Oldal: 173 / 370 ElsőElső ... 73123163171172173174175183223273 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.721 - 1.730 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #1721
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás Letöltés - bónusz

    Idézet mahgar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, esetleg itt tud e valaki válaszolni nekem.
    (Már valakinek az is baj, hogy két helyen meg merem kérdezni...)
    Itt hirdetik, hogy ha innen töltöm le az everst pókert és regezek, akkor 500$-os és ingyen sapka bónuszt kapok. Meg is tettem, regeltem, de a bónszra azt írja, hogy nem vagyok rá jogosult. Hol a hiba? Nálam vagy náluk? Vagy már lejárt a bónusz?

    Előre is köszönök minden segítő választ.
    (Okoskodók kíméljenek, biztos valamihez ők is segítséget fognak egyszer kérni, és őket is zavarni fogja a nem megfelelő hangnemű válasz.)
    Hát így látatlanban én sem tudom, de szerintem is könnyen lehet cookie probléma. Ha cookie törlés után sem megy, írjál be az Ügyfélszolgálatnak.

  2. #1722
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás Bankroll Builder reg

    Idézet kisbombon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Everesten nem lehet valahogy beállítani, hogy amit megnyerek versenybelépőt SP-ben szatelliten azzal ne reggeljen be a Bankroll Builder Freeroll-ra automatikusan??

    Mert régen is bereggelt, de akkor ki lehetett jelentkezni és megkaptam az 1000SP-t a számlámra. Most meg nem engedi már legalább 1 hónap óta hogy leiratkozzak a versenyről. Erre fel ha meg pl 2x is nyerek (azaz pl. 0SP szatelliten 50-be kerülök) akkor meg nem írja jóvá azt a +1000SP-t, hanem "bereggel" oda ahol már benn vagyok. Én ezt így elég gáznak tartom. Azért lenne nekem fontos, mert a boltból szeretnék vásárolni és inkább SP-ben szeretném megkapni a jutalmat, nem versenybelépő formájában.

    Ha valahol át lehet állítani, hogy ne reggeljen automatikusan kérlek segítsetek!!

    Köszi!
    Ha olyan szatelliten nyersz másodszor, amelyikre 50 SP volt a beülő, akkor megkapod az 1000 SP-t. Ha ingyenes szatelliten nyersz, másodszor, akkor nem, úgyhogy kidobott idő.

  3. #1723
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás Freetokens

    A FREETOKENS promócióban nyert Step kuponok néhány esetben egy hiba folytán "lejárt"-nak vannak feltüntetve. Ilyen esetben csak be kell írni az Ügyfélszolgálatnak és aktiváljuk.

  4. #1724
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 01. 26.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás jeah:P

    én most nyertema freerolltokennel 446$. pontosabban egy step3as tokennel az 5000$oson lettem 5dik. Köszönöm everest a lapjárást

  5. #1725
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    A cookikat töröltem, azzal kezdtem. Sajna nem megy.
    Azért köszönöm a válaszokat.

  6. #1726
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet EverestPoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A FREETOKENS promócióban nyert Step kuponok néhány esetben egy hiba folytán "lejárt"-nak vannak feltüntetve. Ilyen esetben csak be kell írni az Ügyfélszolgálatnak és aktiváljuk.
    Nekem megkuldtetek a oromhirt e-mailben, de nem kaptam meg a kupont. A kliensben nem talalom, ha regisztralni akarok step 3 sng-re azt csak penzert engedne.

  7. #1727
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Nekem ebben a promóban az tetszett a legjobban, hogy előtte nyertem az akadémiás freerollon egy step3-as kupont, de mondom akkor elvileg még 1 járna a promó szerint,írtam supportnak erre kapom a választ megnéztük az accodat és örömmel értesítünk hogy megkaptad a step3 kuponodat ott van rajta.XD
    Hát köszi valóban ott van de nem a promó után kaptam.Ennyit erről ...

  8. #1728
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Bónuszt nem lehet venni az SP pontokból ugye?

  9. #1729
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás Step kupon

    Idézet time4revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ebben a promóban az tetszett a legjobban, hogy előtte nyertem az akadémiás freerollon egy step3-as kupont, de mondom akkor elvileg még 1 járna a promó szerint,írtam supportnak erre kapom a választ megnéztük az accodat és örömmel értesítünk hogy megkaptad a step3 kuponodat ott van rajta.XD
    Hát köszi valóban ott van de nem a promó után kaptam.Ennyit erről ...
    Ellenőriztem, hogyan is áll ez a dolog. A helyzet az, hogy kaptál két Step 4 kupont, ott is vannak a bónusz számládon. A gond, és erről feltettem már egy hozzászólást tegnap, hogy egy hiba folytán "lejárt"-nak van feltüntetve. Csak be kell írni az Ügyfélszolgálatnak és aktiválni fogják.
    Úgy látszik, hogy Murphy törvénye igaz erre a promócióra: ami elromolhat, az el is fog romolni... De a lényeg az, hogy csak írjatok be és rende hozzuk a hibát.

  10. #1730
    Fanatikus tag EverestPoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 29.
    Hely
    Mount Everest
    Hozzászólások
    246

    Alapbeállítás SP-ért bónusz

    Idézet BRoland88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bónuszt nem lehet venni az SP pontokból ugye?
    Hát nem, azt nem lehet. De a szíved mélyén azért ezt Te is tudtad...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •