Oldal: 159 / 370 ElsőElső ... 59109149157158159160161169209259 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.581 - 1.590 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #1581
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás

    Idézet DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok, ha admin olvassa, segitsetek már nekem, ma fizettem be a terembe és lehagytam a bónuszkódot (akad500) lol miylen lama vagyok mar valahogy nem tudjuk jóvá iratni????? Help me please!!!!
    Menj a szoftverben a Számla alá, ott a bónusz oldal. Itt beírhatod a kódot utólag is. Feltéve, hogy a jogosultsággal minden rendben, működni fog.

  2. #1582
    DCS
    DCS nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Na jah, de azt irja nem jogosult!! De vajon miert???? Nem vagom ezt!

  3. #1583
    DCS
    DCS nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Azt hiszem rajottem lenyomtam ezt a vip summit club belepest (( es ezert nem lehet bonuszkodot hozza adnom valszeg!! Innen ki lehet lepni??? Nagyon jo lenne, mert en nem latom ennek ertelmet vagy irjak a supportnak???

  4. #1584
    bsz
    bsz nem elérhető
    Tag bsz avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    153

    Alapbeállítás

    Ahogy én látom a változásokat:

    1. Amikor elkezdtem játszani, akkor még hírlevél volt. Ebben a végén már 75$-os ajánlatot kaptam 2000SP-ért.
    2. A mostani rendszerben 75$-ért 18750SP kell, ami Camp1 fokozatban (500%-os SP Bonus Rate-tel számolva) 18750/6=3125SP.
    3. Az új rendszerben 75$-ért szintén 18750SP kell, ami Camp2 fokozatban (400%-os SP Bonus Rate-tel számolva) 18750/5=3750SP.

    A régi és új táblázat összehasonlításából egyértelműen látszik, hogy az alsó szinteket kivéve rosszabb lesz a helyzet. Ki az, aki hajlandó bónuszát így kiszámolni, mint én? Nyilván a sokat játszó regek. Közülük biztos többen termet is fognak váltani, tehát az eddig sem magas átlagos játéktudás még gyengébb lesz. Ezért az itt maradók, mint pl. én, valószínűleg többet fognak keresni majd az asztaloknál, mint amennyi bónuszt elvesztettek. A terem viszont egyértelműen veszíteni fog.

  5. #1585
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 01. 27.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Idézet bsz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ahogy én látom a változásokat:

    1. Amikor elkezdtem játszani, akkor még hírlevél volt. Ebben a végén már 75$-os ajánlatot kaptam 2000SP-ért.
    2. A mostani rendszerben 75$-ért 18750SP kell, ami Camp1 fokozatban (500%-os SP Bonus Rate-tel számolva) 18750/6=3125SP.
    3. Az új rendszerben 75$-ért szintén 18750SP kell, ami Camp2 fokozatban (400%-os SP Bonus Rate-tel számolva) 18750/5=3750SP.

    A régi és új táblázat összehasonlításából egyértelműen látszik, hogy az alsó szinteket kivéve rosszabb lesz a helyzet. Ki az, aki hajlandó bónuszát így kiszámolni, mint én? Nyilván a sokat játszó regek. Közülük biztos többen termet is fognak váltani, tehát az eddig sem magas átlagos játéktudás még gyengébb lesz. Ezért az itt maradók, mint pl. én, valószínűleg többet fognak keresni majd az asztaloknál, mint amennyi bónuszt elvesztettek. A terem viszont egyértelműen veszíteni fog.
    azt hiszem jól látod a dolgokat.

    Nem tudom miért engedték ide ezt a gyereket promózni, de nagyon gyengén nyomja. Egyszerűen felháborító, hogy a pillanatok alatt kiszámítható rendszerüket próbálja meg eladni jobbként. Vajon a többi irodából miért nem jönnek az akadémiára, nekik nincs párezer kidobni való kenőpénzük?

  6. #1586
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    ezektől a vip szint változásoktól nem lesz több játékos, talán kevesebb sem

  7. #1587
    Őstag Lev729 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 06.
    Hozzászólások
    1.217

    Alapbeállítás

    Azért néha még mindig rátudok csodálkozni, hogy egy-egy negatívabb hangvételű hozzászólás (majd az abból kialakult """"""párbeszéd"""""), mennyire tönkre tudja tenni egy-egy topik tartalmát/hangulatát.
    Lett volna néhány gondolatom a témában, de már eljutottam oda, hogy nincs kedvem leírni...szomorú
    "Nem lehet mindig szerencséd. Okos lehetsz minden nap."

  8. #1588
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás

    Idézet DCS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem rajottem lenyomtam ezt a vip summit club belepest (( es ezert nem lehet bonuszkodot hozza adnom valszeg!! Innen ki lehet lepni??? Nagyon jo lenne, mert en nem latom ennek ertelmet vagy irjak a supportnak???
    Az akadémiás Welcome bónuszod nem függhet a VIP belépésedtől. Nem tudom, mi lehet a hiba. Ha továbbra sem megy, ÜSZ. Kitaláljuk, szólj, ha sehogysem megy.

  9. #1589
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet EverestPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azonban dolgozunk rajta, hogy a jobban rake-elő játékosoknak valami extrát kitaláljunk.
    na nézzük:

    Camp IV 15 000

    ez minimum 1500$ rake termelés (sh-n olyan 1700$), erre adtok 650% extrát, azaz 7.5x számítanak. a pontok alapból 1$/250ponton válthatók (azaz 4% dealt rakeback fullringen, sh-n olyan 3.2%) azaz fullringen 1500$ rake termelésért adtok 28%rb-t, sh-n olyan 24% (1700$ termelés után kb).

    ebből lejön, hogy nincs mindig tele az asztal, de ez már részletkérdés.

    ez az olyan extra?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #1590
    DCS
    DCS nem elérhető
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Idézet EverestPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az akadémiás Welcome bónuszod nem függhet a VIP belépésedtől. Nem tudom, mi lehet a hiba. Ha továbbra sem megy, ÜSZ. Kitaláljuk, szólj, ha sehogysem megy.
    Jah, de megvan a para, letelt a 7nap amig be kellet volna fizetni a szamlanyitastol, illetve a 14 nap is szoval beszoptam, iylen egyik teremben sincs asszem. minden a befiztes napjatol szamit, na sebaj.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •