Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
  1. #21
    Lelkes újonc ReggieHammond avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    56

    Alapbeállítás

    nl5 ön szerintem is felesleges callolgatni, insta all in.
    "Új seriff érkezett a városba, és a neve: Reggie Hammond" - 48 óra

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 13.
    Hozzászólások
    291

    Alapbeállítás

    ha preflop feltételezel nála egy QQ+, AK 3bet range-t ( mert nit, és mert mikron value-ért 3bet-elünk ) Magas párokkal alacsony boardon mindenkép all in lesz, viszont ha leesik egy A, valószínűleg nem stack-eled. Ha AK van nála , flopon csak akkor teszi be, ha talál valamit, ( esetleg egy cbet-et kihúzhtsz) preflop viszont berakja ( K nem nagyon fog esni neki mivel nálad van kettő, így ha talál valamit az A lesz).. Ezért preflop toljuk rá, mert így a teljes 3bet range-val adni fogja..... ha lazábban 3bet-elne, jobban elképzelhető egy call, hogy valami gyengébb top párral, húzóval berakassuk vele a teljes stack-jét olyan lappal, amit preflop a 4bet-re dobna.

    ( remélem nem volt nagyon kusza )

  3. #23
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bakker, akkor én nagyon gyík vagyok, mert itt a fórumban sehol nem találok formázó ikonokat. Vagy HTML TAG-eket kell beraknom?
    Én is úgy tudom, hogy nem lehet.

  4. #24
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Deni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha preflop feltételezel nála egy QQ+, AK 3bet range-t ( mert nit, és mert mikron value-ért 3bet-elünk ) Magas párokkal alacsony boardon mindenkép all in lesz, viszont ha leesik egy A, valószínűleg nem stack-eled. Ha AK van nála , flopon csak akkor teszi be, ha talál valamit, ( esetleg egy cbet-et kihúzhtsz) preflop viszont berakja ( K nem nagyon fog esni neki mivel nálad van kettő, így ha talál valamit az A lesz).. Ezért preflop toljuk rá, mert így a teljes 3bet range-val adni fogja..... ha lazábban 3bet-elne, jobban elképzelhető egy call, hogy valami gyengébb top párral, húzóval berakassuk vele a teljes stack-jét olyan lappal, amit preflop a 4bet-re dobna.

    ( remélem nem volt nagyon kusza )
    Teljesen érthető volt. Na ilyesmire gondoltam. A kérdésfeltevés célja az volt, hogy ilyen okfejtéseket olvashassak. Köszi!

  5. #25
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is úgy tudom, hogy nem lehet.
    Na most már én is tudok. Megkerestem a fórum beállításoknál, és engedélyeztem magamnak a HTML szerkesztőt.

    Azért ez elég súlyos volt infós létemre.


    Tyű, miket tudok

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •