Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (33) összesen
  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem engednék el, annyit írtam inkább fold mint push.
    Amúgy azt 4bet/foldolnám, mint írtam

    Hogy jön ez ide megint...
    hahahahhahahahahhaa

    úgy jön ide, hogy itt legtöbbször annyi equityd sem lesz, mint JJ-nek preflop AA ellen, mégis pusholnál.

  2. #12
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás

    Szerintem nincs set nala. Bar nem lehet tudni, hogy feszes vagy laza jatekos, mennyire deepen vagytok, de szerintem te allsz jobban. Kisvakkent SH asztalon, ha a kezeben legalabb kozepes par van, visszaemel. Igy a 99, JJ kiesett, vagy az en szememben hibaott. Ha 33 vagy 66 van a kezeben, akkor slowplayezik, szerintem hibasan. Szerintem itt o mar belehivna egy kis szettel. Turn utan a ket partol kellene felned, de 4betet preflop megadni legjobb esetben J9-el azert tul laza. Igy en ezt is kilovom. En szinhuzora teszem plussz esetleg egy lyukas sorral, azaz TQs, TKs, KQs s akkor talan megertem ahogy jatszott. Bar persze ebben az esetben sem jatszik jol.
    Azaz push. Ha ezt teszed nem hibatathatod magad, te nem hibaztal. Szerintem. De en egy szinttel alattad vagyok NL5-on.

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 11. 15.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hahahahhahahahahhaa

    úgy jön ide, hogy itt legtöbbször annyi equityd sem lesz, mint JJ-nek preflop AA ellen, mégis pusholnál.
    Oda is ahelyett hogy először a véleményed leírtad volna, mások nem jó gondolatmenetét fikáztad, és szóltad le.
    Mintha mindenkibe csak a rosszat/hibát látnád, és azt még szépen le is írod.
    Az a legkönnyebb, nemigaz?

    Mind1, ezt én akkor sem engedném el, meg lehet magyarázni azt is hogy miért igen vagy nem. Megfogadom..

  4. #14
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oda is ahelyett hogy először a véleményed leírtad volna, mások nem jó gondolatmenetét fikáztad, és szóltad le.
    Mintha mindenkibe csak a rosszat/hibát látnád, és azt még szépen le is írod.
    Az a legkönnyebb, nemigaz?
    Ahelyett, h először gondolkodnátok, hülyeséget beszéltek. Majd vki beszól és még akkor sem gondolkodtok, hanem tovább beszélitek a hülyeséget.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    hihetetlen.

  6. #16
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet Prof.B. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nincs set nala. Bar nem lehet tudni, hogy feszes vagy laza jatekos, mennyire deepen vagytok, de szerintem te allsz jobban. Kisvakkent SH asztalon, ha a kezeben legalabb kozepes par van, visszaemel. Igy a 99, JJ kiesett, vagy az en szememben hibaott. Ha 33 vagy 66 van a kezeben, akkor slowplayezik, szerintem hibasan. Szerintem itt o mar belehivna egy kis szettel. Turn utan a ket partol kellene felned, de 4betet preflop megadni legjobb esetben J9-el azert tul laza. Igy en ezt is kilovom. En szinhuzora teszem plussz esetleg egy lyukas sorral, azaz TQs, TKs, KQs s akkor talan megertem ahogy jatszott. Bar persze ebben az esetben sem jatszik jol.
    Azaz push. Ha ezt teszed nem hibatathatod magad, te nem hibaztal. Szerintem. De en egy szinttel alattad vagyok NL5-on.
    Nincs 4bet. A turn minréz nl10-en pedig nuts kb. Turn call, river call, így fold a legjobb, egy pár típusú kéz itt nem lesz elég mutatásnál.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #17
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet Prof.B. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nincs set nala. Bar nem lehet tudni, hogy feszes vagy laza jatekos, mennyire deepen vagytok, de szerintem te allsz jobban. Kisvakkent SH asztalon, ha a kezeben legalabb kozepes par van, visszaemel. Igy a 99, JJ kiesett, vagy az en szememben hibaott. Ha 33 vagy 66 van a kezeben, akkor slowplayezik, szerintem hibasan. Szerintem itt o mar belehivna egy kis szettel. Turn utan a ket partol kellene felned, de 4betet preflop megadni legjobb esetben J9-el azert tul laza. Igy en ezt is kilovom. En szinhuzora teszem plussz esetleg egy lyukas sorral, azaz TQs, TKs, KQs s akkor talan megertem ahogy jatszott. Bar persze ebben az esetben sem jatszik jol.
    Azaz push. Ha ezt teszed nem hibatathatod magad, te nem hibaztal. Szerintem. De en egy szinttel alattad vagyok NL5-on.
    Az ellenfél hibája nem teszi semmissé a te hibádat.

    Idézet Ger1bacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oda is ahelyett hogy először a véleményed leírtad volna, mások nem jó gondolatmenetét fikáztad, és szóltad le.
    Mintha mindenkibe csak a rosszat/hibát látnád, és azt még szépen le is írod.
    Az a legkönnyebb, nemigaz?

    Mind1, ezt én akkor sem engedném el, meg lehet magyarázni azt is hogy miért igen vagy nem. Megfogadom..
    Visszabeszélés helyett örülj, hogy a jobbak megosztják a tudásuk és csendben fogadd meg a tanácsaikat. Így leszel te is jobb.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  8. #18
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszabeszélés helyett örülj, hogy a jobbak megosztják a tudásuk és csendben fogadd meg a tanácsaikat. Így leszel te is jobb.
    +1 Ez lett volna a következő postom, ha jön még vmi okosság a témához.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  9. #19
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 04.
    Hozzászólások
    146

    Alapbeállítás

    Mivel PRF elég kevés került be a potba, így turn call. Viszont ha már így alakult akkor szerintem ezt már lehetettlen elengedni simán lehet nála egy QQ illetve AJ. Egyszóval all-in push.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    J mindenképp van nála, szerintem ha értelmesebb fajta akkor AJ, ha idiota barom akkor J6 kétpár, de azzal minek donkolna az értelmes?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •