke Replay puloverben... orulnek, ha keszithetnenk vele egy kis versenybeszamolot...

  7. #17
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet peckes17 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még 1 sms. t kaptam. Egyedüli magyarként chipléderként jutot be a satelitröl 290 föböl. Már az is nagyon szép.
    Kar, hogy nem ismerem, elkerulte figyelmem....
    Az ajanlat pedig all, irdd mar meg neki hogy szivesen talalkoznak vele...18:10kor ott leszek a teremben levo barpultnal.....
    Ha van kedve egy kicsit csevegni...

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Dudás Sándornak hivják és Kuremszki Csaba ill. a többiek is ismerik.
    Most beült ö is a cash geme asztalhoz.

  9. #19
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 04. 30.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Beszéltem vele ott lesz 18 10 kor. Most a 4/8 as asztalon játszik.

  10. #20
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Zoleee által küldött helyzetjelentés a prágai EPT első napjáról:

    Magyar indulók:
    Majka, Kuremszky Csaba, Tóth Richárd, Dudás Sándor és Kovács Tamás Gábor.

    Már csak Tóth Ricsi és Kovács van versenyben.

    Ricsinek már lehetne 40k zsetonja is, de az ötös setjét verte az A3 két pár a river A-val, és így visszaesett 10k-ra, de onnan sikerült felállnia 23k-ra. Ricsi asztlánál ül jelenleg Katja Thater is.

    Kovácsnak 21k-ja van.

    Az átlag zseton 18,5k.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •