Oldal: 204 / 709 ElsőElső ... 104154194202203204205206214254304704 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.031 - 2.040 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #2031
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    269

    Alapbeállítás

    Idézet Vika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De kivéted azóta sincs, mármint kereted, igaz?

    Akkor tényleg egy cipőben járunk. Mondom, nekem az a cifra, hogy vettem le az új kártyára már egyszer decemberben, és akkor simán ment a dolog, igaz akkor a régi még benne volt a rendszerükben, csak már nem elsődleges kártyaként.

    Próbáltam egyébként kíváncsiságból a Visa Electron-omat is bevinni a Classic mellé (két különböző banknál van a két kártyám), hogy ott lesz-e ellenőrzési folyamat a hozzáadás közben, de annál sem volt. Szóval én sem tudok mást írni, mint hogy passz, itt többet tenni már nem lehet.
    Azóta folyamatason inaktív a checkbox csak try again next weekes duma,én is azt nem értem,hogy hogy veszi a rendszerük aktivnak a kártyát,mikor nem zároltak min. összeget,ami a faq-be levan írva, itt valami szoftwer hibájuk lehet szvsz...

  2. #2032
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 15.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azóta folyamatason inaktív a checkbox csak try again next weekes duma,én is azt nem értem,hogy hogy veszi a rendszerük aktivnak a kártyát,mikor nem zároltak min. összeget,ami a faq-be levan írva, itt valami szoftwer hibájuk lehet szvsz...
    Nyilván valami banális hiba lehet a rendszerükben, ez a legidegesítőbb az egész kálváriában. Megnézni viszont nem képesek, szóval nekem tényleg nincs több ötletem. A mostani emiljük előtt már direkt megkértem őket nyomatékosan, hogy fejezzék be a hülyítésemet, és ne küldjenek egy újabb sablonos választ, hanem nézzenek utána ténylegesen a problémámnak.
    Az "eredmény" látható a fent bemásolt válaszukból.

  3. #2033
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 15.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azóta folyamatason inaktív a checkbox csak try again next weekes duma,én is azt nem értem,hogy hogy veszi a rendszerük aktivnak a kártyát,mikor nem zároltak min. összeget,ami a faq-be levan írva, itt valami szoftwer hibájuk lehet szvsz...
    Na még egy utolsó adalék, aztán leszálltam a témáról végleg.

    Úgy néz ki, hogy nem is kellett volna zárolniuk pénzt, magyarán nem kellett volna megcsinálni az ellenőrzést a cserekártyán, ha korábban a másik kártyánál ez már lezajlott. Kíváncsiságból bevittem egy másik bankszámlámat a régi mellé (amit egyébként már évek óta nem használtam pénzmozgatásra), és nagyon úgy néz ki, hogy befizetés nélkül is tejelnek az újonnan bevittre (próbaként kikértem egy kisebb összeget, és mára már teljesítettként szerepel a kifizetés az MB-nél), azaz a bankszámlánál sem kértek újabb regisztrációt.
    Nekem ebből az jön le, hogy elvileg ha egy kártyáddal megcsináltad az ellenőrzést, akkor onnantól bármilyen kártyát bevihetsz, ami a neveden van (hozzáadtam a napokban egy másik banknál lévő nem dombornyomott Visa-kártyámat, ahogy írtam is korábban, és annál sem ajánlott fel/kért ellenőrzési procedúrát a rendszerük), és valószínűleg ugyanez lehet a helyzet a bankszámlák esetében is. Innentől kezdve teljesen biztos vagyok benne, hogy csak valami nyomorult szoftveres problémáról lehet szó ezeknél a kóklereknél, ahogy Te is írtad. Azaz a dolognak a világon semmi köze valószínűleg az ellenőrzési procedúra - általunk feltételezett - hiányához.

  4. #2034
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás probléma

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni. Az Everesten szerettem volna befizetni és mivel még nincs MB számlám az Everesten keresztül felajánlott opcióként szerettem volna regisztrálni. Ez csak félig sikerült. Be tudok lépni a Moneybookerses számlámra, de a belépést elsőnek minősíti és mindig küld egy megerősítő mail. Gondolom ez normális, de a leírásban utal egy linkre, ami nekem sajnos "nem link". Egyszerűen nem tudok ráklikkelni, csak a megerősítésre szánt mailcímet érzékeli és mindig levélírásra ugrik, a linket csak szövegesen érzékeli. Próbáltam átmásolni is, de mindig hibásnak érzékelte.

    Mi lehet a gond? Előre is köszi a válaszokat.

  5. #2035
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás wtf

    Tegnap kaptam egy mailt, miszerint befizettem 0,53 USD-ét a számlámra Jan.19-én.

    Dear xy,

    Greetings from Moneybookers! We would like to inform you that you have successfully deposited USD .53 to your Moneybookers account. You can check the newly created transaction in My Account/History section after you log in your Moneybookers account.


    History-ban is ott van, itt meg 0,52-őt ír:

    ID Time (CET) Type Transaction Details USD Status Balance
    225341166 19 Jan 10 12:26 Upload Bank transfer 0.52 processed xy


    Viszont én nem fizettem be! Itt írja, hogy utoljára 8-án léptem be!

    Last transaction +0.52 USD
    Last successful login 08 Jan 2010, 19:12 (CET)


    Meg azt írja hogy "Bank transfer", pedig nincs is beregelve számla!

    Bank account [Add]


    Ezt most mire véljem?

  6. #2036
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Sziasztok.

    Moneybookers ügyfélszolgálatát milyen email címről lehet elérni, bejelentkezés nélkül?! Az oldalukon nem találok semmilyen elérhetőséget.

  7. #2037
    Tag Pidzséj avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Tud valaki infot arról, hogy kb mennyi idő, amíg megérkezik a számlámra a pénz, ha sima bank transferrel kértem kifizetést?
    2-3 munkanap?
    "Egy igazi férfi ugyanis kessgémezik, rumot iszik és folyton a szexen jár az esze." - Mili

  8. #2038
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet Pidzséj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tud valaki infot arról, hogy kb mennyi idő, amíg megérkezik a számlámra a pénz, ha sima bank transferrel kértem kifizetést?
    2-3 munkanap?
    Nekem volt, hogy megjott 3 nap alat, de 8 nap is elofordult mar.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  9. #2039
    Tag Pidzséj avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    107

    Alapbeállítás

    Köszi!
    "Egy igazi férfi ugyanis kessgémezik, rumot iszik és folyton a szexen jár az esze." - Mili

  10. #2040
    Thf
    Thf nem elérhető
    Idegen Thf avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 27.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás thief.astro@gmail.com

    Sziasztok, Segítség kéne,

    Arról van szó, hogy van egy Moneybookers számlám, ahonnan pénzt akarok levenni.
    Először megpróbáltam banki átutalással. Mondták hogy a név nem egyezik, küldjek nekik egy bankszámla kivonatot. Elküldtem. Majd erre írták, hogy nagyszerű, tényleg én vagyok én, most már csak egy utalást kell megcsinálnom.
    Bementem a bankba, csináltam egy nemzetközi utalást 5$-t az általuk megadott Commerzbank Budapest felé, ahonnan azóta sem jött semmi válasz. A számláról elkerült a pénz, de semmit nem kaptam.

    Tegnap megjött a Visa kártyám egy új deviza társszámlához. Mondom nosza, ezzel már mennie kell. Aktiváltam a kartyát, töltöttem rá egy minmális 1500Ft-ot, majd megpróbáltam aktiválni. Így sem ment, és három próbálkozás után letiltott 24 órára.
    Január óta próbálok a pénzemhez hozzájutni, de még nem sikerült. Valakinek valami ötlet?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •