Oldal: 107 / 219 ElsőElső ... 75797105106107108109117157207 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.061 - 1.070 (2186) összesen
Like Tree28Likes

Téma: Poker Tracker

  1. #1061
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet Totya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na ez a baj vele sajnos, ezért szívtam vele én is. Ráadásul rossz linket adtam meg.
    PokerTracker • View topic - FAQ: Custom Statistics and Reports
    Ebben a postban van egy csatolt fájl (legyél bejelentkezve). Azt töltsd le, és importáld be. Gyakorlatilag az van benne, amit megcsináltál, de mégis működik.
    Ezt latom a HUD-on az asztalnal az 5 betus nev helyett: Unknown token encountered: str_player_name_short

    Kiprobaltam, amit irtak az oldalon, de sajnos megsem mukodik. Szerintem a column kornyeken lesz a gond.

    Le tudnad irni azokat a lepeseket, amik vegul eredmenyre vezettek nalad?
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  2. #1062
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet Gary14x eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok?Feltettem a PT3-at. "Expected Value in All-in performance" nevű grafikonon (számomra nagy) eltérés van az "expected" és "actually" won között.
    A grafikon szerint 70%át nyerem a várható összegnek.A paradiseon játszom eddig 20000osztás olvasott be a PT. Azt szerentém tudni:Mennyire megbízható az a grafikon? Ez az eltérés adóthat-e abbol h kevés osztást játszottam eddig?
    Bosson az a baj, hogy nem kerülnek be a HH-ba a muckolt lapok. Azaz, amikor te nyered az allint, nem lehet tudni, milyen equityvel tetted be. Így a grafikon torz lesz.

  3. #1063
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt latom a HUD-on az asztalnal az 5 betus nev helyett: Unknown token encountered: str_player_name_short

    Kiprobaltam, amit irtak az oldalon, de sajnos megsem mukodik. Szerintem a column kornyeken lesz a gond.

    Le tudnad irni azokat a lepeseket, amik vegul eredmenyre vezettek nalad?
    Akkor keresd meg a Columns részben ezt a mezőt, mert nálam nem itt volt a gond, és ellenőrizd le, egyezik-e a PT-s fórumban leírtakkal. Ha fel bírtad venni a "Player Short"-ot a HUD-ba, akkor már túl nagy gond nem lehet. Housekeepinget megcsináltad?

  4. #1064
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet Totya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor keresd meg a Columns részben ezt a mezőt, mert nálam nem itt volt a gond, és ellenőrizd le, egyezik-e a PT-s fórumban leírtakkal. Ha fel bírtad venni a "Player Short"-ot a HUD-ba, akkor már túl nagy gond nem lehet. Housekeepinget megcsináltad?
    Ujabb masfel ora utan vegre sikerult. A megoldas:

    A letoltheto Player Short stat beimportalasa utan meg kell valtoztatni a Value Expressiont str_player_name_short-ra.

    Az str_player_name_short nevu column-nal Expression-hoz: substring( player.player_name from 1 for 5 ), a Group By opciot kipipalni es a Summary Type-ot Count Unique-ra allitani.

    A Variable-t pedig ki kell hagyni, nincs ra szukseg.

    Ezutan mar normal modon hozza lehet adni a HUD-hoz a statot.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  5. #1065
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ujabb masfel ora utan vegre sikerult. A megoldas:

    A letoltheto Player Short stat beimportalasa utan meg kell valtoztatni a Value Expressiont str_player_name_short-ra.

    Az str_player_name_short nevu column-nal Expression-hoz: substring( player.player_name from 1 for 5 ), a Group By opciot kipipalni es a Summary Type-ot Count Unique-ra allitani.

    A Variable-t pedig ki kell hagyni, nincs ra szukseg.

    Ezutan mar normal modon hozza lehet adni a HUD-hoz a statot.
    A gond az szokott lenni -- mint ami most is ugyebár --, hogy a HUD-hoz nem lehet hozzáadni a statot. Ha a Variables kihagyásával megy, akkor OK, de elméletileg az pont azért kellett. Én adtam Color Condition-t a Player stathoz, és akkor is szívtam vele. Ez a Player egy speciális stat, korábban azt írták, a "színfalak mögött működik". Na, hogy ez pontosan mit takar, azt azóta sem tudom, de azóta már azt írogatják -- többek között a fentebb linkelt topikban --, hogy ők se tudják, miért nem működik normálisan. Na mind1, ha jó, akkor sok szerencsét hozzá.

  6. #1066
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hely
    Golop
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Kösz a választ Totya. Akkor az a grafikon felejtős.

  7. #1067
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 07.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás eurós sng

    sziasztok!

    pokerheaven-ön játszom, eurós sng-ken, sajnos a pt3 nem kezeli ezt a pénznemet. ezt hol lehetne beállítani?

    köszi

  8. #1068
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás DB egy reszenek torlese

    Lehetseges torolni a PT adatbazisabol az egy bizonyos idopont elotti handeket, vagy torolnom kell az egeszet es visszaimportalni bele, amiket akarok?
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  9. #1069
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehetseges torolni a PT adatbazisabol az egy bizonyos idopont elotti handeket, vagy torolnom kell az egeszet es visszaimportalni bele, amiket akarok?
    Database->Database Management->Purge...>Advanced fül->Session Date. Itt beállítod a kívánt intervallumot, majd Purge Sessions.
    Ezután ugyanitt érdemes a Sessions fülön a Purge Player w/o Hands gombbal azokat a játékosokat kitörölni, akinél így már nincs hand. Végül futtass egy Housekeepinget is.

  10. #1070
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 30.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    sziasztok!!!Van egy kis gondom a PT 3 al!!

    Fatal Exception during Auto-Import process: Unable to connect to database: PokerTracker 3 Database

    Auto importálás alatt ezt a hibaüzenetet kapom, tudnátok segíteni??

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •