Oldal: 112 / 157 ElsőElső ... 1262102110111112113114122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.111 - 1.120 (1561) összesen

Téma: Poker Heaven

  1. #1111
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Idézet tentaculata eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha jól emlékszem Málta.
    A cég Máltán van bejegyezve, de ez nem jelenti azt, hogy a szerver is feltétlen ott van.

    Esetleg ha vannak itt Fibernetes előfizetők, írhatnának hogy náluk mi a helyzet. Én az utóbbi egy hónapban alig tudok játszani, mert a Connection-öm szinte mindig piros. Mire rám kerül a sor van 2 mp-em cselekedni.

    Nemrég ugyanez volt a gondom a DoylesRoom-al is. Akkor is a Fibernet volt a ludas a rossz tengerentúli sávszél miatt.

  2. #1112
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás security code

    sziasztok

    nekem a regisztrációnál akadtak problémáim, eleve mozilláról regeltem, bár az explorer ajánlotta( de a mozillát is hagyta). A másik h nem kaptam még semmilyen security code-ot, pedig már 2 napja regeltem( és azt írta h 24 órán belül küldik e-mailben). Tisztázva, most a security code akkor kell ha pénzt akarok levenni, meg akkor ha 500$/EURO felett akarok befizetni(legalább is ezt írták). Akkor miért nem küldik már a kódot, minek kell rá várni napokat h pénzt tehessek fel, vagy lehet h a mozilla hibája??
    Zaklathatom ezzel a supportot vajon?
    és még annyi h a rakerace-re elküldtem a pokerheaven azonosítómat, onnan mikor kapok választ?

    előre is köszi

  3. #1113
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet cefff eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok

    nekem a regisztrációnál akadtak problémáim, eleve mozilláról regeltem, bár az explorer ajánlotta( de a mozillát is hagyta). A másik h nem kaptam még semmilyen security code-ot, pedig már 2 napja regeltem( és azt írta h 24 órán belül küldik e-mailben). Tisztázva, most a security code akkor kell ha pénzt akarok levenni, meg akkor ha 500$/EURO felett akarok befizetni(legalább is ezt írták). Akkor miért nem küldik már a kódot, minek kell rá várni napokat h pénzt tehessek fel, vagy lehet h a mozilla hibája??
    Zaklathatom ezzel a supportot vajon?
    és még annyi h a rakerace-re elküldtem a pokerheaven azonosítómat, onnan mikor kapok választ?

    előre is köszi
    Úgy tudom security code-ot kétféleképpen küldenek, postai úton vagy sms-ben, te választhatod meg. Ha nem SMS-t választottad akkor annak a címnek a postaládáját nézegesd amit a terembe regisztrációnál megadtál, oda fog érkezni. Ezért kellett volna inkább SMS-ben kérned, már rég túl lennél rajta...
    The other sharks play Valhalla kills.

  4. #1114
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet NAPLOPÓ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cég Máltán van bejegyezve, de ez nem jelenti azt, hogy a szerver is feltétlen ott van.

    Esetleg ha vannak itt Fibernetes előfizetők, írhatnának hogy náluk mi a helyzet. Én az utóbbi egy hónapban alig tudok játszani, mert a Connection-öm szinte mindig piros. Mire rám kerül a sor van 2 mp-em cselekedni.

    Nemrég ugyanez volt a gondom a DoylesRoom-al is. Akkor is a Fibernet volt a ludas a rossz tengerentúli sávszél miatt.
    Én ezt úgy tudtam megoldani, hogy felmondtam a Fibernet-es szerződésem. Azóta nincs semmi ilyen jellegű problémám. A Fibernet egy Qrva nagy rakás sz@r Akár egy feltöltőkártyás mobil net pl. Vodafone is megteszi, néhány száz ft csak havonta, a pókerezés adatforgalma elég kicsi. De bármi más is, csak ne Fibernet (nekem Rubicom Fibernet után volt egy évig, egyszer nem volt vele baj)
    The other sharks play Valhalla kills.

  5. #1115
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Idézet Valhalla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy tudom security code-ot kétféleképpen küldenek, postai úton vagy sms-ben, te választhatod meg. Ha nem SMS-t választottad akkor annak a címnek a postaládáját nézegesd amit a terembe regisztrációnál megadtál, oda fog érkezni. Ezért kellett volna inkább SMS-ben kérned, már rég túl lennél rajta...
    aszem kértem smsben is, de azóta sincs semmi.
    ráadásul haverom már regelt oda, és 5 percen belül kapta az smst . ..

  6. #1116
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 08. 16.
    Hozzászólások
    53

    Alapbeállítás

    Idézet NAPLOPÓ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A cég Máltán van bejegyezve, de ez nem jelenti azt, hogy a szerver is feltétlen ott van.

    Esetleg ha vannak itt Fibernetes előfizetők, írhatnának hogy náluk mi a helyzet. Én az utóbbi egy hónapban alig tudok játszani, mert a Connection-öm szinte mindig piros. Mire rám kerül a sor van 2 mp-em cselekedni.

    Nemrég ugyanez volt a gondom a DoylesRoom-al is. Akkor is a Fibernet volt a ludas a rossz tengerentúli sávszél miatt.
    Nekem fibernetem van! Érdekes rengetegen szidják a szar kapcsolat miatt, de nekem soha nem volt problémám vele. Lehet abból adódik hogy adott városban milyen a hálózat állapota?!
    Amúgy nem akarom védeni a céget, mert én is utálom leginkább az árai és a kábel tv-s húzásai miatt!

  7. #1117
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    268

    Alapbeállítás

    Nem tudom ki találkozott már azzal a hibával, hogy egy asztal hirtelen eltűnik és visszajön 3-4 mp múlva, persze ha épp egy potban vagyunk, akkor csak úgy "elvesztjük" a potot. Valószínűleg gond van a szervereikkel. Ez a hiba nálam naponta 3szor előfordul november óta!!! A legnagyobb bukott potomnál flushdraw-m volt buttonon egy ellenfél ellen. Ő végig check, én betpot hátulról. Riveren eltűnt az ablak, mire visszajött a csávóé lett a pot, pedig csak 3-4 mp telt el mire újramegnyílt az asztal. Olyan is volt, hogy mire visszajött az asztal már más ült a helyemen.

    A lényeg, hogy össze kell fognunk és mindenki írja le, hogy mikor hol történt ez és küldje el a supportnak. Ez egy vicc. Engem a support a 3. mailváltás után elküldött, hogy biztos mobilnetem van... LOL. 35 megás kábelnetem van, sosincs vele baj. Erre megkérdeztem tőlük, hogy mivel magyarázzák azt, hogy a 8 sh asztalból csak 1 csinálja ezt a többi hét jól működik. Erre a kérdésre a mai napig nem válaszoltak. Írtam a máltai szerencsejáték felügyeletnek is angolul, de egyedül nem vagyok elég hatékony. Szóval arra kérek mindenkit, hogy jegyezze fel az időpontot és az asztalszámot. Meg kell mutatni a ******ök supportosoknak, hogy gond van szervereikkel. Mert az kurvára nem okés, hogy leosztás közben elszáll 1 (!) asztal a 8-ból és 7 normálisan működik.
    Ja és 3 különböző gépen, két különböző szolgáltatónál is csinálja...
    Aki tud angolul, az írja le a tapasztalatait ide, a máltai szerencsejáték felügyeletnek:

    complaints@lga.org.mt

    Ha nem fogunk össze, ez a bal**** site soha nem veszi észre magát...

  8. #1118
    Tag rozmi avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 17.
    Hely
    Aprajafalva
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Szerintem várjunk vele holnap 10-ig, és drukkoljunk, hátha a ma esti update-ben már ki lesz javítva. Egyébként támogatom az ötletet, mert néha tényleg elképesztőek!

    OFF: Ez se tartott sokáig. 2 nap alatt megvolt a 3. elbukott AA

  9. #1119
    Fáradhatatlan grinder buckaroo avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    735

    Alapbeállítás

    Idézet rozmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem várjunk vele holnap 10-ig, és drukkoljunk, hátha a ma esti update-ben már ki lesz javítva. Egyébként támogatom az ötletet, mert néha tényleg elképesztőek!

    OFF: Ez se tartott sokáig. 2 nap alatt megvolt a 3. elbukott AA
    Nekem 2 nap alatt 6db AA vérzett, és esküszöm nem direkt buktattam őket, szerencsére kipengeték érte a 200 eurót.
    Amúgy szerintem az eltűnési probléma nem fog megoldódni ezzel az updatetel sem. Most csak átállítják a csaló RNG-t.

  10. #1120
    Őstag zsjozsef avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 03.
    Hely
    .
    Hozzászólások
    1.175

    Alapbeállítás

    Idézet rozmi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    OFF: Ez se tartott sokáig. 2 nap alatt megvolt a 3. elbukott AA
    Ugye nem zsinórban kell 3-mat bukni?
    "Ha úgy érzed, hogy jó vagy, call, ha nem érzed erősnek magad, reraise all in."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •