Oldal: 18 / 35 ElsőElső ... 8161718192028 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (343) összesen
Like Tree107Likes

Téma: Pókerakadémiás aranyköpések

  1. #171
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Nem Pókerakadémiás, de azért jó. Port.hu-n találtam, az Unibet Pókermilliomos első évadjához írt vélemények között:

    Aki nem tud játszani, ne ebből tanuljon! Közük nincs a pokerhez, egy két kivétellel! A Majka ért hozzá??? Te miről beszélsz? "Jó lapokkal egy amatőr is ki tud ejteni egy profit" Ezt ő mondta! Aki egy kicsit is ért a játékhoz, az tudja, hogy ez baromság! A profi attól profi, hogy elhiteti veled, hogy neki mégjobb lapja van!

  2. #172
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Épp összeismerkedek egy NL100-as regulárral a nap folyamán a bwin chatjében, és kiderül, hogy járt már Budapesten, és felelevenítette a szép emlékeit. Kérdeztem, hogy semmi negatív dolog nem-e érte őt, minden tetszett-e, nem voltak lehúzós emberek, stb?
    Válaszol, hogy nem, és kérdezi mégis milyen emberekre gondolok. Hát mondtam neki, hogy sajnos Pesten elég sok a gipsy, és szoktak gondok adódni velük (lopnak, randalíroznak, üvöltenek, kárt okoznak...).

    3perc csönd, nem értettem miért nem ír, és aztán beírja, hogy "...i'm an albanian gipsy..."

    Na szép... kezdhettem magyarázkodni, hogy nem az összes ******ra értettem a feljebb írt dolgokat, de kurvára megsértődött, és kijelentette, hogy én egy rasszista vagyok. Még tovább magyarázkodtam, de végül meguntam, és kiléptem az asztaltól.
    Mágika likes this.

  3. #173
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    ja jó hely csak sok a ******, akik lehúzósak...
    aztán csodálkozol, hogy megsértődik, és lerasszistáz. haha jó reggelt ember

  4. #174
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Szecsa: jobb ha egyből direkt offenzívába kezdesz, és nem kertelsz

    múltkor én is egy regulárral dumálgattam: aszondja mi magyarok vagyunk a világ böszméi, meg hogy húzzak gulyást zabálni A magyar focinál már csak a magyar pókeresek szarabbak

    Mondom, aha, szóval szereted a gulyást?! Szóval jártál már itt? Mégiscsak jó volt itt lenni, mi? :P Aztán beismerte, hogy jaja, nem rossz hely, jók a k*váink, meg mióta Zlatan gólján keresett 5000 svéd koronát, azóta imádja az országot

  5. #175
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Múlthéten voltam kint Olaszországban, ott minden 2. ember aki tudta hol van Budapest és járt itt, azzal kezdte, hogy hát igen szép város, csak too many gipsies.
    Amúgy csak a tényeket írtam, illetve tapasztalat alapján...

  6. #176
    PSOP III. bajnok benya avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    222

    Alapbeállítás

    Idézet Szecsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múlthéten voltam kint Olaszországban, ott minden 2. ember aki tudta hol van Budapest és járt itt, azzal kezdte, hogy hát igen szép város, csak too many gipsies.
    Amúgy csak a tényeket írtam, illetve tapasztalat alapján...
    mondják az olaszok...
    SMaster50 likes this.

  7. #177
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Szecsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Épp összeismerkedek egy NL100-as regulárral a nap folyamán a bwin chatjében, és kiderül, hogy járt már Budapesten, és felelevenítette a szép emlékeit. Kérdeztem, hogy semmi negatív dolog nem-e érte őt, minden tetszett-e, nem voltak lehúzós emberek, stb?
    Válaszol, hogy nem, és kérdezi mégis milyen emberekre gondolok. Hát mondtam neki, hogy sajnos Pesten elég sok a gipsy, és szoktak gondok adódni velük (lopnak, randalíroznak, üvöltenek, kárt okoznak...).

    3perc csönd, nem értettem miért nem ír, és aztán beírja, hogy "...i'm an albanian gipsy..."

    Na szép... kezdhettem magyarázkodni, hogy nem az összes ******ra értettem a feljebb írt dolgokat, de kurvára megsértődött, és kijelentette, hogy én egy rasszista vagyok. Még tovább magyarázkodtam, de végül meguntam, és kiléptem az asztaltól.
    Ezt jól megérdemelted...

  8. #178
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kár, hogy erre a szépségre csak most leltem rá:
    *sírok*

  9. #179
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Szecsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Múlthéten voltam kint Olaszországban, ott minden 2. ember aki tudta hol van Budapest és járt itt, azzal kezdte, hogy hát igen szép város, csak too many gipsies.
    Amúgy csak a tényeket írtam, illetve tapasztalat alapján...
    Pont az olaszok mondják?höhöhö
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #180
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    ja, a kampós orrúak

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •