Oldal: 139 / 340 ElsőElső ... 3989129137138139140141149189239 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.381 - 1.390 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #1381
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet WaterMaker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs a hülye kérdésért, de hol találom az aranyköpéses topicot?
    (Nem 'aranyköpések' a topic cime? A kereső egy találatot se dobott ki, ha az arany szóra kerestem.)

    Köszi
    Pókerakadémiás aranyköpések
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  2. #1382
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Hi.A bosson,hogy tudom megjeleniteni a handeket?
    C:\Documents and Settings\felhasználó\Local Settings\Application Data\Boss Media\ itt nem jelenik meg semmi.
    Elöre is köszi.

  3. #1383
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Helllo,valaki letudná röviden írni hogy ez mit jelent?
    Jól vettem ki azt belőle hogy nem válthatom be a pontjaim? És miért?
    Köszi!!




    Thank you for your recent request for a tournament token. You are receiving our 30% Monthly Loyalty Bonus and we said in our pre-migration emails, "we will continue to provide you 30% Loyalty Bonus every month as at present. Loyalty Bonus will automatically be paid into your account on the first day of each month. However, you will not be eligible to participate in any VIP Club promotions with your CPP points, unless specifically invited."

    However, as we value our loyal players, we have come to the decision that tokens will be issued at a slightly higher rate for those receiving the Monthly Loyalty Bonus, please click here to claim at the different rates of CPPs http:/....., if you would like to receive the token for this amount of CPPs, please complete the relevant form on this link.

    As well as this, you are also able to claim cash rewards at a higher rate using this link http:/..........

    Please complete the form(s) on one of the above links to redeem your points.

  4. #1384
    Tag Norbesz82 avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 14.
    Hely
    Jászberény
    Hozzászólások
    116

    Alapbeállítás

    Valaki tudna segíteni abban,hogy miért nem lehet a csokipókerre befizetni kártyáról?
    Mindig elirányít a Monneybookersre.

  5. #1385
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 23.
    Hely
    Csajág
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy egy rebuy-s MTT-n megéri-e a rebuy-s szakasz utolsó vakszintjén rebuy-t venni, ha a nagyvak a megvásárolandó zsetonmennyiség 10%-a?

  6. #1386
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet kund eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy egy rebuy-s MTT-n megéri-e a rebuy-s szakasz utolsó vakszintjén rebuy-t venni, ha a nagyvak a megvásárolandó zsetonmennyiség 10%-a?
    Ha akarsz push or foldot játtszani. Mondjuk ha a szünetben van addon, akkor még egész jó a 10 nagyvak. Szerintem.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  7. #1387
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Változtattam kicsit a hudomon és felvettem a cbet turn, fold to turn cbet, fold to river bet statokat. Szeretném beállítani a szinezést de nem nagyon van ötletem mekkora rangekhez rendeljem a szineket. Valaki esetleg tudna ajánlani vmit? (5max nl50)

  8. #1388
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    milyen termekről tudtok, ahol kötelezően csak $-os számlát lehet nyitni?

    (nem gondoltam volna, hogy manapság még létezik ilyen rugalmatlanság, de sajnos igen)

  9. #1389
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 11. 08.
    Hely
    Nyergesujfalu
    Hozzászólások
    19

    Kérdés Szerintetek...?

    Sziasztok,

    Ezt innen másoltam be:

    Sun Poker befizetési bónusz:
    100% max. $500
    1000 Sun Pont $1 bónuszt szabadít fel
    A bónusz 90 napon belül szerezhető meg, és 1 dolláronként íródik jóvá
    A Sun Poker VIP klub keretében a Sun Pontok $1/1000 pont árfolyamon pénzre válthatók. Már a bónusz időszakban megszerzett Sun Pontok is átválthatók, így dupla cash visszafizetésre tehetünk szert.

    Poker Tracker 3 vagy Holdem Manager ingyen!

    A kérdésem annyi, hogy meglátásotok szerint, ha én 200 dollárral befizetek, akkor mondjuk napi 2-3 óra játékkal (jellemzően MTT és S&G, néha CG), akkor mennyi bónusz a reális? Persze csak kb. érdekel a dolog!!
    A progikra lehet esély ennyi indulóval?

    Köszönöm előre is...

  10. #1390
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás

    Idézet kiscanya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    A kérdésem annyi, hogy meglátásotok szerint, ha én 200 dollárral befizetek, akkor mondjuk napi 2-3 óra játékkal (jellemzően MTT és S&G, néha CG), akkor mennyi bónusz a reális? Persze csak kb. érdekel a dolog!!
    A progikra lehet esély ennyi indulóval?

    Köszönöm előre is...
    The Best VIP Poker Club - SunPoker.com

    a kérdésedben több az ismeretlen mint a kérdőjel

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •