Eredmény: 1 - 6 (6) összesen
  1. #1
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás NL100 FR KK 4bet parti, oop, 2 ellenfél

    Ritkán kerülök ilyen deep helyzetbe, közel 2 BI effektív stack két ellenfél ellenében. Azt gondolom, hogy kötelező volt a 4betem, de döbbenten láttam, hogy mindketten adják. Ez rush, úgyhogy itt statisztikákat nem láttam, vegyük ismeretlen, átlagos játékosnak őket.

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($35)
    UTG+1 ($147.90)
    Hero (MP1) ($228.40)
    MP2 ($293.90)
    MP3 ($179.10)
    CO ($42.65)
    Button ($97.20)
    SB ($192.20)
    BB ($40)

    Preflop: Hero is MP1 with K, K
    2 folds, Hero bets $3.50, MP2 raises $12, 3 folds, SB calls $11.50, 1 fold, Hero raises $31.50, MP2 calls $23, SB calls $23

    Flop: ($106) 9, J, 6 (3 players)
    SB checks, Hero ?

    0. kérdés: Milyen laptartományra gondoljak itt náluk? (én JJ+, AK, AQs?-re gondoltam)
    1. kérdés: Jó a 4bet mérete vagy nagyobb kellett volna?
    2. kérdés: Mit tegyünk itt? Kötelező cbet vagy próbáljunk passzívan mutatásig jutni? Ha előbbi, akkor mennyi, hogy értelme legyen, de még ki tudjunk szállni? Esetleg már nem akarunk kiszállni még deepen sem?

    Szóval ebben a partiban bizonytalan voltam. Vagy mégsem?

  2. #2
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 01.
    Hely
    Pebble Beach
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Hali!

    1. Én is erre a laptartományra tenném őket, de az sb két callja nagyon zavarbaejtő, kevésbé polarizált a range-e. Bár inkább valószínű, hogy eltévedt, mintsem tudatos a játéka oop.
    2. Egy 3bet, és egy 3bet call ellen én nagyobbat emelnék, jobb szűkíteni a partit. MP2 callja után SB kapott egy 4:1 oddsot, ezt nem lehet adni neki.
    Szerintem olyan 40-42 dodi az ideális sungatás.
    3. Cbet egyértelműen kötelező. Az említett laptartományból csak a JJ, és az AA ver. Ráadásul a board heavydraw, tehát rosszabb lapoktól is kaphatsz akciót. Én flopon megpróbálnám betetetni velük.

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 04. 18.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.132

    Alapbeállítás

    4bet mérete két ellenfél ellen szerintem is lehetett volna nagyobb. olyan 38-41

  4. #4
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    35-40 közt 4betelek ellentől függően. ugye mindenkivel 1900bb deepen vagyunk ahogy nézem, szóval még nem is totál comitted

    cbetelni kell az tuti, 2/3 pot környékén jó sztem.

    elég kellemetlen szitu btw :S
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  5. #5
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugye mindenkivel 1900bb deepen vagyunk ahogy nézem, szóval még nem is totál comitted
    Ha annyi nem is, de legalább 190bb

    Én legalább 40-ig 4beteltem volna ekkora stackméretek mellett.
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  6. #6
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    35-40 közt 4betelek ellentől függően. ugye mindenkivel 1900bb deepen vagyunk ahogy nézem, szóval még nem is totál comitted

    cbetelni kell az tuti, 2/3 pot környékén jó sztem.

    elég kellemetlen szitu btw :S
    THF cbetelek 2/3 potot.
    1. kapok egy rr ai-t, akkor dobás?
    2. MP2 ad csak meg (hogy szarabb legyen nekem), utána hogyan tovább? Itt ugye a szituáció 220-230bb a potban, 137 még előttem.

    Még mindig az a szívfájdalmam, hogy AA, JJ, talán QQ megad, mindenki más dob, tehát nem igen leszek beljebb. Vélemény?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •