Oldal: 28 / 50 ElsőElső ... 18262728293038 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (498) összesen
  1. #271
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet noverke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol a rakeback? Küldjétek már légyszives kb. 1500 dollárt várok, már rég regisztráltam a rakeracre, 15 e már rég elmult és pendingen vagyok még mindig.
    Kedves Noverke!

    Két nappal ezelőtt kaptál tőlünk egy emailt, amiben email címed megerősítését kérjük, mivel az nem egyezik az eddig regisztrálttal. Erre válasz a mai napig nem érkezett. Amíg a megerősítésed meg nem érkezik, nem tudjuk az aktiválást elindítani, gondolom azt Te se szeretnéd ha helyetted valaki más kapná meg a rakebackedet.

  2. #272
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 09.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Idézet xfactor675 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azigen. Ők is csak emberek és pont ez az hétvége van, a termek se utalnak ilyenkor, tőlük miért várod el, hogy hétvégén is dolgozzanak?

    Mellesleg, ilyen mentalitással nem is érdemled meg, hogy foglalkozzanak a dolgoddal...
    Mert elvárom...vállalkozók hétvégén is dolgoznak, ezért pénzt kapnak. Akkor vegyenek fel több embert ha kevés a munkaerő... amúgy a banknak ahol hitelt kell fizetnem elintézik, hogy ne fizessek büntetőkamatot a késedelmemért?

    Nem érdemlem meg?? Ez nem érdem kérdése szerintem ami jár az jár, szerinted a kritikám miatt,a mi szerintem jogos, most ne kapjak rakebacket? Na ne hülyéskedj...

  3. #273
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 09.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Megvan az email, köszi, egy általam nagyon ritkán használt emailre jött üzenet...bocs a hisztiért de ha nem teszem az életben nem jut el hozzám az, hogy megerősítést vártok tőlem..akkor ezért a pendig már napok óta

  4. #274
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet noverke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol a rakeback?
    A visszaigazoló leveledet most kaptuk meg, a regisztrációdat aktiváltuk, a rakerace számlád készen áll a Full Tilt rakeback kiutalásra, amit Neked kell elindítanod.

    Több más játékostól is várjuk még a visszaigazoló emaileket. Kérünk mindenkit, hogy aki napokkal ezelőtt már megadta a Full Tilt usernevét de még mindig pending állapotban van, hogy nézze meg a leveleit és válaszoljon.

    Az új user nevek vizsgálata és beállítása a Full Tilt és az UB rakeback fizetés kapcsán is folyamatban van. Elnézést azoktól, akik a decemberi rakebacket emiatt néhány napos csúszással kapják meg, de ezekre a beállításokra szükség van, hogy a jövőben lényegesen gyorsabb és magasabb színvonalú szolgáltatást tudjunk nyújtani.

  5. #275
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 10. 24.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    más játékostól is várjuk még a visszaigazoló emaileket. Kérünk mindenkit, hogy aki napokkal ezelőtt már megadta a Full Tilt usernevét de még mindig pending állapotban van, hogy nézze meg a leveleit és válaszoljon.
    Nem kaptam levelet és mégis pending vagyok, mi a teendő?

  6. #276
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A visszaigazoló leveledet most kaptuk meg, a regisztrációdat aktiváltuk, a rakerace számlád készen áll a Full Tilt rakeback kiutalásra, amit Neked kell elindítanod.

    Több más játékostól is várjuk még a visszaigazoló emaileket. Kérünk mindenkit, hogy aki napokkal ezelőtt már megadta a Full Tilt usernevét de még mindig pending állapotban van, hogy nézze meg a leveleit és válaszoljon.

    Az új user nevek vizsgálata és beállítása a Full Tilt és az UB rakeback fizetés kapcsán is folyamatban van. Elnézést azoktól, akik a decemberi rakebacket emiatt néhány napos csúszással kapják meg, de ezekre a beállításokra szükség van, hogy a jövőben lényegesen gyorsabb és magasabb színvonalú szolgáltatást tudjunk nyújtani.
    szia, én sem kaptam levelet, pedig "pedding" vagyok, igaz, csak a rakerace oldalon adtam meg a FTP nickemet, kell még mást is tenni?

  7. #277
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    248

    Alapbeállítás

    ennyit erről a te ostoba hibát miatt fakadtál ki jogtalanul, amit Vasárnap! seperc alatt orvosoltak nem a te stílusodban. Gratulálok.

  8. #278
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 06. 09.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    Még annyit kérdeznék, hogy a kiutalás a fulltiltre mennyi idő...72 órát írnak betartják szigorúan?

  9. #279
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    hello!én is pending vagyok 1 ideje a rakerace-n,nagyon kéne már a rakeback!
    tennem kell-e valamit?emailt nem kaptam.köszi

  10. #280
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 01. 16.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás decemberi rake

    Azért lassan kezd a hócipőm megtelni...
    18-a és a több száz $ rake sehol...
    Most írjak a Full Tiltnek, hogy végre történjen itt valami?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •