Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (110) összesen
  1. #51
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Egyszer egy A6-os audiban egy kis szöszi plázacicát látva megkérdeztem költőien haveromat, hogy nekünk miért nincs ilyen? Erre azt mondta, hogy azért mert nem szopunk olyan jól! Nem irigyeltem az autót, nem is szeretnék ilyen autót, csupán bosszant az, amikor valaki nem az eszével, vagy nem a verejtékével keresi meg a javait, csupán a testi adottságaival. Azért sem vagyok irigy, mert ha megtehetném hogy 500k ból nyitogassam a szárnyaimat, akkor már nem akarnék ekkora téten pókerezni. Mivel a pénzért pókerezem. HAverok között nem, az teljesen más, ott a játék szeretetéért. De már a helyi klubban sem a játékért pókerezek, hanem a pénzért, mivel csóró egyetemista vagyok, és az egyetem elvégzése után is csóró maradok. Tehát ha gazdag lennék, nem hajtana a vérem, hogy nyitogassam a szárnyaim mondjuk omahában 500k huf-os versenyen.

  2. #52
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Bosszankodd ki magad az otthoni noteszodban. Kössz

  3. #53
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    : O
    Nekem ez a téma alapból érthetetlen. MTT-n az indul, akinek rendelkezésére áll a szükséges pénz. Ennyi. A második fele szimpla bunkóság. Pöttyet egyszerűnek tűnsz.
    Mondtam, hogy nem az a baj, hogy indul egy ilyen versenyen. HAnem az, hogy ilyet nyilatkozik, hogy ő a szárnyait bontogatja itt. Ergo mit üzen a parasztnak? Azt, hogy van fél misi elbni való pénze egy estére. És jelen gazdasági helyzetben, amikor sok embernek(mondjuk jellemzően nem ennek a rétegnek) a napi kaja megszerzése is necces. Ugyan így fel tud húzni az operabál is, mégsem akarok az operabálban bundás hölgyek között tinglitanglizni. Oké főnök, igazad van.Egyszerű bunkó vagyok.

    Mentem aludni, részemről lezártam. A versenyben lévőknek GL!

  4. #54
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 01.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    : O
    Nekem ez a téma alapból érthetetlen. MTT-n az indul, akinek rendelkezésére áll a szükséges pénz. Ennyi. A második fele szimpla bunkóság. Pöttyet egyszerűnek tűnsz.
    +1, feleslegesen fröcsögsz

  5. #55
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondtam, hogy nem az a baj, hogy indul egy ilyen versenyen. HAnem az, hogy ilyet nyilatkozik, hogy ő a szárnyait bontogatja itt. Ergo mit üzen a parasztnak? Azt, hogy van fél misi elbni való pénze egy estére. És jelen gazdasági helyzetben, amikor sok embernek(mondjuk jellemzően nem ennek a rétegnek) a napi kaja megszerzése is necces. Ugyan így fel tud húzni az operabál is, mégsem akarok az operabálban bundás hölgyek között tinglitanglizni. Oké főnök, igazad van.Egyszerű bunkó vagyok.

    Mentem aludni, részemről lezártam. A versenyben lévőknek GL!
    Őt az unibet szponzorálta...

  6. #56
    Újonc Alison26 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondtam, hogy nem az a baj, hogy indul egy ilyen versenyen. HAnem az, hogy ilyet nyilatkozik, hogy ő a szárnyait bontogatja itt. Ergo mit üzen a parasztnak? Azt, hogy van fél misi elbni való pénze egy estére. És jelen gazdasági helyzetben, amikor sok embernek(mondjuk jellemzően nem ennek a rétegnek) a napi kaja megszerzése is necces. Ugyan így fel tud húzni az operabál is, mégsem akarok az operabálban bundás hölgyek között tinglitanglizni. Oké főnök, igazad van.Egyszerű bunkó vagyok.

    Mentem aludni, részemről lezártam. A versenyben lévőknek GL!
    KÖSZÖNÖM, erről pampogok én is! +1
    De úgy látom itt nem divat véleményt nyilvánítani, csak a támadás jön rá.
    A szabadság és a szerelem után a harmadik legjobb érzés, amikor elnyered mások pénzét.

  7. #57
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Alison26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    KÖSZÖNÖM, erről pampogok én is! +1
    De úgy látom itt nem divat véleményt nyilvánítani, csak a támadás jön rá.
    Lehet véleményt nyilvánítani, normális keretek közt, megfelelő hangnemben.

  8. #58
    Újonc Alison26 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet fejes1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet véleményt nyilvánítani, normális keretek közt, megfelelő hangnemben.
    Mi nem volt normális? Nem kurváztunk le senkit, szerintem a megfelelő keretek között maradtunk.
    A szabadság és a szerelem után a harmadik legjobb érzés, amikor elnyered mások pénzét.

  9. #59
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    gondoljátok majd le fog menni a royalba gyakorolni 0+1 rebuyon, vagy mi?

    szerintetek hány üzletember, vagy simán bűnöző van, aki nem ért el semmit a pókerben és mégis nagy téteken játszanak? mindenki azt játszik, amit megenged magának, a jó játékosok még örülnek is neki, hogy olyanokkal lehet játszani, akik "nem oda valók".

    onnantól kezdve, hogy nem is ő, vagy Richárd fizette be meg végképp semmi közötök hozzá, hogy az Unibet kivel látja jónak reklámozni a versenyét, őket sizdjátok ha nem értetek egyet ezzel. Majkát is ők szponzorálják, pedig ő sem pókerjátékos, hanem egy valóságshow-szereplő. de ha egy magánember fizette volna be neki a nevezési díjat akkor sem lehetne beleszólni, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. nyilván páran nem tudjátok feldolgozni, hogy valakinek erre is futja, de el kell fogadni hogy vannak sikeres emberek is. az itt teljesen mindegy, hogy miben sikeres valaki, szerintem ha ti lennétek Magyarország legjobb páros bob-versenyzői és külföldön is jó eredményekkel képviselnétek az országot előbb-utóbb meglenne az áttörés, hajrá.

    és simán a legjobb magyar női játékos lesz, meglátjátok

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gondoljátok majd le fog menni a royalba gyakorolni 0+1 rebuyon, vagy mi?

    szerintetek hány üzletember, vagy simán bűnöző van, aki nem ért el semmit a pókerben és mégis nagy téteken játszanak? mindenki azt játszik, amit megenged magának, a jó játékosok még örülnek is neki, hogy olyanokkal lehet játszani, akik "nem oda valók".

    onnantól kezdve, hogy nem is ő, vagy Richárd fizette be meg végképp semmi közötök hozzá, hogy az Unibet kivel látja jónak reklámozni a versenyét, őket sizdjátok ha nem értetek egyet ezzel. Majkát is ők szponzorálják, pedig ő sem pókerjátékos, hanem egy valóságshow-szereplő. de ha egy magánember fizette volna be neki a nevezési díjat akkor sem lehetne beleszólni, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. nyilván páran nem tudjátok feldolgozni, hogy valakinek erre is futja, de el kell fogadni hogy vannak sikeres emberek is. az itt teljesen mindegy, hogy miben sikeres valaki, szerintem ha ti lennétek Magyarország legjobb páros bob-versenyzői és külföldön is jó eredményekkel képviselnétek az országot előbb-utóbb meglenne az áttörés, hajrá.

    és simán a legjobb magyar női játékos lesz, meglátjátok
    Így van! Kriszta mindenkit porba fog alázni:V:..

Oldal: 6 / 11 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •