Oldal: 112 / 281 ElsőElső ... 1262102110111112113114122162212 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.111 - 1.120 (2808) összesen
Like Tree103Likes

Téma: Neteller

  1. #1111
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha neteller kártyával vásároltok, akkor is ugyanúgy alá kell írni mindig a bizonylatot?

    Van díja a kártyás vásárlásnak?

    Minden kártyás elfogadóhelyen lehet vele fizetni? (tesco, hervis, akármi?)
    Nincs díja, csak levonják a 2.9% devizakonverziós díjat, de azt amúgy is levonják mindig. Jobban megéri, mint KP-t felvenni.

    És igen elfogadják sok helyen. Amiket én próbáltam eddig:

    Coop, Spar, Reno, Tesco, Auchan, McDonalds, MÁV. Kivétel nélkül működött.

    Még egy helyen sem kérték, hogy írjam alá, egyetlen helyen kérték el a személyimet (TESCO), mert egy totál noob pénztáros volt, aki nagyon csodálkozott, hogy miért van rajta fordítva a nevem El kellett neki magyarázni, hogy ez a kártya nem magyar, és kint így írják az emberek a nevüket

  2. #1112
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet Chryss85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs díja, csak levonják a 2.9% devizakonverziós díjat, de azt amúgy is levonják mindig. Jobban megéri, mint KP-t felvenni.

    És igen elfogadják sok helyen. Amiket én próbáltam eddig:

    Coop, Spar, Reno, Tesco, Auchan, McDonalds, MÁV. Kivétel nélkül működött.

    Még egy helyen sem kérték, hogy írjam alá, egyetlen helyen kérték el a személyimet (TESCO), mert egy totál noob pénztáros volt, aki nagyon csodálkozott, hogy miért van rajta fordítva a nevem El kellett neki magyarázni, hogy ez a kártya nem magyar, és kint így írják az emberek a nevüket
    köszi

    off: egyszer bkv pénztárnál egy külföldi nő próbált jegyet kérni angolul. Nem értette a pénztáros. Segítettem a nőnek (a gyenge angolommal). Mondta, hogy 20 jegyet kérne. Végül kiderült, hogy 20*20 tömböt kér A bkv pénztáros nő meg ott puffogott, hogy mit képzel ez, hogy ennyi jegyet kér

  3. #1113
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ma jött meg a kártyámhoz a kódom. Szerintetek ha aktiválom, és ebben a hónapban már nem vásárolok róla, akkor is levonják a 3 dolláros dormancy feet? Mert ha igen akkor várok vele pár napot, annyira nem sürgős.

  4. #1114
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet Kenny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Ma jött meg a kártyámhoz a kódom. Szerintetek ha aktiválom, és ebben a hónapban már nem vásárolok róla, akkor is levonják a 3 dolláros dormancy feet? Mert ha igen akkor várok vele pár napot, annyira nem sürgős.
    Eliveleg azt az összeget már törülték.

  5. #1115
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    semmi

  6. #1116
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eliveleg azt az összeget már törülték.
    Köszkösz, tényleg ez van már Neteller honlapján is, csak amit küldtek a kártyával szórólap, azon még a 3 usd szerepel

  7. #1117
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Az lenne a kérdésem, hogy meg van-e határozva 1 nap mennyi pénzt vehetsz le a kártyáról? Másik, ha Ausztriában veszek le pénzt netelleres kártyával azt elvileg itthon nem tudják leellenőrizni?

  8. #1118
    Őstag GreEko avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    1.061

    Alapbeállítás

    Idézet Sword84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az lenne a kérdésem, hogy meg van-e határozva 1 nap mennyi pénzt vehetsz le a kártyáról? Másik, ha Ausztriában veszek le pénzt netelleres kártyával azt elvileg itthon nem tudják leellenőrizni?
    750 euro a limit

  9. #1119
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet GreEko eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    750 euro a limit
    vagy 1000$

  10. #1120
    Újonc cr4zydiamond avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Sziasztok, sokádjára használtam már a neteller kártyát fizetésre, tescoban is, ilyen mint ma azonban még sosem történt. A tesconál először hibát jelzett a gép: kidobott egy "egyéb hiba" feliratot. Másodszorra már sikerült fizetni, és megkaptam a rendes blokkot is. Hazérve megnéztem a neteller számlámat. A kifizetett összeget háromszor rakta pendingbe, és az adott pénz háromszorosa hiányzik is. Megkérdeztem a live supportot, a srác gyorsan elküldött azzal, hogy ez tök normális, mindig ez van, majd visszakerül a pénz a pending status végén. Érdekes módon én még egyszer sem tapasztaltam ilyet, pedig elég régóta használom a netellert. Volt valakinek hasonló élménye?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •