Oldal: 100 / 219 ElsőElső ... 50909899100101102110150200 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 991 - 1.000 (2186) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Poker Tracker

  1. #991
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi a szerepe ennek a Processed mappának?
    Manual import hova importálta a fájlokat? (merthogy auto import után voltak a processed mappában)
    Oda menti a feldolgozott fájlokat, de csak Auto Import esetén. A manuálisan beimportált fájlokat nem mozgatja. "_1" kiterjesztést akkor kap egy fájl, ha valamilyen úton-módon többször importálsz be egy HH-t. Ez lehet azért mert valamiért nem törlődött az eredeti helyről (PT, Windows fagyás sokszor), vagy később visszaülsz ugyanarra az asztalra, és a HH fájl így ugyanazt a nevet kapja (persze ez csak néhány teremben). Az utóbbi esetben ne töröld ki egyik fájlt sem a Processed mappából, az előbbi esetben pedig a "_1" (ill. a legnagyobb szám) tartalmazza az összes HH-t, tehát legalább azt hagyd meg.

  2. #992
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Idézet Totya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez lehet azért mert valamiért nem törlődött az eredeti helyről (PT, Windows fagyás sokszor)
    Ez gyakran fordul elő? Mert ha igen, akkor nem kezdek feleslegesen aggódni/bosszankodni.

    Van egy kérdésem, amire szerintem tudom a választ, de inkább megkérdezem. Tehát ha stílust váltok, vagy egyéb okok miatt azt szeretném, hogy a régi HH-k statisztikái ne keveredjenek az újakkal, akkor egy új adatbázist kell létrehoznom? Vagyis PT3 -> Database -> Database Management -> New, és akkor innentől ebbe az adatbázisba importálja a leosztásokat és ezeket külön kezelve az eddigiektől elemzi?

    Még valami. Ezeket az adatbázisokat hol tárolja 'fizikailag' az SQL? Van egy szerver aminek az egyik portjában/fiókjában (első indításkor ezt kellett beállítani) vannak az adatok? Ez egy ilyen közösségi port, ahol mindenki tehet-vehet kedve szerint, vagy személyre szabott?
    Nem tudom mennyire érthető a kérdés, az ilyenekben nem vagyok otthon, csak a kíváncsiság hajt. Szeretem tudni, hogyan működnek a dolgok.

    edit
    A beállításokat hova menti? Ha a 2. gépre is felrakom, akkor miket kell bemásoljak hogy ugyan azokkal a paraméterekkel dolgozzak?
    Apropó 2. gép. Kell valamit írni a PT supportnak, vagy gond nélkül felmegy rá a program?

    edit 2
    Volt pár freerollom, amiket aztán kitöröltem a Processed mappából, ennek ellenére feldolgozza és megjeleníti a Tournaments tab alatt. Nekem ezekre nincs szükségem, hogyan tudom törölni?
    Utoljára módosítva: Morzdomigron által: 2009. 12. 29. 17:18

  3. #993
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez gyakran fordul elő? Mert ha igen, akkor nem kezdek feleslegesen aggódni/bosszankodni.
    Mártmint a fagyás? A legújabb Béta nálam gyakran elszáll, de elég sok mindent belepakoltak, és a tesztelés nem volt teljeskörű. A következő Beta úgyis bugfix lesz, addig lehet néha mérgelődni.

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy kérdésem, amire szerintem tudom a választ, de inkább megkérdezem. Tehát ha stílust váltok, vagy egyéb okok miatt azt szeretném, hogy a régi HH-k statisztikái ne keveredjenek az újakkal, akkor egy új adatbázist kell létrehoznom? Vagyis PT3 -> Database -> Database Management -> New, és akkor innentől ebbe az adatbázisba importálja a leosztásokat és ezeket külön kezelve az eddigiektől elemzi?
    Erre tömör igen a válasz.

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még valami. Ezeket az adatbázisokat hol tárolja 'fizikailag' az SQL? Van egy szerver aminek az egyik portjában/fiókjában (első indításkor ezt kellett beállítani) vannak az adatok? Ez egy ilyen közösségi port, ahol mindenki tehet-vehet kedve szerint, vagy személyre szabott?
    Nem tudom mennyire érthető a kérdés, az ilyenekben nem vagyok otthon, csak a kíváncsiság hajt. Szeretem tudni, hogyan működnek a dolgok.
    A szerver a saját gépeden fut alapesetben, de lehetne akár távoli gépen is. Ehhez a szerverhez alapesetben kívülről nem lehet csatlakozni, mert feltehetőleg a tűzfalad nem engedi. Tehát van egy SQL szerver, ami a háttérben tárolja ill. kezeli az adatbázisodat, a PT pedig ezzel kommunikál és utasításokat ad. Ha leszeded a PT-t, az adatbázisod attól megmarad. A fájlok (az adatbázis) amúgy alapesetben a \Program Files\PostgreSQL mappán belül vannak.

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    edit
    A beállításokat hova menti? Ha a 2. gépre is felrakom, akkor miket kell bemásoljak hogy ugyan azokkal a paraméterekkel dolgozzak?
    Több fájl is van, a legfontosabbak:
    PokerTracker 3\Data könyvtár:
    Layouts.pt3 -- A HUD beállításaidat, a dobozok elrendezését tárolja.
    ReportsCustomized.pt3 -- Az egyedi lekérdezéseidet (Reports fül) tárolja.
    StatDefinitionsCustomized.pt3 -- Az egyedi ill. utólag beimportált statisztikai mutatókat tartalmazza.
    PokerTracker 3\Data\Config könyvtár:
    Buddies.cfg -- Akiket Buddynak jelöltél (szívesen látott ellenfelek), azokat tárolja ebben a fájlban
    PokerTracker.cfg -- Ez tartalmazza gyakorlatilag az összes beállítást

    Szóval a .pt3 fájlokat, valamint a Config könyvtár fájljait érdemes elmenteni ill. átmásolni. Ha a két géped hálózatba van kötve, akkor az egyik gépen futtathatod az SQL szervert, amihez lehet csatlakozni a másik gépen, és így mindig szinkronban lesz az adatbázisod, de ezt még nem csináltam meg, szóval valószínű van nálam hozzáértőbb ember.

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Apropó 2. gép. Kell valamit írni a PT supportnak, vagy gond nélkül felmegy rá a program?
    Nem kell, ugyanazt a key-t kell használni mindkét gépen.

    Idézet Morzdomigron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    edit 2
    Volt pár freerollom, amiket aztán kitöröltem a Processed mappából, ennek ellenére feldolgozza és megjeleníti a Tournaments tab alatt. Nekem ezekre nincs szükségem, hogyan tudom törölni?
    A Processed mappa csak arra való, hogy a beolvasott HH-kat biztonságban tudd egy esetleges adatbázis összeomlás esetén. Ebben az esetben újra be tudod olvastatni. Miután beimportálta a fájlokat a PT, a HH fájlokra (így erre a mappára) nincs szükség. Ha kitörlöd őket, attól még az adatbázisodban megmaradnak a handek.
    Amit te szeretnél: Database->Database Management->Purge...->Tournaments fül. Itt megkeresed a kérdéses tornát, majd Purge Selected

  4. #994
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Nem semmi. Ritkán látni ilyen igényes választ. Nagyon köszönöm!

  5. #995
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 11. 19.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Üdv! Az lenne a kérdésem, ha megvásárolom ezt a szoftvert akkor azt összesen 2 gépre telepíthetem, vagy egyidőben 2 gépen futhat maximum?

  6. #996
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet jani890311 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Az lenne a kérdésem, ha megvásárolom ezt a szoftvert akkor azt összesen 2 gépre telepíthetem, vagy egyidőben 2 gépen futhat maximum?
    En ugy ertelmeztem ezt, h 2 gepre telepitheted.

  7. #997
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    hy all. egy kis problémám akadt pt3 al. amikor beülök, az én statjaimat 0 rol kezdi, de a többiekét rendesen beolvassa, mit kéne átállitanom, h az enyim is az összes stattal induljon?elöre is thx

  8. #998
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet soso78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hy all. egy kis problémám akadt pt3 al. amikor beülök, az én statjaimat 0 rol kezdi, de a többiekét rendesen beolvassa, mit kéne átállitanom, h az enyim is az összes stattal induljon?elöre is thx
    Ez ilyen sajna, egy opciót igazán belerakhatnának már, egyelőre nem tudsz rajta változtatni.

  9. #999
    Őstag Morzdomigron avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 27.
    Hozzászólások
    1.080

    Alapbeállítás

    Több grafikonon láttam már itt a fórumon, hogy a Winnings, a Non-Showdown-, a Showdown Winnings és az EV is egyszerre rajta van. Ezt hogy tudom megcsinálni? Nekem 4 opció van, egyik a sima Winnings $-ban, másik BB-ben, aztán Winnings + EV grafikon végül Winnings + Showdown + Non-Showdown.

  10. #1000
    Lelkes újonc Storm avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 08.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás Cash Hud Profile

    Hogyan tudok egy hud profile-t aktiválni, hogy azt használja a program?? Nekem mindíg a defaultot teszi be, azt szoktam állítgatni...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •