Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (110) összesen
  1. #61
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Hajrá srácok!!!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  2. #62
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Alison26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi nem volt normális? Nem kurváztunk le senkit, szerintem a megfelelő keretek között maradtunk.
    Szerintem meg irigy vagy a Krisztára. A lányokban mindig is megvolt a versengés, meg az irigység.

    "Ő jobban néz ki mint én hújajjj most mi lesz megyek és jól lejáratom, mit indul ő egy olyan versenyen amin én akarok......"

    Nekem kb. ez jött le már ne haragudj. Bár ezek a megnyilvánulások és vetélkedések a nőknél szokványosak.

  3. #63
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Felháborítóhogyegycsinosdekoratívnővelreklám ozzákasitejukatnempedigvelemegyigazipokerprofival pedighalátnákazemberekhogyénisazunibetenjátszo mbiztostódulnánakodacsőstöl.

    SzégyeldmagadKrisztaszégyeldmagadMajkaszégyeldm agadUnibet!

  4. #64
    Újonc Alison26 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg irigy vagy a Krisztára. A lányokban mindig is megvolt a versengés, meg az irigység.

    "Ő jobban néz ki mint én hújajjj most mi lesz megyek és jól lejáratom, mit indul ő egy olyan versenyen amin én akarok......"

    Nekem kb. ez jött le már ne haragudj. Bár ezek a megnyilvánulások és vetélkedések a nőknél szokványosak.
    Irigy a harapós ló... Nincs vele semmi bajom emberileg, de vannak köztünk különbségek, legyen ennyi elég. Tudod egyáltalán milyen vagyok én, és milyen ő? Semmit nem tudsz egyikünkről sem, milyen alapon állítasz ilyet? Ez az egész már rohadtul nagy személyeskedés, és egyáltalán nem én kezdtem.
    Amúgy pedig nagyon örülök, hogy egy hozzászólásból ez lett, csak gratulálni tudok mindenkinek, de főleg neked, felőlem azt gondolsz, amit akarsz.
    A szabadság és a szerelem után a harmadik legjobb érzés, amikor elnyered mások pénzét.

  5. #65
    Újonc Alison26 avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felháborítóhogyegycsinosdekoratívnővelreklám ozzákasitejukatnempedigvelemegyigazipokerprofival pedighalátnákazemberekhogyénisazunibetenjátszo mbiztostódulnánakodacsőstöl.

    SzégyeldmagadKrisztaszégyeldmagadMajkaszégyeldm agadUnibet!
    Ma már senki nem tud kultúráltan hozzászólni, úgy látszik no komment.
    A szabadság és a szerelem után a harmadik legjobb érzés, amikor elnyered mások pénzét.

  6. #66
    Lelkes újonc vamcrew avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Királyhelmec
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Minden játékban lévő magyarnak sok szerencsét, akik pedig már búcsúzni kényszerültek, azoknak ajánlom az U Fleku nevu helyet, az egyik leghíresebb sörfőzde, ha időtök engedi feltétlen nézzetek el oda!

  7. #67
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és simán a legjobb magyar női játékos lesz, meglátjátok
    nana,
    egyszer nekem is lesz komoly barátnőm...
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  8. #68
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nana,
    egyszer nekem is lesz komoly barátnőm...
    LOL

    off: a pókerben nem szokás a pénzt nézni. Alison, mint írták, sok olyan emberről hallottunk, akikről azt hallottuk, hogy nem játszik jól, de mégis ott volt nagy versenyeken, magyar emberekről is beszélhetünk. Na és akkor mi van?

    Ha van valakinek pénze, hozza, adja oda, ebben nincs semmi különös.
    Ugyanúgy Kriszta szponzorálásában sincs semmi különös, de tényleg. Úgy gondolják róla, hogy csinos, mellesleg elég jó játékos az edzője, hírértékű (WPT győztes) a pasija
    Mindez elég ahhoz, hogy többször tudják mutatni stb.

    A Boris Becker példa jó, de rengeteg csinos amerikai hölgyet is látunk, aki simán rosszul játszik, de ott van a WSOP Main Eventen.

    A Lényeg: az emberek többsége ezt megszokta, elfogadja, és szerintem is ha egy cég valakiben lát reklámlehetőséget tegye meg reklámarcnak. Ennyi, nem kell több elvárás ennél, már akkor is megérheti a cégnek.
    Szóval ez természetes a mai világban -ezért van az, hogy Te szóvá tetted, és mi nem értjük. Nem támadunk Téged, csak annyit mondunk, hogy ebben nincs semmi különös.

    Nekem sokkal jobban csípi szemem, ha mondjuk úgy szürke pénzből játszik valaki - ilyet is lehetett hallani, főleg, ha állambácsitól szükítették a pénzt, ugye az állambácsi pénze a mi pénzünk. Najó ebbe ne menjünk bele.

    On: GL mindenkinek, aki meg már csak sörözik annak GG, meg kellemes hideg sört kívánok!
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  9. #69
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet Alison26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Irigy a harapós ló... Nincs vele semmi bajom emberileg, de vannak köztünk különbségek, legyen ennyi elég. Tudod egyáltalán milyen vagyok én, és milyen ő? Semmit nem tudsz egyikünkről sem, milyen alapon állítasz ilyet? Ez az egész már rohadtul nagy személyeskedés, és egyáltalán nem én kezdtem.
    Amúgy pedig nagyon örülök, hogy egy hozzászólásból ez lett, csak gratulálni tudok mindenkinek, de főleg neked, felőlem azt gondolsz, amit akarsz.
    Az élet nem igazságos soha nem is volt és nem is lesz az, ezt el kell fogadnunk, nem mondom, hogy nem értelek, de ha ő neki akármilyen úton -módon megadatott, hogy részt vehessen egy ilyen versenyen, hát istenem akkor vegyen részt. Neked is és nekem sokat kell még tanulnunk és játszanunk ahhoz, hogy mi résztvehessünk egy WSOP EPT vagy akármilyen nagy versenyen, de ez van valakinek nem csak megszületni volt nehéz, de hát mint írtam az élet nem igazságos és ez ellen nem tudsz semmit tenni, ezért ezt el kell fogadni és továbblépni.

  10. #70
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    242

    Mosoly Még egy magyar

    Sziasztok! Van kint még magyar, nem csak ketten maradtak bent tegnap!
    Az édesapám is játszott, és tovább is jutott, pénteken folytatj!!!!!
    Remélem a pókerakadémiások Őt is megkeresik! Piroska

Oldal: 7 / 11 ElsőElső ... 56789 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •