Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (47) összesen
Like Tree3Likes

Téma: Rounders 2 a láthatáron

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    Most egy oldal olvasgatása közben megnéztem a rounders 1998as trailerét. Nekem a magyar változat van meg itthon én csak ezt néztem. A trailerben több olyan jelenet van ami nem szerepel a magyar változatban. Először azt tűnt fel amikor Mike a barátnőjével beszél és a csaj egy számítógép előtt űl. Ez annyira még nem volt érdekes ,de a trailer vége felé egy néger sráccal beszélnek kártyáznak majd a helyről elkezdenek menekülni. Ez a magyar változatban nincs benne.Megnéztem a DVDen is a trailert ugyanez volt.

    Valaki látta a filmet olyan változatban ,ahogy a trailerben van?
    Itt a trailer nézzétek meg:

    YouTube - Rounders (1998) Official Trailer

  2. #22
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Én is csak a magyart láttam eddig és ez a jelenet nekem is újdonság.

  3. #23
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    John Dahl 1998-as filmje mára kissé megkopott ugyan (fõként magyar szinkronnal, ahol olyan feleslegessé vált fordítások hallhatóak, mint texasi nincs felsõ határ…)
    Ez a fordítás még semmi a Joey egyik epizódjához képest, amikor a főhős Phil Gordon Hírességek pókerversenye c. műsorában lép fel. Na, abban a részben például a texas hold'em-et "texasi fogó"-nak fordították magyarra! Azt hittem, lefordulok a kanapéról, amikor ezt meghallottam :-)))) Szörnyű, pedig ez viszonylag friss szinkron a Pókerarcokhoz képest. Ezek után már szinte szóra sem érdemes, hogy a dáma lap (Queen) szó szerinti fordítással "királynő" volt, ez talán máshol is előfordul (pl. irodalmi klasszikus, Lewis Caroll Alice Csodaországban c. könyvében a főhős is a Szív Királynővel találkozik, nem pedig a Kőr Dámával :-))))

  4. #24
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Én mondok neked nálunk új kiadású pókerkönyvet, ami a világ egyik leghíresebbje és tartóállvány szerepel benne lefordítva... mondjuk az úsztatás a fordulóban után ez nem is olyan vicces
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mondok neked nálunk új kiadású pókerkönyvet, ami a világ egyik leghíresebbje és tartóállvány szerepel benne lefordítva... mondjuk az úsztatás a fordulóban után ez nem is olyan vicces
    A tartóállvány az mégis mi? Amúgy a Pókerarcokban a feliratban texasfogdmeg-nek van fordítva.Azsekutya azért
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  6. #26
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tartóállvány az mégis mi? Amúgy a Pókerarcokban a feliratban texasfogdmeg-nek van fordítva.Azsekutya azért
    tartóállványt hogy mondanád angolul?

    callingstation

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Blatand eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tartóállványt hogy mondanád angolul?

    callingstation
    neeeee...
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #28
    Fanatikus tag Sziki avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    PéT
    Hozzászólások
    387

    Felkiáltójel Várok...

    Most őszintén mióta nyomják már, hogy jön????????Matt Damon meg Edward Norton is benne lenne a buliba, de az a kérdés, hogy egyáltalán lessz-e buli...:S

  9. #29
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mondok neked nálunk új kiadású pókerkönyvet, ami a világ egyik leghíresebbje és tartóállvány szerepel benne lefordítva... mondjuk az úsztatás a fordulóban után ez nem is olyan vicces
    olvastam már "hívóállomást" is

  10. #30
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    dejó hogy idekeveredtem. mi lesz ezzel igy az évek távlatában?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •