Oldal: 219 / 522 ElsőElső ... 119169209217218219220221229269319 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.181 - 2.190 (5220) összesen
  1. #2181
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Lordius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk 20$-os turbonál csak 0,8 a fee. És lehet hogy kevesebb lesz az ITM viszont órabérben valószínűleg jobban jön ki.
    (Lehet, hogy nem PS-en játszik, azért számolt magasabb feevel.
    Mondjuk DoN-ra én csakis a PS-t ajánlom.)

  2. #2182
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Csak nem bírtam kivárni a hó végét, felmentem csökkentett asztalszámmal 52-re, sajnos azóta kapom a mocskot a pofámba, pedig tényleg abszolút nem erősebb a mezőny..
    De az ilyenekkel nem tudok mit kezdeni, amik sorozatosan jönnek:
    - button/SB steallel, QQ, AQ+al AA-ba futok
    - AA-omat megöli egy JJ (én toltam rá a 3bet allint nagy stackkel), utána azonnal a köv. körben SB-ként pusholok és lásd az előző bekezdést
    - HI/CO/button pushomra erős átlagstackkel bíró BB instacall A7-A9-el
    - K10s button pusht SB KQo-val autocallol

    - és a legcsúnyább, 150/300-nál buborékban 4. helyen állok 1500-al, ám mivel az 5-6. közel annyi zsetonnal rendelkezik, mint én CO-ból betolom A10-el. Az SB az egyik CL, minimális gondolkodás után (tehát még missclick sem lehet) 74o-val callolja 4500 zsetonból..

    Az ilyesmi a megnyugtató zsetonállás ellenére is patkányság, note-oltam is a gyökeret (ttlolka), amikor megtehetem majd, hasonlóan kedves leszek vele a jövőben..

  3. #2183
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Ez nem patkányság, hanem rossz játék, hosszú távon belőlük élünk. Inkább reménykedj, hogy minél több ilyen ellenfél legyen.

  4. #2184
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Mindenképp rossz játék volt ez a részéről, patkányság alatt azt értettem, lehet, hogy célzottan nekem szólt a dolog - nem egy ultranit játékos, de ilyen megadást még nem láttam tőle.
    Talán valamikor lemákoltam, vagy ő engem és én szóvá tettem, ő meg a szívére vette és note-olta, hogy alkalomadtán szivathasson.

    Más:
    Almöi nem tudom, hogyan tud leaderboardos lenne a játékával, a Q10o, K6s- szerű megadásai harmad/negyed stackkel sokszor megkérdőjelezhetőek!

  5. #2185
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet FoldDirtyBastard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Almöi nem tudom, hogyan tud leaderboardos lenne a játékával, a Q10o, K6s- szerű megadásai harmad/negyed stackkel sokszor megkérdőjelezhetőek!
    A mennyiség nem egyenlő a minőséggel.
    Már 100-on is ott van, nem is szeretek a jobbján ülni, mert szörnyű megadásai vannak.

    Amúgy csináltam egy olyan táblázatot, amiben a benne van az összes kombináció vs. any2 range.

    Érdekes dologra jöttem rá, amiket például eddig fishcallnak hittem, lehet, hogy annyira nem is az...

  6. #2186
    Tag Steveeland avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    189

    Alapbeállítás

    Sörért megosztod?

  7. #2187
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás



    Az elrendezés ugyanaz, mint a stoveban.

  8. #2188
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Én is szenvedek ezekkel a csodálatos callerekkel, bár próbálgattam mostanság megnézni, milyen, ha SS kötelező allint hívok Kx,Ax,PP-vel, és hát valahogy mindíg kaptak jó lapot.
    Elvileg ha ketten vagytok shortak, és még 7 ember van, akkor lehet plusszos a dolog, de még nem számoltam utána, hogy milyen szitu kell hozzá.

  9. #2189
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet SonGosu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is szenvedek ezekkel a csodálatos callerekkel, bár próbálgattam mostanság megnézni, milyen, ha SS kötelező allint hívok Kx,Ax,PP-vel, és hát valahogy mindíg kaptak jó lapot.
    Elvileg ha ketten vagytok shortak, és még 7 ember van, akkor lehet plusszos a dolog, de még nem számoltam utána, hogy milyen szitu kell hozzá.
    Szerintem minél kisebb a várható ROI (ITM%), annál szélesebb rangel lehet megadni.
    Én most úgy kalkulálok, ami 57-60 körül teljesít, azzal megadok bvb ssvss.

  10. #2190
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 06. 24.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Idézet ceewyl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem minél kisebb a várható ROI (ITM%), annál szélesebb rangel lehet megadni.
    Én most úgy kalkulálok, ami 57-60 körül teljesít, azzal megadok bvb ssvss.
    nagyon jó a táblázat,
    ahhoz hogy 57-60 körül lehessen callolni, ahhoz milyen chipállás kell?
    nagyvakban 2,5M-mel hasonló stack ellen jó?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •