Oldal: 227 / 522 ElsőElső ... 127177217225226227228229237277327 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.261 - 2.270 (5220) összesen
  1. #2261
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet 1blackknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon függ az asztaltól.Ha sok az idióta,akkor inkább dobás,mert hiába emelsz,minden szarral megadnak,és random floppon sem tudod,hogy hol állsz.Lejön egy pl: 5 9 10 jellegű flop és vígan kiejtenek egy 10,5 kombóval.Mert miért ne játszaná meg???Őket könnyebb push/fold szakaszban kiejteni,mert arról fogalmuk sincs.
    Jó játékosok ellen jó lehet az emelés is,valszeg csak jobbal emelnek vissza.Bár ilyen korai vakszinten átlag stackkel nem kell kockáztatni.
    Én ezt pont fordítva játszom. Ha a vakokon vesztő játékosok vannak, vagy limpelt már be vesztő játékos, akkor én is limpelek, hátulról esetleg emelek. Flopon akkor megyek tovább erőteljesen, ha set-em van. Ha pedig pl JJ-re 2,5,5 vagy hasonló flopot kapok, akkor lehet, hogy továbbmegyek, de defenzíven alacsonyan tartom a potot, nem célom allinig jutni.

    A nyerő regek ellen szerintem felesleges emelni kis és közepes párokkal - különösen elölről -, illetve setre menni, mert csak akkor nyerhetek tőlük nagyot, ha magasabb setet floppolok. Setnél kevesebbel nem nagyon mennek tovább az alacsony vakszinteken.

  2. #2262
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 04.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás PT3 vs HM

    Sziasztok!

    Már rengetegszer hallottam, hogy DON-ra HM-t ajánlanak PT3-mal szemben. Valaki tud nekem érveket mondani, hogy miért jobb a HM vagy mivel tud többet DON-ra mint a PT3?

    Segítséget előre is köszönöm

    fiqs

  3. #2263
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Idézet thefiqs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Már rengetegszer hallottam, hogy DON-ra HM-t ajánlanak PT3-mal szemben. Valaki tud nekem érveket mondani, hogy miért jobb a HM vagy mivel tud többet DON-ra mint a PT3?

    Segítséget előre is köszönöm

    fiqs
    Szia!
    Én nem ismerem a PT3-at de úgy tudom a HM-ben több féle stat van, ami jó lehet a DON-hoz is.

  4. #2264
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 04.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Lordius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Én nem ismerem a PT3-at de úgy tudom a HM-ben több féle stat van, ami jó lehet a DON-hoz is.
    Köszi!

    Azért remélem valaki kifejti kicsit bővebben. PT-em már van. De ugye nem nagy ördöngösség kijátszani egy HM-et. Persze ha megéri.

    ceewyl blogjában található HM vs DON leírásból indultam ki. Ezek az értékek PT-ben is megtalálhatók kivéve
    -Raise first. Ez ha minden igaz akkor ez: RFI (Raised First In)
    -Steal. Ezekkel még barátkozom, hogy hogyan tudnám beállítani. Nem összesített érték van mint HM-ben de szerintem az sem rossz ahogy én elgondoltam. Bal ábra a player stats. Jobb pedig popup Steal Stats. Este le is tesztelem.


  5. #2265
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás DoN-HM

    Sziasztok,
    nekem is egy HM-es kerdesem lenne. Azt hol lehet a HUD-nal beallitani, hogy az aktualis vakszintre vonatkozo statokat mutassa. Es ne az osszesitettet.
    Elore is koszonom.

  6. #2266
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    A BB-n ülő srác szerintetek szimplán őrülten játszik, vagy összejátszott az ss-el?

    PokerStars No-Limit Hold'em, 10.4 Tournament, 400/800 Blinds 80 Ante (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t3770)
    BB (t2925)
    Hero (UTG) (t2680)
    MP1 (t650)
    MP2 (t290)
    CO (t2880)
    Button (t1805)

    Hero's M: 1.52

    Preflop: Hero is UTG with 10, A
    2 folds, MP2 calls t210 (All-In), 2 folds, SB calls t400, BB bets t2845 (All-In), 1 fold

    Flop: (t2370) 5, 7, 7 (2 players, 2 all-in)

    Turn: (t2370) 9 (2 players, 2 all-in)

    River: (t2370) 9 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t2370

    Results:
    BB had 3, 8 (two pair, nines and sevens).
    MP2 had A, 9 (full house, nines over sevens).
    Outcome: BB won t1180, MP2 won t1190

  7. #2267
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    10 dolláron rengeteg fogalmatlannal találkoztam akik nem értik meg ennek a játéknak a lényegét.Mindig több és több zsetont akarnak, nem pedig beérni az ötbe...

  8. #2268
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 04.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Igen, sok a fogalmatlan. De ha nem lenne, akkor kiből élnénk?
    Másik. SB kiegészítése miatt emberünknek nemhogy ingyen volt ez a mozzanat, hanem még profitált is belőle! Lehet úgy volt vele, hátha lemakkolja a shortot. SB viszont csak igen szűk range-el adhat meg. Van ebben fantázia néha!

  9. #2269
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Vannak ilyen idióták, én is találkoztam már ilyenekkel. Nem kell velük foglalkozni.

    Nekem volt olyan partym, hogy 6an voltunk, nálam 1500, 250-as vak, és kb mindenkinek 2k körül volt rajtam kívűl, 1 ember volt alattam, ő olyan 1400on állt.
    UTG poziból allineltem AKo lapokkal. Mögöttem srác 1830-ból csak call, majd mögötte másik srác 1950ből csak call, majd az utána lévő ismét csak call 2130-ból. Buktam. A lapok: az elsőnél 66!!!! volt, a második becallolt AJo-val, a harmadik pedig TT-vel. Ilyet azóta sem láttam.

  10. #2270
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás Ujra 0

    Sziasztok,
    most kivételesen nem kérdés, hanem egy grafikon. Ugyanis az történt, hogy sikerült végre visszajönnöm 0 $-ra az „all-time” bukásaimat illetően. Ami nyílván nem egy különleges történet, de én nagyon örülök neki. Pókerpályafutásom első partijai alatt sikerült mindenféle nemDoN SnG-n összehozni -80$t, amit mostanra végre visszahoztam 0ra DoN-kal.
    Póker-tudásilag továbbra is full-kezdőnek érzem magam, de az itt olvasottaknak (fórum hozzászólások, válaszok a kérdéseimre), illetve látottaknak (DoN videók) köszönhetően a DoN terén jó sok mindent sikerült már Tőletek tanulni. Szóval köszi szépen!!!! Végre kezdődhet a profit-termelés.

    ps: nem tudom szokás-e itt ilyeneket írni, majd megmondjátok ha nem
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 2.jpg (124,1 KB, 65 views)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •