Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (108) összesen
  1. #71
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet arcsen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En ertem mit mondasz!
    De ez egyaltalan nem gyavasag/batorsag kerdese!
    Megy a nepbutitas, rombolas... Munka, monikaso, evente egy nyaralas. Elvan a nep, a politikai elitunk meg igy szepen, konnyeden szetlopja az orszagot.

    Gondolj bele, mi lenne, ha az emberek, ha a nep jobban elne, jobb oktatast kapna, nagyobb tere lenne?! Szerinted kormanyon lehetne meg ez az undorito bagazs? Es most nem (csak) az mszp-rol beszelek! (mielott elfogultsaggal vadolnanak...). Ez marha jol ki van talalva, es szepen fel lett epitve. Sajnos!

    Azert en bizok meg magunkban, alapvetoen egy igen intelligens, es vegsokig kitarto nep vagyunk, majdcsak fordul a kocka!
    Azt azért tegyük hozzá, hogy máshol is birka a nép, nem csak Magyarországon. Máshol is az agybénulást okozó műsorokat nézik az emberek legnagyobb számban a tévében, Angliától Németországon át Amerikáig mindenhol a Blikkhez, Borshoz hasonló köpedelmek a legolvasottabb lapok, sok ember ezekben az országokban is tudatlan, műveletlen (pláne az USA-ban), mégis jobban megy a szekér. Nem ezen múlik. Az USA-ban egy Sarah Palin előtérbe lehet tolva a politikában (más kérdés persze, hogy a szálakat egész más kaliberek mozgatják a háttérben), aki az idiotizmus és agyhalál között lebeg valahol félúton, és aki olyan szinten műveletlen és ostoba, ami még ott is szemet szúr(t) a többségnek.

    A még a kilencvenes évek előtt (vagy azok elején) általános iskolába járó réteg egyébként nem kapott rossz alapképzést Magyarországon, sok hibája volt az előző rendszernek, viszont azt nem lehet elvenni tőle, hogy az általános szintű oktatás elég jó szinten mozgott. (Persze vegyük le megint az ideológiát, és koncentráljunk arra, hogy elég komoly matematikai, irodalmi, földrajzi ismereteket "vertek" - többek között - az emberbe már 14 éves koráig is.)

    Én úgy látom, hogy az általános szintű képzés lényegesen jobb volt itthon (azért írom, hogy "volt", mert a jelenlegi oktatásról már semmi jót nem lehet hallani), mint sok nyugati országban (pláne Amerikában), amiben viszont ezek az államok lényegesen előrébb jártak/járnak, az a felsőoktatás minősége. Ott már köröket vertek/vernek ránk.

  2. #72
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Vika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy látom, hogy az általános szintű képzés lényegesen jobb volt itthon (azért írom, hogy "volt", mert a jelenlegi oktatásról már semmi jót nem lehet hallani), mint sok nyugati országban (pláne Amerikában), amiben viszont ezek az államok lényegesen előrébb jártak/járnak, az a felsőoktatás minősége. Ott már köröket vertek/vernek ránk.
    nyugaton is van 1 csomó semmit nem érő "főiskola", meg komolyabbak is, ugyan úgy, ahogy nálunk is. talán annyi a különbség, hogy a gagyibbak nálunk tényleg totál semmire nem jók (művelődésszervező meg ilyenek). de azért azok az egyetemek, amik nem az utóbbi évtizedben jöttek elő csak úgy a semmiből, azok azért többnyire megütik a szintet szvsz.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #73
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  4. #74
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Összeesküvés elméletek nélkül, részletesebb és érdekesebb megfogalmazása a The Zeitgeist movement témájának.
    Érdemes megnézni. 6 részben van fent a youtuben.
    YouTube - A gazdasági válság oka! 1/6.rész
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #75
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Összeesküvés elméletek nélkül, részletesebb és érdekesebb megfogalmazása a The Zeitgeist movement témájának.
    Érdemes megnézni. 6 részben van fent a youtuben.
    YouTube - A gazdasági válság oka! 1/6.rész
    nagyon érdemes megnézni és ezt is utána:

    The Venus Project

  6. #76
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez nagyon komoly! Mindig is tudtam (gondoltam), hogy a hekkerek a biztonsági cégek előtt járnak...

  7. #77
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet darklol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon érdemes megnézni és ezt is utána:

    The Venus Project
    Lenyűgöző tervek! De sajnos(?) néhány ötlet megvalósíthatatlan. Pl. a pénz eltörlése. Ezt csak úgy lehetne megcsinálni, hogy ha mindenkinek "kiporcióznák" a nyersanyagokat, és minden tárgyat, ami az élethez szükséges.
    Én biztos nem tudnám leélni az életemet egy ilyen társadalomban.
    "And the most important of preparations is to get a pee bucket by your computer obv. "

  8. #78
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    Idézet Takii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lenyűgöző tervek! De sajnos(?) néhány ötlet megvalósíthatatlan. Pl. a pénz eltörlése. Ezt csak úgy lehetne megcsinálni, hogy ha mindenkinek "kiporcióznák" a nyersanyagokat, és minden tárgyat, ami az élethez szükséges.
    Én biztos nem tudnám leélni az életemet egy ilyen társadalomban.
    hm, nem tudnád leélni az életed egy olyan társadalomba ahol mindened megvan?

    előre látom hogy szétlesz offolva a topic

  9. #79
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet darklol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hm, nem tudnád leélni az életed egy olyan társadalomba ahol mindened megvan?
    Halva született ötlet: Maslow-piramis - Wikipédia

    Nem véletlenül a kapitalizmus a legproduktívabb rendszer.
    Utoljára módosítva: nando42 által: 2009. 07. 19. 00:20

  10. #80
    Fanatikus tag Takii avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 17.
    Hely
    PokerStars
    Hozzászólások
    389

    Alapbeállítás

    Idézet darklol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hm, nem tudnád leélni az életed egy olyan társadalomba ahol mindened megvan?

    előre látom hogy szétlesz offolva a topic
    Természetesen, ha mindenem megvan, akkor zsír! De.... szerintem ez nem ilyen egyszerű. Ha mindenkinek megvan mindene, akkor a Földnek annyi. Ezalatt azt értem, hogy pl. nem lehet mindenkinek plazma tv, videójáték, laptop+ asztali pc, autó, motor..stb. Az emberek egyre többet akarnának...nem lehetne egyensúlyt találni sztem. De erre új topikot kell majd nyitni, mert ezt tuti szétoffoljuk!
    Jah, és nem ártana ehhez a beszélgetéshez pár doboz szivar+pár üveg whiskey!
    "And the most important of preparations is to get a pee bucket by your computer obv. "

Oldal: 8 / 11 ElsőElső ... 678910 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •