Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (80) összesen
  1. #21
    Újonc Avatármc8 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Kunhegyes
    Hozzászólások
    41

    Alapbeállítás

    Ugye mtt-n nincs ilyen??
    Az FTP seha nem volt a kedvencem, mondjuk még nem is foglalkoztam vele nagyon.
    Én azért kíváncsi leszek az ügy végére?

    Mi van akkor, ha éppen a mi számlánkat zárolják le, egy kitalált váddal? akkor mit csinálunk?

  2. #22
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet Avatármc8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugye mtt-n nincs ilyen??
    Az FTP seha nem volt a kedvencem, mondjuk még nem is foglalkoztam vele nagyon.
    Én azért kíváncsi leszek az ügy végére?

    Mi van akkor, ha éppen a mi számlánkat zárolják le, egy kitalált váddal? akkor mit csinálunk?
    MTT-n miért ne lenne?
    Onnan ismered fel őket, hogy mindnek happy ATM-es avatarja van.

    "Én azért kíváncsi leszek az ügy végére?"
    Ez nagyon jó kérdés, kíváncsi leszel az ügy végére?

    "Mi van akkor, ha éppen a mi számlánkat zárolják le, egy kitalált váddal? akkor mit csinálunk?"
    Átmegyünk egy másik hálózatba, ahol lehet használni a bot proginkat.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Nagyon jó az a botos téma, egy ismerős befizetett FT-re kb 30-40 sng, mtt játékkal el is bukta (kb100$), valaki a fülébe súgta h a FT csal, erre otthagyta. Azota PSen 600 játék alatt bukott 1000$-árt
    Akkor mindenki csal?

  4. #24
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    az csak jó ha tele van bottal, bár tuti nincs

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás Everest poker bot

    Sziasztok, életemben első alkalommal találkoztam HU bot-al az Everesten, írtam is a supportnak egy levelet ide bemásolom:

    Tisztlet Everest Poker!

    Sajnálattal vettem észre ma reggel, hogy NL25ös HU asztalomon egy poker bot ült. Neve:One_Shot123. A "játékos" hosszú órákon keresztül ugyanazt csinálta, minden standard emelést megadott, flop után meg bármilye is volt, értek ez alatt kész kezeket pl Fullhouse, soha nem hívott, a potba a minimális emelést csak lecallolta 3 utcán végig, soha nem hívott Value-ért, pedig azért érdekes, ha az embernek fullja van és a 1,5$-os potba beleemelnek0,25 centet akkor azt mindvégig csak callolja. Szerintem ember nincs aki így játszik, főleg, hogy minden kialakult kezével ez volt a történet. Arról a tényről nem megfeletkezve, h 20-30$-om bánta ezt az egészet. Hand history-kat elmentettem, bár gondolom ezek önök utána tudnak nézni...!? Ilyenkor az is felmerül az emberben, h simán több is lehet ezekből és talán hosszú 6max session-jaim alatt nem 1x ilyen botoknak toltam át a pénzem favoritként.

    Várom mihamarabbi válaszukat!

    Tisztelettel:

    xyz

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    nem azért buktál neki 20-30 dollárt, mert bot, hanem mert (bocs) rosszul alkalmazkodtál hozzá. szó sincs arról, hogy csalnának, egyszerűen csak be vannak programozva ilyen-olyan játékra. szvsz ha egy asztalnál ülsz egy olyannal, aki mindent lecallol, még fullal sem emel, akkor az nem bot, hanem aranybánya

    Egyébként meg Jennifer Tilly óta tudjuk, hogy a nut fullt mindig veri a póker, miért kéne emelni?

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem azért buktál neki 20-30 dollárt, mert bot, hanem mert (bocs) rosszul alkalmazkodtál hozzá. szó sincs arról, hogy csalnának, egyszerűen csak be vannak programozva ilyen-olyan játékra. szvsz ha egy asztalnál ülsz egy olyannal, aki mindent lecallol, még fullal sem emel, akkor az nem bot, hanem aranybánya

    Egyébként meg Jennifer Tilly óta tudjuk, hogy a nut fullt mindig veri a póker, miért kéne emelni?
    Ha emeltem akkor mindig mindent callolt, és érdekes módon minden nagyobb partyban vmi szeméttel mákolt le, de ha még rosszul is alkalmazkodtam akkor sem fair és szerényen fogalmazva csalás, így az everest-től elvárnék vmi válasz lépést erre

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Félig off hozzászólás:
    Ezt egy jóbarátom küldte nekem, ő printscreen-ezte (Lilly Liu nevű játékost nézzétek mindkét asztalon):



    Ilyet ti is tudtok, vagy csak én vagyok hülye az FTP szoftveréhez?
    Utoljára módosítva: psycho által: 2009. 10. 08. 09:00

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  9. #29
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha emeltem akkor mindig mindent callolt, és érdekes módon minden nagyobb partyban vmi szeméttel mákolt le, de ha még rosszul is alkalmazkodtam akkor sem fair és szerényen fogalmazva csalás, így az everest-től elvárnék vmi válasz lépést erre
    "akkor sem fair és szerényen fogalmazva csalás"

    Mármint mi a nem fair és mi a csalás?

    Engem nem izgatna, ha botok is ülnének az asztalnál, az is csak egy játékos a maga hülye játékával...

  10. #30
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    242

    Alapbeállítás

    Idézet psycho eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Félig off hozzászólás:
    Ezt egy jóbarátom küldte nekem, ő printscreen-ezte (Lilly Liu nevű játékost nézzétek mindkét asztalon):



    Ilyet ti is tudtok, vagy csak én vagyok hülye az FTP szoftveréhez?
    na ere Én is kíváncsi lennék, hogy hogyan csinálta :-)

Oldal: 3 / 8 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •