Oldal: 154 / 340 ElsőElső ... 54104144152153154155156164204254 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.531 - 1.540 (3397) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Kérdések!

  1. #1531
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 21.
    Hozzászólások
    164

    Alapbeállítás

    Idézet pucsido eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    Úgy mond kezdő vagyok de mégsem,TX be játszom mindig .De vagy 2napja 5lapozok is,na de mind1..ezt nem értem--->

    http://kepfeltoltes.hu/100203/lol2_w...toltes.hu_.jpg


    enyém a 10 10 5 Q nem értem,elvileg szin sorom van nem? én 100%osan látom hogy szinsorom van,ellenfélnek meg csak 2 párja.De akkor nekem miért 2 párt ír 10 10 3 3 mikor szinsorom is van és az a magasabb???
    Ez omaha. Annyiban különbözik a hold'em-től, hogy itt 4 lapot kapsz és abból 2-t kell felhasználnod, a másik 3-at a board-ról. Javaslom mindenkinek hogy kezdőként ne valódi pénzre játsszon, hanem játékpénzben.

  2. #1532
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Mekkora fish vagyok, te jó isten.

    50 perc játék alatt egy értelmes megmozdulásom nem volt, összekapartam fél beülőt, de olyan ostoba játékkal, hogy sirdogálok. Minden megmozdulásom szar volt. Három momentum volt a játékban, és mindig esélytelenebbként raktam be a pénzt.

    Kérdésem:

    Más is küzd olyasmivel, hogy minden utcán tudja mi a helyes lépés, mégis az ellenkezőjét csinálja? :-D Fishbetegség, fish vagyok, fish vagyok.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  3. #1533
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    És még van képem jegyzetelgetni a sporikról, és hozzájuk tűzdelni, hogy fish. :-D
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  4. #1534
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mekkora fish vagyok, te jó isten.

    50 perc játék alatt egy értelmes megmozdulásom nem volt, összekapartam fél beülőt, de olyan ostoba játékkal, hogy sirdogálok. Minden megmozdulásom szar volt. Három momentum volt a játékban, és mindig esélytelenebbként raktam be a pénzt.

    Kérdésem:

    Más is küzd olyasmivel, hogy minden utcán tudja mi a helyes lépés, mégis az ellenkezőjét csinálja? :-D Fishbetegség, fish vagyok, fish vagyok.
    Javítottam a helyzeten, este már nagyon fegyelmezetten játszottam, s csak két durva hibát fedeztem fel. A három jelentősebb partimban. :-DD
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  5. #1535
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Hali,
    Szerintetek minimum hány db HuSNG után áll be a ROI normálisan?
    300-500 db elég lehet? (a darabszámot minimumra értem.)

  6. #1536
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 10. 08.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Üdv!Az lenne a kérdésem... Szóval Fulltilten van már egy accountom, de most szeretnék egy újat létrehozni, ha ugyannazal a bankkártyával töltök fel pénzt, s ugyanazt a házcimet stb megadom, csak mondjuk uj email cimmel, azért megszolnak,vagy lehet valami féle bajom ebböl?mit javasoltok?várom válaszokat!

  7. #1537
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Dkoroknai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!Az lenne a kérdésem... Szóval Fulltilten van már egy accountom, de most szeretnék egy újat létrehozni, ha ugyannazal a bankkártyával töltök fel pénzt, s ugyanazt a házcimet stb megadom, csak mondjuk uj email cimmel, azért megszolnak,vagy lehet valami féle bajom ebböl?mit javasoltok?várom válaszokat!
    Nem ajánlatos, kb tuti kiszurják. Szerintem saját név maradhat, de más cím, más e-mail és más befizetési eszköz. Legalább is ez a tapasztalat. Ja és ajánlatos figyelni rá, hogy akadémia alá regelj a 27% rakeback és a lehetséges későbbi racek miatt... :-)

  8. #1538
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 10. 08.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Akkor a név marad, s vmi családtag cimét megadom, plusz akadémián keresztül regelek, ja és a bankkártyás befizetés helyett mondjuk moneybookers. S ha minden igaz ebbe nem kötnek bele!?

  9. #1539
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet Dkoroknai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor a név marad, s vmi családtag cimét megadom, plusz akadémián keresztül regelek, ja és a bankkártyás befizetés helyett mondjuk moneybookers. S ha minden igaz ebbe nem kötnek bele!?
    és más e-mail cím... :-)

  10. #1540
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 10. 08.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Köszönöm szépen a válaszokat,segítséget!Csak máshol eléggé elkeserítettek ezzel kapcsolatban, de igy azért megnyugodtam!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •