Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Felőslajos
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    1. ismeretlen ellen szoktál callozgatni ilyen K10 s el pozban?nem egy ideális.
    2.78 o UTG betet callozol CO.azért nem túl jó játék mert ahogy történni is fog,sokan vannak mögötted és gondolkodóbbak simán squeezelnek.nl50 felett elég sok ilyennel találkozol majd ha ezt folytatod
    3.KJ insta fold floppon.semmi értelme A magassal is megcsinálja ezt.vagy K ra vártál?
    7.44 nincs baj hogy 5BB t emelt.deepek vagytok mindketten.nem gond sima call
    17.A10 3 betel a srác 8 % a 3 betje.ha nem volt előzmény akkor először 4bet/foldot játszanék simán.utána már adott
    20.KJ azért nem tetszik mert egy UTG betet 3 beteltél és ráadásul half stack is.floppon mindenféleképp cbet. gratulálok a 10 8 ához.azért ezt noteolni kéne
    23. 23 al limp.nagyon rossz játék.inkább csináld ezt 56 tól felfele.nagyon nagyon kevés jó foppot kapsz.és azt is gyakran túlhúzzák.
    25. 2 hand is van. 1010 3 bet jójáték.flopp elég száraz mindenképp cbet utána meglátjuk.KJ egy 15/13 as 3 betelt.az ő range erősebb a lapodnál.még ha le is jön egy K vagy J nem lehetsz biztos.simán lehet nála AK KQs AJ s
    40.A10 T second barell mehetett volna simán.lejött milliónyi out.chech/call elég gyenge játék.R liedeltem volna
    45.AJ s 3 bet potban fél potnál nagyobbat nem igazán kell cbetelni.
    58.77 standard 3 bet stealre.flopp cbetre rengetegszer dobnak.viszont ha csak callozol és lejön a set akkor OOP nehéz lesz kifizettetni
    végül javaslomostflopp legyél kicsit agróbb a cbetekkel.látom 3K a rollod úgyhogy sok sikert nl100 hoz.gogo

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Felőslajos
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet LuxLife eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet félreérthetően írtam és így összezagyváltuk a handeket.
    1. KJo-val(de KJs is lehet, sztem teljesen mind1) 3beteltél (19.30 a vidiben), floppon c-c, turnön hivtál, erre értettem, h ezt pl egy AKval lecallozom, mert a button 3bet range sokkal szélesebb, mint a többi poziból. Míg hha floppon Cbetelsz, valószínűbb h eldobnak 2 overt, arra gondolva hogy itt még 2 utcán át fizetni kell.
    2. 44 ..."Szerinted érdemes 3betelni, majd any flopon cbetelni, miután előbb írtad, h még A magassal is callolnál flopon? Enyhe ellentétet érzek."
    mint írtam, az Amagassal call, az előző handre vonatkozott, így ez a kijelentés értékét veszti. Alapvetően a 3bet-Cbet line elég erős, amire hogyha visszajátszanak, azt szerintem már csak eléggé polarizált range-el teszik meg, így szerintem ez a dolog gyakran működhet. vélemény?


    3 bet potokban nem calloznak A magassal

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet LuxLife eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lehet félreérthetően írtam és így összezagyváltuk a handeket.
    1. KJo-val(de KJs is lehet, sztem teljesen mind1) 3beteltél (19.30 a vidiben), floppon c-c, turnön hivtál, erre értettem, h ezt pl egy AKval lecallozom, mert a button 3bet range sokkal szélesebb, mint a többi poziból. Míg hha floppon Cbetelsz, valószínűbb h eldobnak 2 overt, arra gondolva hogy itt még 2 utcán át fizetni kell.
    2. 44 ..."Szerinted érdemes 3betelni, majd any flopon cbetelni, miután előbb írtad, h még A magassal is callolnál flopon? Enyhe ellentétet érzek."
    mint írtam, az Amagassal call, az előző handre vonatkozott, így ez a kijelentés értékét veszti. Alapvetően a 3bet-Cbet line elég erős, amire hogyha visszajátszanak, azt szerintem már csak eléggé polarizált range-el teszik meg, így szerintem ez a dolog gyakran működhet. vélemény?
    Félrebeszéltünk egymás mellett, így +1!
    Let's play! No risk no fun!

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet Zsuga1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mindjárt nézem a vidit kíváncsi vagyok rá.amúgy meg ha az ellenfél lightosan 3 betel akkor egyszerűen A10 el 4bet push.90 % ban dobnak....ilyen egyszerű.a callnak viszont nincs értelme nagyon.
    Ha sokat dobál, akkor játszható, de ha nem, akkor elég weak a 4bet/fold játék. Pre ai esetén még vakcsatában se látok AQ-nál, JJ-nél rosszabbakat rendszerint. Bár nem is optimális a játék.

    Az AT-vel azt a ranget próbálom célbavenni, ami ellen még jó lehet. Ha a 3bet, akkor callozok, ha a 4bet, akkor mehetne az allin is.
    Let's play! No risk no fun!

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet Zsuga1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. ismeretlen ellen szoktál callozgatni ilyen K10 s el pozban?nem egy ideális.
    2.78 o UTG betet callozol CO.azért nem túl jó játék mert ahogy történni is fog,sokan vannak mögötted és gondolkodóbbak simán squeezelnek.nl50 felett elég sok ilyennel találkozol majd ha ezt folytatod
    3.KJ insta fold floppon.semmi értelme A magassal is megcsinálja ezt.vagy K ra vártál?
    7.44 nincs baj hogy 5BB t emelt.deepek vagytok mindketten.nem gond sima call
    17.A10 3 betel a srác 8 % a 3 betje.ha nem volt előzmény akkor először 4bet/foldot játszanék simán.utána már adott
    20.KJ azért nem tetszik mert egy UTG betet 3 beteltél és ráadásul half stack is.floppon mindenféleképp cbet. gratulálok a 10 8 ához.azért ezt noteolni kéne
    23. 23 al limp.nagyon rossz játék.inkább csináld ezt 56 tól felfele.nagyon nagyon kevés jó foppot kapsz.és azt is gyakran túlhúzzák.
    25. 2 hand is van. 1010 3 bet jójáték.flopp elég száraz mindenképp cbet utána meglátjuk.KJ egy 15/13 as 3 betelt.az ő range erősebb a lapodnál.még ha le is jön egy K vagy J nem lehetsz biztos.simán lehet nála AK KQs AJ s
    40.A10 T second barell mehetett volna simán.lejött milliónyi out.chech/call elég gyenge játék.R liedeltem volna
    45.AJ s 3 bet potban fél potnál nagyobbat nem igazán kell cbetelni.
    58.77 standard 3 bet stealre.flopp cbetre rengetegszer dobnak.viszont ha csak callozol és lejön a set akkor OOP nehéz lesz kifizettetni
    végül javaslomostflopp legyél kicsit agróbb a cbetekkel.látom 3K a rollod úgyhogy sok sikert nl100 hoz.gogo

    1, Valahogy meg kell ismerni az ellenfelet! Viccet félretéve ellenféltől függetlenül kaphatok nagyon sok jó flopot ehhez a suited laphoz. Ha meg jön a K, vagy a T-es, akkor board és betsizingtól függően végig callolom, vagy akár tönkre is megyek vele. Lehet nem a legoptimálisabb, de olyan gyorsan változnak az ellenfelek, hogy nem várhatok meg mindenkinél akár pár száz leosztást is.

    2, A squeeze veszéllyel tisztában vagyok, amire dobni kell. Hátsó pozíciós tartásoknál azért általában nézem kik vannak még mögöttem és mire számíthatok.

    3. KJ gondolom ss ellen. Részben K-ra, vagy J-re. Részben leeső fd-re. Részben gyengeségre, amire lecsaphatok. De ss ellen tényleg felesleges.

    7. ok

    17. AT előszőr 4bet/fold. "utána már adott" -> mehet az ai, vagy éppen, hogy nem?

    20. Erre is kíváncsi voltam, hogy egy ep emelő ellen mennyire érdemes KJ-vel izmozni..

    23. ok

    25. TT cbet kellett volna, KJs fold?

    40. ok - ez kicsit tényleg weak volt

    45. AJ a 89J flopon? Fél potot akkor cbetelnék, hogyha az ss-t ai akarnám tenni úgy, hogy ha utg tartana még tovább emelhessek. A fél potot nagyon keveslem, a turnre leeső lapok fele kb. elrontja a játékomat, ha drawn van, akkor inkább fizessen.

    58. 77 - oop tényleg nehezebb kifizettni. Bár az egyik korábbi hozzászólásba belinkeltem a pp-ket a vakokon hogy teljesítenek. De nl100-on lehet ez nem lesz elég.. Próbálgatom ezekkel is a 3betet..


    NL100-al még várok egy keveset, oda is minimum 40, de inkább 50 beülővel akarok fellépni.
    Let's play! No risk no fun!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •