Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás Hullámvasút?

    Sziasztok!

    Szerintetek mekkora hullámzás tekinthető normálisnak NL 6 max asztalon. Egy hónapja próbálgatom 25 NL-en, az egyenlegem időnként 3-4 beülő hullámzást mutat. Ez rendben van, vagy lesz ez még nagyobb is ?

    Üdv: Z

  2. #2
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    3-4 teljesen normális. Sőt lesz az még nagyobb is. Aki még nem élt át 10 buyines bukó szériát, az csak azért van, mert nem játszik elég ideje.

  3. #3
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás Volatilitás

    A 3-4 buyin ingadozás standard-nek tekinthető. Minél magasabb téten játszunk, annál nagyobb lehet az ingadozás.

    Így például NL400-on és afölött, ha valaki stabil nyerő is (3+ PTBB/100), attól még simán beleszaladhat egy 10-15 buyin-es bukó szériába mondjuk 10 ezer hand alatt.

    Saját tapasztalataim alapján kb. 200 ezer partinként pedig előfordul egy-egy 25-35 ezres nullás széria is.

  4. #4
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 3-4 buyin ingadozás standard-nek tekinthető. Minél magasabb téten játszunk, annál nagyobb lehet az ingadozás.

    Így például NL400-on és afölött, ha valaki stabil nyerő is (3+ PTBB/100), attól még simán beleszaladhat egy 10-15 buyin-es bukó szériába mondjuk 10 ezer hand alatt.

    Saját tapasztalataim alapján kb. 200 ezer partinként pedig előfordul egy-egy 25-35 ezres nullás széria is.
    Engem személy szerint eléggé megviselnek ezek a negatív szériák...nl100-on játszom éppen (még nem igazán megy sajnos, kb 0-án tudom magam tartani 20.000 leosztás óta), és eddig itt 7 buyines minusz volt a max negatívban, de tegnapelőtt egy 4,5 buyines minusz jött össze 4 óra alatt...
    Ezek szerint még nem kell magamat elásni?

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem személy szerint eléggé megviselnek ezek a negatív szériák...nl100-on játszom éppen (még nem igazán megy sajnos, kb 0-án tudom magam tartani 20.000 leosztás óta), és eddig itt 7 buyines minusz volt a max negatívban, de tegnapelőtt egy 4,5 buyines minusz jött össze 4 óra alatt...
    Ezek szerint még nem kell magamat elásni?
    Előfordul az ilyen...
    Ajánlom neked a PokerTracker-t, azzal szerintem könnyen ki lehet deríteni, hogy hol szökik el a pénzed. Itt a pokerakademia.com-on is olvashatsz e témában cikkeket.

  6. #6
    Újonc 5OfAKind avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 17.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás


  7. #7
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet hayraki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előfordul az ilyen...
    Ajánlom neked a PokerTracker-t, azzal szerintem könnyen ki lehet deríteni, hogy hol szökik el a pénzed. Itt a pokerakademia.com-on is olvashatsz e témában cikkeket.
    Ez az a progi, amivel elemezni tudom a játékom? Megnézem majd. Thx!

  8. #8
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás


    Merre jártál Kanrich? Mostanában nagyon hallgatag voltál. Remélem "csak" a sok-sok nyertes parti miatt kellett nélkülöznünk...

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet bojanika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Merre jártál Kanrich? Mostanában nagyon hallgatag voltál. Remélem "csak" a sok-sok nyertes parti miatt kellett nélkülöznünk...
    Rohadt sz*r heteim voltak...nem tudtam játszani Túl sok most a normál munka

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •