Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 15.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Idézet Chryss85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tehát ha uncsitesóm kint él Angliában, és kimegyek hozzá lakni pár hónapra, ezt el tudom intézni? Nyitok kint egy EUR alapú számlát, és arra utalom ki a nyereményemet Bwinről? És be vagyok jelentve, hogy kint éltem vele 7 hónapig, és kész?
    elvileg nem kell hozzá pár hónap,csak amíg a papírügyeket elintézed. azt már senki nem fogja tudni hogy ténylegesen ott élsz-e vagy sem. sőt még az adóbevallásod is be tudod küldeni hogy nem kerestél semmit. de amúgy a rivális oldalnak van angliai részlege. ott is lehetne kérdezősködni ezügyben, mármint itt van amit csak feltételezünk. ott meg meg lehet kérdezni hogy tényleg teljessen adómentes-e a "szerencsejáték" ill ők netellert használnak, vagy jó a bank is, és hogy ezt bejelentik-e bárhol, szerepel-e az adóbevallásban, mert ha nagyon sok pénzed van hirtelen akkor ott is rákérdezhetnek hogy honnan van, és hogy a bankok hogy állnak a dologhoz, mert elvileg itthon se minden banknál lehet utalni pókerterembe ha jól tudom, ráadásul a kifizetés még nehézkesebb, már amennyire olvasgattam. ugyanezt meg lehet kérdeni ott, hogya melyek azok a bankok amiknél gond lehet stb

    ill az unokatesódat meg kérdezd meg hogy ott hogy megy pontosan az adószámigénylés mert lehet eltérés az írhez képest, de ott is alanyi jogon vállalhatsz melót, adószámot stb.

  2. #12
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet myrra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elvileg nem kell hozzá pár hónap,csak amíg a papírügyeket elintézed. azt már senki nem fogja tudni hogy ténylegesen ott élsz-e vagy sem. sőt még az adóbevallásod is be tudod küldeni hogy nem kerestél semmit. de amúgy a rivális oldalnak van angliai részlege. ott is lehetne kérdezősködni ezügyben, mármint itt van amit csak feltételezünk. ott meg meg lehet kérdezni hogy tényleg teljessen adómentes-e a "szerencsejáték" ill ők netellert használnak, vagy jó a bank is, és hogy ezt bejelentik-e bárhol, szerepel-e az adóbevallásban, mert ha nagyon sok pénzed van hirtelen akkor ott is rákérdezhetnek hogy honnan van, és hogy a bankok hogy állnak a dologhoz, mert elvileg itthon se minden banknál lehet utalni pókerterembe ha jól tudom, ráadásul a kifizetés még nehézkesebb, már amennyire olvasgattam. ugyanezt meg lehet kérdeni ott, hogya melyek azok a bankok amiknél gond lehet stb

    ill az unokatesódat meg kérdezd meg hogy ott hogy megy pontosan az adószámigénylés mert lehet eltérés az írhez képest, de ott is alanyi jogon vállalhatsz melót, adószámot stb.
    Köszi az infókat! Meg is kérdezem az uncsitesót.

    Remélem, működik, hogy saját néven levő bwinemről saját néven levő angol számlára utalok.

  3. #13
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet Chryss85 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infókat! Meg is kérdezem az uncsitesót.

    Remélem, működik, hogy saját néven levő bwinemről saját néven levő angol számlára utalok.

    OFF:

    Mi ez a nagy felbuzdulás? Behúztad az SM-et, vagy rátetted a házat egy kosárdöntetlenre és bejött?
    Havi pár k € v. $ jövedelemig szvsz nem kell angliába menekülni szép nyugodtan magadra költheted itthon bármiféle veszély nélkül....
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  4. #14
    Őstag Chryss85 avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Valahol
    Hozzászólások
    1.412

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    OFF:

    Mi ez a nagy felbuzdulás? Behúztad az SM-et, vagy rátetted a házat egy kosárdöntetlenre és bejött?
    Havi pár k € v. $ jövedelemig szvsz nem kell angliába menekülni szép nyugodtan magadra költheted itthon bármiféle veszély nélkül....
    Hehehe Bár ott tartanék

    Csak érdekel a téma, mindig is érdekelt.

    Még nem tartok a havi 1k-s bevételnél sem sajnos.

  5. #15
    Idegen harvypoker avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hely
    Butapest
    Hozzászólások
    15

    Alapbeállítás

    http://www.adonet.hu/archivum?action=forumok&id=686

    szerintem nem kell adozni sportfogadas utan (loverseny utan meg duplan se )


    ui: közben felvettem a kapcsolatot a kérdés irojaval is (mire nemjo az iwiw) ő is teljes mertekben megerositette
    Utoljára módosítva: harvypoker által: 2010. 01. 22. 10:40

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •