Oldal: 210 / 888 ElsőElső ... 110160200208209210211212220260310710 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.091 - 2.100 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #2091
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 01. 05.
    Hely
    mosonmagyaróvár
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás Hello!

    Mi lehet az oka, hogy a PS-es hh-kat nem tudom importálni, import error-t ír minden probálkozás után. Ezt a PS update óta csinálja.
    Pls, help.

  2. #2092
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Sziasztok!


    Pár napja volt egy frissítése a HM-nek, azóta az alábbi problémáim vannak vele:
    - tornákon minden játékosnál csak az utolsó hand szerepel a hud-ban, ha duplán kattintva átváltok sessionre, akkor látom csak a jelenlegi session handjeit, a korábbiakat sehogy nem tudom kihozni
    - a saját statisztikáim a HM-en belül nem tudom megnézni azóta. Beimportálja a handeket, mert a hud-ban mindent látok, de belül nincs semmi. Sem a reportban, sem a sessionben, a graph sem változik
    - eltűntek az eddigi torna eredmények, az újakat pedig nem is számolja el

    Más is tapasztalt hasonlót, illetve ötlete valakinek, hogy miért csinálja, hogyan lehetne javítani?

  3. #2093
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet graces2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lehet az oka, hogy a PS-es hh-kat nem tudom importálni, import error-t ír minden probálkozás után. Ezt a PS update óta csinálja.
    Pls, help.
    Frissíteni kell a legújabb HM verzióra. 2-3 hete küzdöttem ezzel, leírtam a részletes megoldást ebbe a topicba. Olvasd vissza a 2-3 héttel ezelőtti hozzászólásomat, és meglesz a megoldás.

  4. #2094
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 01. 05.
    Hely
    mosonmagyaróvár
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frissíteni kell a legújabb HM verzióra. 2-3 hete küzdöttem ezzel, leírtam a részletes megoldást ebbe a topicba. Olvasd vissza a 2-3 héttel ezelőtti hozzászólásomat, és meglesz a megoldás.
    Köszi a segítséget, megvannak a régi hand-ek, remélem menni fog az auto imprt is. Most próbálom életre kelteni a hud-ot, remélem az is jó lesz.

  5. #2095
    Dom
    Dom nem elérhető
    Fanatikus tag Dom avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Hali..

    HM 1.09 beta 17 van fent. Próbáltam Autoimportot Ongame-s handekre, de vmiért nem olvas be semmit. HUD nem tesz ki semmit.

    Megoldás?
    Cél a végtelen, irány az ég alja!

  6. #2096
    Tag ibron avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Update!

  7. #2097
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás HUD probléma Full Tilten

    Sziasztok!

    Van egy kis gondom a HM-mel:

    1. Full Tilten cash game asztalon pár hand statjait megjeleneíti (kb. 5-6 db-ot), aztán semmi.

    2. A Players ikon alatt, ha kipipálom azt a sort hogy csak az aktív játékosokat mutassa, jön egy hiba üzenet miszerint nincs bekapcsolva az auto import, pedig be van.

    Úgy tűnik valami gond van az auto importtal, de lövésem sincs mi. Akinek van ötlete segítsen plííííz!!!

  8. #2098
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Sziasztok srácok!Most készülök beruházni HM-be! NL 10 re megfelelően tudom használni: (Hold'em Manager Small Stakes Version ($55)))) ezt a verziót?? Nem tudom melyik verziót ajánanátok?
    Bocsi a fish kérdésért

  9. #2099
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Sliema, Malta
    Hozzászólások
    711

    Alapbeállítás

    Idézet s.peter1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok srácok!Most készülök beruházni HM-be! NL 10 re megfelelően tudom használni: (Hold'em Manager Small Stakes Version ($55)))) ezt a verziót?? Nem tudom melyik verziót ajánanátok?
    Bocsi a fish kérdésért
    Pontosan ezt. Aztán majd magasabb téten upgradelsz.
    Let's play! No risk no fun!

  10. #2100
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Az a problémám a HM-mel, hogy manapság ha megnyitok 13 SNG-t, akkor az első 5-nél nem frissíti a statokat, tehát az első vakszint statjait mutatja a HUD, míg a többi 8 asztal jól működik.

    Ez mitől lehet?

    Előre is köszönöm a segítséget!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •