Oldal: 211 / 522 ElsőElső ... 111161201209210211212213221261311 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.101 - 2.110 (5220) összesen
  1. #2101
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet SchZol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ahusvizu is tolt most egy 20-ból 16-ot , mindjárt folytatja neked hogy megy ma ceewyl?
    Csak nemrég értem haza, így nem játszottam sokat.
    Eddig nem rossz (lekopogom .

  2. #2102
    Tag Steveeland avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Örülök hogy mindenkinek megy csak nekem nem, ergó vagy gyenge vagyok ide vagy rajtam amradt a szopatóflag, én nagyon rmeélem hogy az utóbbi... :/

  3. #2103
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Idézet Steveeland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök hogy mindenkinek megy csak nekem nem, ergó vagy gyenge vagyok ide vagy rajtam amradt a szopatóflag, én nagyon rmeélem hogy az utóbbi... :/
    Tuti az utóbbi. Az elején kaptál egy nagy up-ot, most jön a down, aztán jön majd egy még nagyobb up. Én drukkolok!

  4. #2104
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Steveeland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Örülök hogy mindenkinek megy csak nekem nem, ergó vagy gyenge vagyok ide vagy rajtam amradt a szopatóflag, én nagyon rmeélem hogy az utóbbi... :/
    Még nem játszottunk elég handet egymás ellen, így igazán nem tudok a statjaid alapján véleményt mondani a játékodról (nem is figyeltem a sok asztal miatt igazán).

    Ha HM-ből berakod a Reports-ból (by stakes szűrővel) az 50+2-es VPIP / PFR/ Steal PCT /steal CO/BTN/SB / ov. steal success / BB fold to steal adatokat, akkor esetleg tudnék véleményt mondani, ha gondolod.

    Remélem csak az utóbbiról van szó, eddig nagyon szépen meneteltél a kisebb limiteken, biztos hamarosan itt is megfordul a széljárás!

  5. #2105
    Tag Steveeland avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Köszi srácok, nincs gond az önbizalommal és tudom hogy elég jó vagyok ide, csak az embernek egy idő után csak elfogy a türelme és várja a fényt az alagút végén

    Igazából a bajom az, hogy 20,8ra elég stabil játékot alakítottam ki, működött és csak apró tatarozást igényelt a 4-5k game alatt. Most viszont kurvára mást játszanak a többiek, és ehhez az agresszív stílushoz muszáj igazodni. Igazából el nem tudom képzelni, hogy mi visz rá egy reget állandó coinflipek felvállalására (33call SB ből kisebb stackel és hasonlók...), meg ez a hatalmas párimádat és Ax callok már MP lopásra is BBről... Igazából mind -EV move és tudom hogy ez nekem majd jó lesz, csak őrületes mértékben növeli a varianciát. Elég is a sírásból

    Annak viszont örülök hogy most feléledt poraiból a topic!

    Ceewyl köszi a fleajánlást holnap kikeresem.

  6. #2106
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Steveeland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazából el nem tudom képzelni, hogy mi visz rá egy reget állandó coinflipek felvállalására (33call SB ből kisebb stackel és hasonlók...), meg ez a hatalmas párimádat és Ax callok már MP lopásra is BBről... Igazából mind -EV move és tudom hogy ez nekem majd jó lesz, csak őrületes mértékben növeli a varianciát. Elég is a sírásból
    Ne is mondd.
    Én előbb eldobtam egy QQ-t bubbleben push után 2,5k-s stackből (200/400), erre a CO pushomat meg instacallolják 88-cal...
    Előtte ugyanez a szerencsétlen callolt TT-vel MP-ből UTG 9bb-s ai-emnél.

  7. #2107
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Nem vagy egyedül, nekem se megy. 100-on vannak gondjaim, ma reggel elhatároztam, hogy visszalépek 50-re, és semmilyen körülmények között nem megyek fel 100-ra.

    Az előzmények:
    4 hónapot toltam eddig, 10-en ismerkedtem 10-20 játék erejéig a donnal (meg persze cikk/forum), aztán 20-on kezdtem 18 buyin bankrollal 4 asztalon, 300 játék alatt 15% ROIm volt, biztos, hogy upswing is van benne. Felmentem 50-re 30 buyin-el, itt kb 1000 játék alatt volt 5-6% ROI. Semmi jelentős eltérést nem tapasztaltam a két limit között, kicsit változtattam a játékomon, működött.

    100: jelenleg 400 játék alatt -5%-on vagyok (-2k). Tapasztalataim:
    - óriási a szórás. Itt már nagyon ritkán lehet eljutni mutatás nélkül győzelemig. Teljesen ki vagyok szolgáltatva a PS rng-nek.
    - számomra hihetetlen, hogy 10-30ezer game rendelkező regek miket vállalnak be (co pushra sb-rol KJoval allinezik), nekik megvan az ilyen fajta játékhoz a br, nekem nincs.

    Legutóbbi nagy buktámnál (leszámítva az utóbbi két napot) átnéztem sngwiz próbaverzióval, az utolsó 30 sng-met, mert elkezdtem kételkedni a játékomban, de nagyon kevés hibás döntésem volt.

    Jelenleg semmi értelmét nem látom a 100-as játéknak (lehet, hogy 150-200 buyin-nál újra megpróbálom), találkozunk 50-en. :-)

    Hogy ne csak sírjak: amit donon buktam, azt mtt-n kamatostul visszakaptam. ;-)

  8. #2108
    Tag Steveeland avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Gratulálok a sikereidhez, és őszintén nem az irigység beszél belőlem, de azért ne ez legyen a követendő példa, nem véletlen van a BRM, bármikor bebukhattad volna, mint ahogy erre volt is példa...

    @SchZol: amikor te játszottál valahogy nekem is ment amúgy! Szerencsét hozol nekem Nem úgy mint Ahusvizu haverod, aki viszont ellenem összeszedi minden mákolási képességét Csak tegnap preflop 4 AA bukott (postflop nem is számolom, hiszen az az én hibám hogy 3bet potban 7es magas boardon betoltam, nem számolva villain egyértelmű setével...), tegnapelőtt pont ő vadászott le egyet KQo flopsorral

  9. #2109
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Az elején valóban kockáztattam, de az még nem volt akkora pénz, ami nagy gond ha elvesztem. A mostani BR-re már vigyázok. Másrészt a 20-as mezőny annyira gyenge, hogy nem éreztem úgy, hogy elveszthetem.

    Az egyébként egy érdekes kérdés lehet, hogy szerintetek 50-en és 100-on mekkora BR kell, persze annak függvényében, hogy hány asztalon játszol?

  10. #2110
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet bromberg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az elején valóban kockáztattam, de az még nem volt akkora pénz, ami nagy gond ha elvesztem. A mostani BR-re már vigyázok. Másrészt a 20-as mezőny annyira gyenge, hogy nem éreztem úgy, hogy elveszthetem.

    Az egyébként egy érdekes kérdés lehet, hogy szerintetek 50-en és 100-on mekkora BR kell, persze annak függvényében, hogy hány asztalon játszol?
    100-ra több kell szerintem, kisebb ROI->nagyobb szórás miatt.
    Konkrét számot nem tudok mondani.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •