Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (90) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Megszűnt a nemzetközi online póker Olaszországban?

  1. #51
    Lelkes újonc Mriya avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Orosz antipóker-lobby, most itt az olasz is mely eléggé precedens jellegű, mint már pedzegette itt valaki. Bizonyos állambácsik nem tűrik ha "vigyázó" szemüket nem tudják bizonyos pénzmozgásokra fókuszálni, valahogy frusztráltak lesznek tőle és durcássá válnak idővel...:-) Ha beindul a lavina (mely sztem is várható) akkor vége a "jó világnak" onlinepóker tekintetében. Vagy ha nem is szűnik meg, jó lehetőségek hiányában ellehetetlenül. Pár év még talán van.
    A sikernek ára van, nem titka...

  2. #52
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Egyébként azt tudja valaki hogyha a PS nem nagyon tartja be az UIGEA-t(USA friendly), akkor ezt most miért veszik ennyire szigorúan?
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  3. #53
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    re:Mriya

    Itt inkább arról van szó hogy "nehogymá más vigye el a hasznot" Az online póker mint ipar jól illeszkedik az eu meg minden stratégiába, mert egy csomó embernek elfoglaltságot ad, az állam bácsi egy csomó adóhoz jut, illetve juthatna. Nézd meg pl. magyarországon micsoda reklámja van az idióta lottó, kenó stb. játékoknak, állami tv főműsoridő nesze neked... Vagy gondold el ha az 1 milliárd kínai gambler rászakadna az online termekre. Szóval egyik állam se lesz olyan hülye hogy ekkora üzletet kihagyjon. Inkább azon megy a huzavona hogy melyik állam polgárai melyik államban fizessenek rake-t.
    ProAdel89 likes this.

  4. #54
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Hát szerintem ez inkább a termeknek fenyegető. Vagy belátják, hogy a legtöbb ország előbb-utóbb védekezni fog az adóparadicsomokba kihelyezett termek ellen, vagy szép lassan ellehetetlenítik őket. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valamikor egy nagyobb szerencsejáték cég megegyezik az eu-val, és létrehoz egy es-s székhelyű termet, amelyet kizárólagosan fog engedélyezni az unio a tagországok lakóinak. Szerintem ezzel senki sem járna rosszul. Persze a terem elesne attól, hogy a bevétel 98%-át megtartsa, de egyeduralkodó lenne, míg a többi hálózat szép lassan behalna.
    ProAdel89 likes this.

  5. #55
    Őstag dodi89 avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.283

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát szerintem ez inkább a termeknek fenyegető. Vagy belátják, hogy a legtöbb ország előbb-utóbb védekezni fog az adóparadicsomokba kihelyezett termek ellen, vagy szép lassan ellehetetlenítik őket. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy valamikor egy nagyobb szerencsejáték cég megegyezik az eu-val, és létrehoz egy es-s székhelyű termet, amelyet kizárólagosan fog engedélyezni az unio a tagországok lakóinak. Szerintem ezzel senki sem járna rosszul. Persze a terem elesne attól, hogy a bevétel 98%-át megtartsa, de egyeduralkodó lenne, míg a többi hálózat szép lassan behalna.
    Senkinek nem lenne jó ha a többi hákózat behalna...monopol helyzetben rohadtul nem kell RB-t és bónuszokat adniuk...
    ProAdel89 likes this.

  6. #56
    Lelkes újonc Mriya avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 30.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet Zoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    re:Mriya

    Itt inkább arról van szó hogy "nehogymá más vigye el a hasznot" Az online póker mint ipar jól illeszkedik az eu meg minden stratégiába, mert egy csomó embernek elfoglaltságot ad, az állam bácsi egy csomó adóhoz jut, illetve juthatna. Nézd meg pl. magyarországon micsoda reklámja van az idióta lottó, kenó stb. játékoknak, állami tv főműsoridő nesze neked... Vagy gondold el ha az 1 milliárd kínai gambler rászakadna az online termekre. Szóval egyik állam se lesz olyan hülye hogy ekkora üzletet kihagyjon. Inkább azon megy a huzavona hogy melyik állam polgárai melyik államban fizessenek rake-t.
    "nehogymá más vigye el a hasznot" >> Igen, én is vmi ilyesmire gondoltam. Szóval attól frusztráltak, hogy az itt mozgó pénzekből (internetes póker előretörés + megkülönböztetett médiafigyelem) nem tudnak "megfelelő" szeletet kiemelni. A kínaiak nem hiszem, hogy túl jók lennének, mert vagy akkora schooling-ot csapnának hogy "öröm" lenne rivert nézni (boxzsákot előzetesen készenlétbe! - ha nincs a monitor is jó, végső elkeseredésben a fal:-)) vagy akkora sziklakert lenne, hogy ihaj:-) Ha már valakit csesztetni fognak akkor inkább a termeket, persze ez esetben nyílván nagyobb lesz a rake (gondolom), de a problem továbbra is az amit említesz: melyik államba és miképpen is fizessenek? Gyanúm szerint biztos valami állatságot fognak kiagyalni előbb-utóbb...Addig kell tolni keményen, bár sajnos későn kezdtem hozzá ehhez az egészhez...
    A sikernek ára van, nem titka...

  7. #57
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2007. 09. 03.
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    Nem értem. USA-ban tilos az online poker mégis játszanak...Németországban tilos az online poker mégis játszanak.
    Ha tilos, meg szabályokba ütközik, akkor hogy lehetséges hogy ugyanúgy játszanak mint eddig???
    Ha most Olaszországban is tilos lesz, ők is ugyanúgy fognak játszani szerintem. Vagy ez a letiltás hogy megy, pl USA-soknál? Egyszerűen nem enged befizetni pénzt, meg a németek is hogy oldják meg hogy továbbra is ugyanúgy játszanak...
    Ha ne adj Isten, nálunk is ez lenni, mi is uganúgy játszanánk tovább mint az amcsik meg a németek, meg mostmár az olaszok is...
    Várom kérdéseimre a válaszokat.
    üdv

  8. #58
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Az első dolog. Nem a starsnak kell betartania az országok tiltó törvényeit, hanem az embereknek, akikre vonatkozik. A termek tesznek rá, hogy amerikai játékos nem játszhat náluk, ott a bankokat kötelezték arra, hogy nem mozgathatnak pénzt a pókertermek felé.
    Másik dolog. Az eu-ban szabad áramlás van az árucikkek tekintetében, mégis regadót fizetünk a kocsik után, holott EU már többször megfenyített minket.
    És akármilyen hihetetlen, magyarországon is tiltva van az olyan pókertermekben való játék, mely nem fizet koncessziós díjjat. És bár a törvény nem nyilatkozik, hogy ez offline vagy online szituáció, simán bele lehet érteni. Azaz jelenleg MO-n is tiltva van, hogy külföldi pókerteremben játszhass.
    A másik dolog....elvileg EU-n belül nem korlátozhatnak le, hogy te ne a legjobb szolgáltatást vedd igénybe, hanem az itthoni szart, de persze erre senki sem figyel.
    És ami a legjobb, baromiegyszerű lenne megoldani a fennálló problémát.
    A termek tisztában vannak vele, hogy mennyi rake termelődik. Azt is tudják, ki mennyi rake-et fizetett, és azt is tudják, hogy kinek mi az állampolgársága.
    Akkor egyszerű. Magyarok ennyi rake-et fizettek be a teremnek, annak teszemazt 15%-át visszautalja a magyar államnak, és megvan a koncessziós díj, lehet játszani. Mindenki happy, jut is, marad is.

  9. #59
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Idézet SonGosu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azaz jelenleg MO-n is tiltva van, hogy külföldi pókerteremben játszhass.
    Nekem is ez jutott eszembe
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  10. #60
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet Lev729 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez jutott eszembe

    Akkor a tv-ve miért megy a reklámozás FTP-ről PS-ről meg a bwin-ből, hogy gyere játsz nálunk!?

    Ez már ***** magas nekem ...

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •