Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (50) összesen
  1. #31
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Még még még még mééég,ennyi nem elég! -ahogy a nóta mondja-
    Ilyenek jöhetnek még bőven! Igény az van rá! Ki vagyunk éhezve az okosodásra.
    Szavazni valóban lehetne,h. a többség milyen cikket/cikkeket látna a közeljövőben szívesen.
    Én leginkább Heads-up irományokra lennék kíváncsi!!! de 6MAX is megfelel + Omaha is lehetne
    THX want2push!

  2. #32
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 25.
    Hely
    Dámóc
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    milyen gyakran lesznek kitéve új cikkek?

  3. #33
    Idegen
    Csatlakozott
    2007. 11. 08.
    Hely
    Nyergesujfalu
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    Jó cikk!!!
    90%-ban egyet is értek vele!!

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder psycho avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Mournhold, City of Light, City of Magic
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Nagyon jó kis sorozatnak ígérgezik, remélem folytatjátok!

    Kérdés: csak nekem nem mennek a videók?

    "Csalni nem könnyű, de rendkívül gazdaságos." (ivan41)
    -- THE PASSION THAT UNITES US ALL!!--

  5. #35
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    azt hittem, már elfelejtettétek...

  6. #36
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Szerintem is nagy ötlet lefordítani olyan cikkeket, amiket az angolul kevésbé értők az életben el nem érhetnének. Ezér sok köszönet a fordítónak!

    De azér csodát ne várjatok, micro limiten (szerintem) akkor van értelme a 6 fős játéknak, ha nem teljesen sültbolondok az ellenfelek. Ha sültbolondok, akkor 6maxon is rákényszerül az ember, hogy a legjobb lapokat kivárja, mer mindent megadnak minden pozból, és akkor inkább full ring, mer olcsóbb 1 kör.

    Szerintem, de ha hozzáraktok valami érvet, hogy mégis van értelme, elfogadom.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem is nagy ötlet lefordítani olyan cikkeket, amiket az angolul kevésbé értők az életben el nem érhetnének. Ezér sok köszönet a fordítónak!

    De azér csodát ne várjatok, micro limiten (szerintem) akkor van értelme a 6 fős játéknak, ha nem teljesen sültbolondok az ellenfelek. Ha sültbolondok, akkor 6maxon is rákényszerül az ember, hogy a legjobb lapokat kivárja, mer mindent megadnak minden pozból, és akkor inkább full ring, mer olcsóbb 1 kör.

    Szerintem, de ha hozzáraktok valami érvet, hogy mégis van értelme, elfogadom.
    minél több gyenge játékos van az asztalnál, annál több lapot lehet jól megjátszani.

    --

    az indulási stratégia amit vázolnak a cikkben amúgy túl feszes

  8. #38
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    minél több gyenge játékos van az asztalnál, annál több lapot lehet jól megjátszani.

    --

    az indulási stratégia amit vázolnak a cikkben amúgy túl feszes

    Igen, de a 6fős játék nagyobb lazaságot igényel ugye, jobban épít arra, hogy inkább csak prezentáljuk az erős kezet, és ha ezt olyanok ellen próbáljuk, akiket ez esetlegesen nem érdekel, akkor gubanc van. Ha meg visszaveszünk, akkor inkább jobb átslattyogni full ringre, nem?

    Még értelmét annyit látom, hogy ha kezdő, de azt már tudja hogy 6maxon lazábbnak kell lenni, akkor valószínűleg teljesen bénán lesz laza, mindenfélével fog játszani amivel nem kellene. Ez jó. Viszont hamarabb észreveszik, hogy csak ülök és várok a nagy lapra. Kellenek megtévesztő licitek, amiket valószínűleg elbukok ellenük. Szóval picit bonyolultabb, és még költségesebb is 1 kör. Hát nem tudom, nem tudom. :P
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, de a 6fős játék nagyobb lazaságot igényel ugye, jobban épít arra, hogy inkább csak prezentáljuk az erős kezet, és ha ezt olyanok ellen próbáljuk, akiket ez esetlegesen nem érdekel, akkor gubanc van. Ha meg visszaveszünk, akkor inkább jobb átslattyogni full ringre, nem?

    Még értelmét annyit látom, hogy ha kezdő, de azt már tudja hogy 6maxon lazábbnak kell lenni, akkor valószínűleg teljesen bénán lesz laza, mindenfélével fog játszani amivel nem kellene. Ez jó. Viszont hamarabb észreveszik, hogy csak ülök és várok a nagy lapra. Kellenek megtévesztő licitek, amiket valószínűleg elbukok ellenük. Szóval picit bonyolultabb, és még költségesebb is 1 kör. Hát nem tudom, nem tudom. :P
    mire akarsz kilyukadni?

    azért lehet több lappal profitábilisan játszani, mert gyenge játékosok ellen alacsonyabb relatív handerősségű lapokat lehet plusszosra kihozni.

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mire akarsz kilyukadni?

    Csak érveket rakok amellé, hogy laza-gyenge játékosok ellen talán jobb a fullring atekintetben, hogy olcsóbb kivárni az értelmes kezdőkezeket, jobban eltűnünk a 10 fő között, szal nem kényszerülünk annyi kétes szituációba, remélve hogy talán előrébb vagyunk, mint a másik.

    Persze ha ugyanezek a tagok full ringen átmennek konzervatívba, akkor nyilván jobb ellenük 6maxon játszani, ám ha megmaradnak lazának...
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •