Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
  1. #1
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás NL50SH KK 3bet potban oop

    $0.25/$0.5 No Limit Holdem
    6 players
    Converted at weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG yznogood ($172.05)
    UTG+1 WATERGATE911 ($48.25)
    CO Koolimato ($80.30)
    BTN paulux420 ($50.90)
    SB scmaster.pl ($51.65)
    BB Hero ($50.00)

    Pre-flop: ($0.75, 6 players) Hero is BB
    yznogood raises to $1.75, WATERGATE911 calls $1.75, Koolimato calls $1.75, 2 folds, Hero raises to $9.50, yznogood folds, WATERGATE911 calls $7.75, Koolimato folds

    Flop: ($22.75, 2 players)
    Hero bets $10, WATERGATE911 calls $10

    Turn: ($42.75, 2 players)
    Hero ????


    Ellenfél tök ismeretlen. A c-bet valszeg kicsi. Van-e értelme a barrelnek? Milyen lappal adhatta meg ezt a 3betet? Persze nem ő volt a pf emelő.... Mi lehet itt a range-dzse?

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Próbálok segíteni: miért cbetelsz?

  3. #3
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Ilyeneket általában Ax-szel látok illetve pp-kel(ezt sűrűbben) esetleg KQ-ra. Innentől menjek át c/f-ba flopon?
    No mondjuk, ha ebből indulok ki, akkor pp-t dob, ami még fizetne illetve csak jobb callol... Tehetnénk őt itt air-re ill draw-ra?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet castor11 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyeneket általában Ax-szel látok illetve pp-kel(ezt sűrűbben) esetleg KQ-ra. Innentől menjek át c/f-ba flopon?
    No mondjuk, ha ebből indulok ki, akkor pp-t dob, ami még fizetne illetve csak jobb callol... Tehetnénk őt itt air-re ill draw-ra?
    Ha betelsz akkor eldobatod a rosszabbakat, és callt kapsz ásztól (ez a leggyakoribb eset), amit meg versz (air+gyengébb pár, kis pp), attól meg valuet vesztesz. Ellenfélfüggő, de én c/c-olnám a flopot mindenképpen és meglátjuk mit hoz a turn.

  5. #5
    bsz
    bsz nem elérhető
    Tag bsz avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbálok segíteni: miért cbetelsz?
    Próbálok segíteni: nekem biztos nem jön be ez a stílus.

  6. #6
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Ok, tegyük fel, hogy checkelünk turnon és kapunk egy insta all-in-t. Innentől easy fold gondolom.
    Ha c/c játszok flopon, akkor mekkora emelés a max, amit még callozzak?
    Valszeg potbetet kapnék....

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    A réndzse itt szinte bármi lehet. Slowplayelt settől kezdve, a drawon át a gyenge ászig, de rengeteg floatot is indukáltál ezzel a cbet size-al.
    Szerintem hiba volt ez a kis cbet flopon, de semmi sem kötelez arra, hogy további hibákat kövess el ebben a partyban. Crying checket nyomnék, annak tudatában, hogy itt mindennel betelni fog, és lehet a jobb lapot dobom el.

  8. #8
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Én ha 3betelem egy reg-szerű emelését oop, A/K magas flopon sokszor nem cbetelek a pp-mmel. Elég hülyeség részükről, de sztem legtöbbször pp-vel, AK val tartják a 3betet. Tehát nagy eséllyel ott lehet nála az A vagy K, illetve pp-vel is adja, mert alap, hogy cbetelek 3bet után, és nem hisz nekem, el akar kapni. Blöffbe fordul a jó pp. És akkor a drawy flopokról még nem is beszéltünk.
    Jól látom?
    Utoljára módosítva: zsjozsef által: 2009. 08. 04. 21:58
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás

    Idézet zsjozsef eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ha 3betelem egy reg-szerű emelését oop, A/K magas flopon sokszor nem cbetelek a pp-mmel. Nagy eséllyel ott lehet nála az A vagy K, illetve pp-vel is adja, mert alap, hogy cbetelek 3bet után, és nem hisz nekem, el akar kapni. Blöffbe fordul a jó pp. És akkor a drawy flopokról még nem is beszéltünk.
    Ez amúgy jó hozzáállás?
    Nem, mert minél nitebb a reg annál jobban felhígul a 3bet ranged és A/K magast airel is cbetelj, mert csomó dobást fogsz kapni...ugyanígy a balance miatt A-val is néha c/c-olunk A magas flopot.

  10. #10
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet V.Peti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, mert minél nitebb a reg annál jobban felhígul a 3bet ranged és A/K magast airel is cbetelj, mert csomó dobást fogsz kapni...ugyanígy a balance miatt A-val is néha c/c-olunk A magas flopot.
    Közben szerkesztettem

    Én most a közepes, nagy pp-kről beszélek, és amikor olyan szitu alakul ki, hogy kihagyom a cbetet. Na, ehhez vagy nagyon feszes reg kell, vagy egy pl. AKx flop, nálam JJ-val.
    Áhh, nem is tudom már, mit akarok. :S Majd keresek példát, most nincs agy már ehhez.
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •