Oldal: 40 / 509 ElsőElső ... 3038394041425090140 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 391 - 400 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #391
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet montii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem, hogy tudja valaki, hogy Bwin en mekkora számlaösszegtől lehet nézni online élőben meccseket? Mert kecskeméti vagyok és nincs sport1 itt és este szeretném megnézni a Real - Depor meccset jobb minőségben. Mivel befizetni 2500 ft tól lehet, de lehet, hogy elég a meccsnézéshez 1 forint is? Mivel átváltottam a számlámon a pénz euróba (kp) így most nem tudok beutalni én hülye, partyról kiutalni meg 3-4 nap. Viszont, ha van itt player transfer és valakinek van party pokeres számlája, akkor az lenne a kérdésem, hogy nem lenne valaki hajlandó transzferelni pár forintot? ( annyit amennyi kell a meccsnézéshez? )
    MyP2P.eu :: Free Live Sports on your PC, Live Football, MLB, NBA, NHL and more... többek között, de ha beírod a Google-ba, hogy live stream vagy live football stream, csodákat fogsz látni. Felesleges egy forintot is fizetni, ha tucatnyi helyen tudod teljesen ingyenesen nézni a meccseket a neten.

  2. #392
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Az én kérdésem az lenne, hogy a BWin first depo-i mind egy összegben kerülnek kifizetésre, ahogy látom, viszont ami még érdekes lehet, hogy ezek fix összegűek? Magyarán a befizetés nagyságától függetlenül 250 dolcsis a "250 dolcsis" mondjuk, azaz nem "százalékosak" ezek a bónuszok, mint a legtöbb helyen?

  3. #393
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 02. 25.
    Hely
    Kalocsa
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás $20000 Garantált

    Játszott valaki a 09.03-i 20:00-i $20000 garantált versenyen itt. Egyszer csak kilépett a program és amikor visszaléptem akkor meg már nem volt sehol a verseny. Ilyenkor mi van? Hogy lehet ilyet megengedni? Hogy lehet ekkora szar ez az egész? Pénzemet legalább visszakapom? Vagymiazisten lesz? Húú defőbaszott a dolog....

    csabu

  4. #394
    Fáradhatatlan grinder ervino avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    734

    Alapbeállítás

    Másnak se jön be a honlapon a My Poker oldal?
    Azt hittem blöffölök, erre a végén kiderül, hogy valuebet.

  5. #395
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet ervino eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Másnak se jön be a honlapon a My Poker oldal?
    nem, már tegnap sem jött be

  6. #396
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet csabu16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Játszott valaki a 09.03-i 20:00-i $20000 garantált versenyen itt. Egyszer csak kilépett a program és amikor visszaléptem akkor meg már nem volt sehol a verseny. Ilyenkor mi van? Hogy lehet ilyet megengedni? Hogy lehet ekkora szar ez az egész? Pénzemet legalább visszakapom? Vagymiazisten lesz? Húú defőbaszott a dolog....

    csabu
    Mostanában megint fagyogat az Ongame... Heypokeren is írják, hogy nagy buyines (54$) SNG kifagyott, és tegnap késő este is voltak láthatóak olyan tournamentek, amelyeknek nemhogy el kellett volna kezdődnie, hanem be is kellett volna már fejezni őket addigra. Kíváncsi leszek, hogy hogy fogom kigrindelni a bónuszt így...

    Kérdésedre a válasz: remélhetőleg, ahogy eddig is volt ongame fagyásoknál (Betsson, RedKings, HeyPoker, Bwin, InterWetten), úgy most is, 24 órán belül ott lesz a buy-in a számládon. Illetve a verseny előrehaladottságától függően lehet akár más megoldás is.

    Bojanika hozzászólásából idézve (Betsson):
    "13. In the event of a server crash, the tournament will be restarted from the position it was halted. If that’s not possible, the remaining portion of the prize pool will be divided between the remaining players if the prize structure has not been reached."
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  7. #397
    Fanatikus tag laca8787 avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Fishek között
    Hozzászólások
    244

    Alapbeállítás

    Sziasztok. Olyan kérdésem lenne hogy én a bwin-en banki átutalással kérem ki a pénzem mert a moneybookersem forintos és túl sokat vesztek az árfolyamátváltással és többször kérek ki havonta pénzt. Ezt a bwin hogy érti: Minden hónapban az első kifizetés, valamint minden egyes 1000 euró feletti kifizetés ingyenes. Nekem eddig nem vontak le pénzt a második stb. kiutalás után vagy azt a hónap végén fogják?(nem éri el az ezer eurót a darabonkénti kiutalás összege).

  8. #398
    Fanatikus tag ZoDo avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    494

    Alapbeállítás

    Bónuszt akarok beírni, és azt írja ki, hogy " A bónusz kód továbbításakor hiba történt." Netről nézett kódokkal próbálkozok, de úgy tudom, hogy itt nem kell azzal foglalkozni, hogy honnan töltötted le a játékot, vagy hol regisztráltál, nem? Valaki tudja hogy mi lehet a gond?
    Többel is próbálkoztam, de mindenre ezt írta.
    Esetleg összefüggésben lehet, hogy ez előző bónuszomat amit beírtam(pár hónapja), azt töröltem kijátszás helyett?
    Utoljára módosítva: ZoDo által: 2009. 09. 10. 16:35
    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász''

  9. #399
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet ZoDo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bónuszt akarok beírni, és azt írja ki, hogy " A bónusz kód továbbításakor hiba történt." Netről nézett kódokkal próbálkozok, de úgy tudom, hogy itt nem kell azzal foglalkozni, hogy honnan töltötted le a játékot, vagy hol regisztráltál, nem? Valaki tudja hogy mi lehet a gond?
    Többel is próbálkoztam, de mindenre ezt írta.
    Esetleg összefüggésben lehet, hogy ez előző bónuszomat amit beírtam(pár hónapja), azt töröltem kijátszás helyett?
    Nem. Sztem egyszerűen csak lejárt bónuszt próbálsz használni.

  10. #400
    Tag Krinyó avatara
    Csatlakozott
    2007. 11. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    122

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem. Sztem egyszerűen csak lejárt bónuszt próbálsz használni.
    Igen és sajnos egyre több ilyen van.....van egy hülye "érzésem" és Félelmem, hogy a Bwin kezdi likvidálni ezeket a lehetőségeket ;(
    De ha ez így lesz akkor végleg megássák a saját sírjukat!!!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •