Oldal: 172 / 370 ElsőElső ... 72122162170171172173174182222272 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.711 - 1.720 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #1711
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet tomy123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nl25ön kezdtem játszani a szeptemberi 10K race miatt, de azt vettem észre hogy nem tudok nyerni, eddig 1-2 beülő ingadozás volt pozitív negatív irányba egyaránt, de vmi brutális hogy mikkel kapok ki. A mai nap 5 beülőt vettek el tőlem. Az egész azért fáj annyira, mert a fishek ellen bukok, KK AA QQ-kal és ilyenek vernek hogy A3-ra flop sort kap az én KKm ellen, AA val all in megyek 228 flopon előtte még hívtam is na ná hogy Q2-vel ver meg. Anyyi idióta játszik és mégis én bukok, lehet hogy én vagyok a fish.
    Nektek mi a tapasztalatotok?
    Ti meg tudjátok verni a fisheket?
    AA-val preflop elbukni a stacket nem szegyen, es kb az esetek 20%-ban be is kovetkezik. Egy 567 egyszinu (vagy 228) flopon mar mas kerdes.

    A FISH-eket ugy tudod legyozni, hogy tipizalod oket, es aszerint jatszol ellenuk. Pl. teljesen maskepp kell legyozni egy calling stationt, mint egy pre-flop any2 all-in majmot, vagy egy minden-flopot-megnezek-hatha-bejon tipusut. Ha csak egysegesen FISH jelzot raksz rajuk, akkor ok nyernek, es igazabol akkor Te vagy a FISH.

  2. #1712
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AA-val preflop elbukni a stacket nem szegyen, es kb az esetek 20%-ban be is kovetkezik. Egy 567 egyszinu (vagy 228) flopon mar mas kerdes.

    A FISH-eket ugy tudod legyozni, hogy tipizalod oket, es aszerint jatszol ellenuk. Pl. teljesen maskepp kell legyozni egy calling stationt, mint egy pre-flop any2 all-in majmot, vagy egy minden-flopot-megnezek-hatha-bejon tipusut. Ha csak egysegesen FISH jelzot raksz rajuk, akkor ok nyernek, es igazabol akkor Te vagy a FISH.

    Pontosan, ezért kell a HUD.

  3. #1713
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    BRoland88@ nem te szoktal Roland_Forever neven nyumulni NL10-en?

  4. #1714
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás segítség

    Nem tudom, esetleg itt tud e valaki válaszolni nekem.
    (Már valakinek az is baj, hogy két helyen meg merem kérdezni...)
    Itt hirdetik, hogy ha innen töltöm le az everst pókert és regezek, akkor 500$-os és ingyen sapka bónuszt kapok. Meg is tettem, regeltem, de a bónszra azt írja, hogy nem vagyok rá jogosult. Hol a hiba? Nálam vagy náluk? Vagy már lejárt a bónusz?

    Előre is köszönök minden segítő választ.
    (Okoskodók kíméljenek, biztos valamihez ők is segítséget fognak egyszer kérni, és őket is zavarni fogja a nem megfelelő hangnemű válasz.)

  5. #1715
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Everesten nem lehet valahogy beállítani, hogy amit megnyerek versenybelépőt SP-ben szatelliten azzal ne reggeljen be a Bankroll Builder Freeroll-ra automatikusan??

    Mert régen is bereggelt, de akkor ki lehetett jelentkezni és megkaptam az 1000SP-t a számlámra. Most meg nem engedi már legalább 1 hónap óta hogy leiratkozzak a versenyről. Erre fel ha meg pl 2x is nyerek (azaz pl. 0SP szatelliten 50-be kerülök) akkor meg nem írja jóvá azt a +1000SP-t, hanem "bereggel" oda ahol már benn vagyok. Én ezt így elég gáznak tartom. Azért lenne nekem fontos, mert a boltból szeretnék vásárolni és inkább SP-ben szeretném megkapni a jutalmat, nem versenybelépő formájában.

    Ha valahol át lehet állítani, hogy ne reggeljen automatikusan kérlek segítsetek!!

    Köszi!

  6. #1716
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 13.
    Hozzászólások
    35

    Alapbeállítás

    Idézet mahgar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, esetleg itt tud e valaki válaszolni nekem.
    (Már valakinek az is baj, hogy két helyen meg merem kérdezni...)
    Itt hirdetik, hogy ha innen töltöm le az everst pókert és regezek, akkor 500$-os és ingyen sapka bónuszt kapok. Meg is tettem, regeltem, de a bónszra azt írja, hogy nem vagyok rá jogosult. Hol a hiba? Nálam vagy náluk? Vagy már lejárt a bónusz?

    Előre is köszönök minden segítő választ.
    (Okoskodók kíméljenek, biztos valamihez ők is segítséget fognak egyszer kérni, és őket is zavarni fogja a nem megfelelő hangnemű válasz.)
    Ha jól emlékszem nekem nem fogadta el elsőre a kódokat, esetleg próbáld meg többször beírni. Talán nálad is csak bugos vagy pont abban a pillanatban túlterhelt a szerver. Pár próbálkozás után nekem minden oké volt.
    Vagy nem tudom, volt e változás a bónuszoknál, mert regeléskor kaptam egy freeroll tokent, ami szept. 15-ig volt érvényes, ( ha jól emlékszem, márpedig többször megnéztem ) viszont ez a hétvégén leugrott negyedikére, úgyhogy negyedikén be is regeltem a következő freerollra.


    Nekem is lenne egy kérdésem, láttam screenshotot amiben sp/hr jelzi az asztalokat és nem $/hr-ben. Nem találtam meg ezt a beállítást, ha esetleg valaki tudja kérem segítsen

  7. #1717
    PA addict cake avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 10.
    Hozzászólások
    2.393

    Alapbeállítás

    Idézet mahgar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Okoskodók kíméljenek
    leesik az álam, majd jön EverestPoker és ő válaszol neked

  8. #1718
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 05.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    mahgar: a cookie-kat törölted a letöltés előtt?

    Kisbombon: nem lehet leiratkozni a Freeroll-ról, ez -ha jól emlékszem- a verseny információban is szerepel

    yakuzamoon: szerintem olyan asztalt láttál, ahol SP-ben játszanak

  9. #1719
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Pedig régen le lehetett, és megkaptam az 1000SP-t. A FullTilt-en is le lehet jelentkezni. Nem tudom everestet mért kellett ennyire elbaszni

  10. #1720
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    BRoland88@ nem te szoktal Roland_Forever neven nyumulni NL10-en?
    De, Roland_Ever

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •