Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
  1. #1
    Idegen DavidDorky avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 31.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás Segítség! Hiba az oldalon. Blog indítás és beállítások elérhetetlenül.

    Hello!

    Lenne egy nagy problémám. Regisztrációm óta van ez a dolog. Nem tudok blogot indítani, illetve belépni a beállítások menüpontba. Ha ezek valamelyikére klikkelek, bejön egy hibaüzenet, 10 mp-s visszaszmlálással, ami arra figyelmeztet, hogy menjek a www.pokerakademia.com oldalra, mert csak ott tudom megváltoztatni a dolgokat, illetve blogot indítani. De hol lennék, ha nem ott?

    Pár hónapja már lebonyolítottam egy kisebb e-mail csatát is Zolee-val, aki megpróbált nekem segíteni, törölte az accomat, majd újra regisztráltam. De semmi változás - ezután már ő sem tudta a gyógyírt a problémámra.

    Kérlek titeket, akinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond, az szóljon.

    Előre is kösz, DavidDorky.

  2. #2
    Lelkes újonc TechAdmin avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 03.
    Hely
    PókerAkadémia City :)
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Szia, biztos vagyok benne hogy tudok neked segiteni, de ehhez megkernelek kuldd el nekem azt a hibauzetet a techadmin@pokerakademia.com cimre, ha van ra modod. Jo lenne pontosabban tudni mi a gond.

  3. #3
    Fanatikus tag Powerotti avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    388

    Alapbeállítás login hiba

    Régóta megvan ez a gubanc:

    Fórum fül alatt be vagyok jelentkezve, ha főoldalon vagyok akkor nem, blog oldalon szintén nem...
    Általában hozzászólások írásakor tűnik fel, hogy be kéne jelentkeznem újból.

    WinXp, IE8

  4. #4
    Idegen DavidDorky avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 31.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Igen, fórumban nekem is rendben van minden. Ott tudok csak egyedül változtatni néhány dolgot.

    Amúgy elküldtem az e-mailt, Techadmin! Várom a segítséget...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •