Oldal: 34 / 42 ElsőElső ... 243233343536 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 331 - 340 (413) összesen
  1. #331
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    4bet %-od 1,5x akkora mint a 3bet

  2. #332
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    igen...
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  3. #333
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    én is lentibb vizekre evezek kis idore. GL!
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  4. #334
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet bihaimo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elsőre a flop cbet szembeötlően kevés.
    Nekem harmadszor megnézve is nagyon kevés.
    GL
    No Time For Nuts

  5. #335
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    1. preflop raise 3,5-4(akár 4,5)$, riveren call (ugyanaz, ami az előző postodban; ilyen boardon egylapos sorral nagy kasszát csak akkor tudsz kialakítani, ha split vagy verve vagy.)

    2. cooler

    3. cooler

    statokról: vpip/preraise/3bet rendben vannak sztem, AF lehet kicsit magasabb. ha bb-ből ennyit buksz, akkor feszülj be abban a pozícióban, esetleg kerüld a flopnézést, nagyobbat emelj pre, 3betelj gyakrabban, gyakorlatilag szüntesd meg a callokat! ev graph az no comment, csakhát az a baj, hogy az ev-görbéd is ereszkedik

    egyébként képzeld, bwinen ugye megszüntették a bónuszkódokat és a legújabb húzásuk a b-inside státuszelőnyök elvétele volt (pl yellow nincs 3x marketpont szorzó...), totál idióták. elvileg januártól lesz vmi új hűségprogram, csakhát akkor **** bwin, miért nov közepén nulláznak le minden old promót?! szóval lehet nekemis teremváltás lesz, pokerheavent, ftp-t, everestet néztem ki eddig... neked meg better luck!

  6. #336
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás eszembe jutott még valami

    "A Hand elemzés során kiderült, Axs és a Kxs minuszos valószínüleg túl sokszor játszottam meg őket és használtam light 3bet-re és nem nagyon müködtek."

    szvsz rossz resteal lapok. persze, nagyon agrók és széles emelő rangek ellen jól működhetnek, de (a flöss és az xx, Ax flop kivételével) domináns lapok ellen nagyon magas a reverse implied oddsuk. szóval egy széles emelő range ellen jól helytállnak, de a 3bet calloló/4betelő range ellen viszont meglehetősen underdog lapok.

  7. #337
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás

    Szépen befeszültem 19/15/4 3bet 5-re és nagyon odafigyeltem és az utolsó 10k alatt 5ptbb/100-at hoztam. A flop cbetemet feltornásztam 62-re.

    Azt gondoltam alakul a játékom, aztán ma 3k alatt buktam 10 buy-int, igaz EV szerint csak 5 lett volna és volt 1-2 tillt call is....

    Most ott vagyok ahol elkezdtem.

    QQ-val kétszer szaladtam AA-ba. Minkét ellennek 0-ás volt a 4bet-je ilyenkor el lehet dobni ? igaz kevés hand alapján.

    GL!
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  8. #338
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    hello

  9. #339
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás Új tervek

    A mai naptól új tervet indítok el. A cél ,hogy megtanuljak jól játszani- SH!

    A terv:
    - csak 4 asztal
    - 1 órás sessionok
    - oda figyelés, tillt kontroll
    - napi egy video megnézése

    Nem, érdekkel a bonusz nem érdekel a supernova. Nem fogom többet agyatlanul tolni.
    A cél 4-5 ptbb/100 teljesítése.

    2009.11.26:

    Nem indult túl jól. 1k hand alatt -0.5 buy-in.

    Statok:
    VPIP:21
    PFR: 16
    AF:4 3
    3bet:4.5
    Cbet flop:77
    Cbet turn: 64
    Steal:32

    Érdekesebb Handek:

    weaktight | Hand | QQ - $0.25/$0.50 No Limit Holdem Az ellen fish az lenne a kérdésem, jobb-e turnön ráboritani az asztal drawheavy boardon, vagy jó value bet?

    weaktight | Hand | 77 - $0.25/$0.50 No Limit Holdem Ezt én rontottam el slowplay két ellenfél ellen wp!

    GL!
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

  10. #340
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 01.
    Hely
    valahol
    Hozzászólások
    650

    Alapbeállítás A nagy önrevizió eredményei

    Elkezdtem 4 asztalon játszani, hogy jó játékos legyen belőlem SH-n.
    Azt kell mondjam meg lett az eredménye!
    Sajnos egyenlőre nem $-ban -1,5 beülőt buktam, de fényderült jó pár leakem-re.
    Érdekes dolog ez a póker és jóval összetettebb mint gondolnánk. Az elfogadható statok mögött is óriási leakek lehetnek igy azokat gyakran észre sem vesszük és csak szidjuk az RNG-t.

    A napi egy videózás, és rendszeres hand elemzés eredményeként, rájöttem nem csoda hogy nem nyertem.

    Ezek a hibák a legtöbb regnek triviálisak, de én ezekkel küzdöm (intelmek magamnak) :

    - több flop cbet 60-70%
    - több barrel, de körültekintően készülj fel riveren is nyitnod kell
    - ne játssz oop-n, ha mégis inkább 3bet-telj pl:inkább 3bet vakcsatában sc-vel min call-olj
    - szélesebb- rangedzsel 3betelj ip-n, de az UTG emelővel vigyázz
    - ne cbettelj 3bet potban ha nincs semmid, hagyd a francba (rengeteg lóvé elfolyt itt pl: AK-val 3bet totál alacsony board én cbet ellen reraise....)
    - light 4bet csak nagyon ritkán ha az ellenfél LAG és legalább 6-7-es a 3bet-je, illetve a ha valaki rádszállt, de ilyenkor egy 1010-zel már be kell rakni!

    Ez így elsőre nem kevés és sok mindenre oda kell figyelni, még mondja valaki a "póker könnyü kenyér".

    Ha csak a felét kijavítom már pluszos leszek! :-)))

    Bár kitudja még milyen szörnyűségekt művelek azt igazán egy külső személy tudná megmondani szívesen TW valakivel akinek lenne kedve és elmagyarázná hogy kell használni.

    GL!
    A legrosszabb dolog a világon az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •