Oldal: 23 / 74 ElsőElső ... 1321222324253373 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (732) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Betsson fórumtopik

  1. #221
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet montii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hova menti a leosztásokat a terem vagy hol lehet beállítani?
    itt keresd:
    c:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\P5\Betsson\handhistory
    de HM csak akkor fogja látni ha előtte kikapcsolod, hogy rejtett könyvtár legyen.

  2. #222
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    Pilipócs
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Innét az akadémiáról regeltem a betssonra, de nem engedett befizetni a bankkártyámról.Azt írták h nem magyar a kártyám meg h lehet h külföldön vagyok.Erre én tegnap este befizettem a barátnőm kártyájáról 1000dollárt.Játszottam is mindjárt 1 sessiont.Ma pedig beakarok lépni és azt írják h zárolták a számlám.Tudna nekem valaki segíteni h mit tegyek?A magyar ügyfélszolgálat igen lassú.Van nekik magyar telefonszámuk?
    Kérlek segítsetek valahogy.
    ty

  3. #223
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet TexasBela eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Innét az akadémiáról regeltem a betssonra, de nem engedett befizetni a bankkártyámról.Azt írták h nem magyar a kártyám meg h lehet h külföldön vagyok.Erre én tegnap este befizettem a barátnőm kártyájáról 1000dollárt.Játszottam is mindjárt 1 sessiont.Ma pedig beakarok lépni és azt írják h zárolták a számlám.Tudna nekem valaki segíteni h mit tegyek?A magyar ügyfélszolgálat igen lassú.Van nekik magyar telefonszámuk?
    Kérlek segítsetek valahogy.
    ty
    Azonnal utánna nézzünk. Türelem rózsát terem. :-) Válasz majd privátba megy.

  4. #224
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet TexasBela eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Innét az akadémiáról regeltem a betssonra, de nem engedett befizetni a bankkártyámról.Azt írták h nem magyar a kártyám meg h lehet h külföldön vagyok.Erre én tegnap este befizettem a barátnőm kártyájáról 1000dollárt.Játszottam is mindjárt 1 sessiont.Ma pedig beakarok lépni és azt írják h zárolták a számlám.Tudna nekem valaki segíteni h mit tegyek?A magyar ügyfélszolgálat igen lassú.Van nekik magyar telefonszámuk?
    Kérlek segítsetek valahogy.
    ty
    Kedves Béla!

    Beszéltünk a supportal. Először be akartál fizetni külföldről, majd más kártyájával fizetél be, ezt furcsa. Ilyenkor minden teremnél standard, hogy kivizsgálják, hogy valóban minden rendben van-e. Még ma délután felveszik veled a kapcsolatot.

  5. #225
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 11. 12.
    Hely
    Pilipócs
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    Köszönöm a gyors segítséget.Még tegnap este küldtek emailt h küldjek személyigazoló+lakcímkártyát+a bankkártyáról másolatot.Ezt nem vettem észre csak ma.Elküldtem nekik meg 1 kis magyarázatot is írtam hozzá.Remélem minden ok lesz.
    Várok türelemmel!
    ty

  6. #226
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 13.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Hogyan történik ez a vip klubbos value back vagy mi? Minden hónap elején az előző hónap-ban szerzett pontokból számolják? Pl. ha én ebben a hónapban szerzek 4000 pontot akkor mikor és mennyit kapok? Kell regelni valahol erre a vip klubbos dologra? Vagy külön kell levásárolni? (bár nem találtam semmi ilyesmit)

  7. #227
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 12. 02.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás regisztáció

    Sziasztok,
    Most regisztráltam a Betsson-ra a leírtak alapján, de az utolsó lépésnél amikor a betsson számlámról kell utalni a póker számlámra, azt az üzenetet kaptam, hogy:
    "Sikeres utalás, de a bónusz aktiválása meghiúsult".
    Rosszul csináltam valamit?
    (osza74 néven regeltem)

  8. #228
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás A Betsson Poker új központi promója

    Last Man Standing - Las Vegas

    Pókerezz a végsőkig!

    Milyen messzire juthatsz pókerezéssel? Teszteld kitartásod és akaraterőd, pókerezz MINDEN nap március elsejétől. Ha te leszel a legkitartóbb játékos, akkor tied a lehetőség, hogy a WSOP* Főversenyén mutasd meg magad Las Vegasban! Gyűjts minimum 50 PP-t minden nap, és máris tied a lehetőség, hogy eljuss to Las Vegasba. Egy $20,000 értékű csomagot ajánlunk, mérd össze tudásod a világ pókermezőnyének dámáival és királyaival!

    Játssz kitartóan és légy te a következő Póker multi-milliomos!

    1. hely - Betsson Las Vegas VIP $20 000 csomag(magában foglalja a buy-in-t a Főversenyre, buy-in $2500 a "bemelegítő", #56 versenyre, hotel-, utazási költségek és költőpénz)

    2. hely - $3600 BLIVE csomag

    3. hely - $3600 BLIVE csomag

    Mutasd meg mit tudsz, és játssz MINDEN NAP. Légy a legkitartóbb játékos.


    Szabályok:

    1. Gyűjts 50 vagy több Póker pontot minden nap március 1-től, hogy versenyben maradj.
    2. A promóció március 1-től május 31-ig tart.
    3. A promóció Május 31 előtt véget ér, ha már csak a Legkitartóbb Játékos van versenyben.
    4. Ha több, mint 3 játékos van versenyben május 31 után, a győztesek egy (3) torna alapján létrejövő rangsor alapján lesznek besorolva, június 1 és 3 között.
    5. Ha két játékos ugyanazon a napon esik ki, akkor a március 1. óta legtöbb PP-t gyűjtő játékos lesz a győztes.
    6. Póker pontokra Cash játék és tornák (SnG is) során is szert lehet tenni.
    7. A versenyben még részt vevő játékosok láthatóak lesznek
    8. A 2. és 3. helyezett egy BLIVe csomaggal lesz gazdagabb, ennek dátumát hamarosan meghirdetjük.
    9. Minden díj és csomag csak a nyertes által felhasználható, készpénzre nem cserélhető.
    10. Ha a Last Man standing promóció győztese 21 év alatti a verseny kezdetekor, és ezért nem vehet részt a tornán, akkor a játékos $12 500 cash kompenzációban részesül.
    11. A játékos köteles ellenőrizni, hogy a regisztráció során helyes adatokat adott-e meg, ezeket adminisztrációs és marketing okokból felhasználhatjuk.
    A *World Series of Poker és a WSOP márkák a Harrah´s License Company, LLC ("Harrah´s") tulajdonában állnak. A Harrah´s nem szponzorálja, sőt semmiféle együttműködésben nem támogatja a Betssont, sem annak bármilyen termékét, szolgáltatását, promócióját vagy versenyét

  9. #229
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás bonuszkodot hova?

    A foszamlarol a poker szamlara utalskor csak az osszegnek van hely, a bonuszkodnak nincs. Hova kellene azt beirnom?
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  10. #230
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 11.
    Hely
    Gödöllő
    Hozzászólások
    374

    Alapbeállítás

    Last man standing promotion, tegnap hazajövök meló után, gondolom játszom kicsit, nem mennek a sng, hiába regisztrálok nem indulnak el. ongame megint szar.
    Ma írok a supportnak mi történt, kiestem a versenyből, nem volt meg az 50pp egy nap.
    ****a Kár, hogy nincs benne a szabályzatba, hogy akkor mi van ha ongame hiba van.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •