Oldal: 81 / 509 ElsőElső ... 3171798081828391131181 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 801 - 810 (5090) összesen
Like Tree63Likes

Téma: Bwin

  1. #801
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet tomecs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez érdekes, én meg rajta se vagyok a listán pedig sztem, nyolcadikától számítva is legalább 1500 handet játszottam... trackeren lehet írja, bár nem tudom akkor miért nem vagyok a táblázatba... :S
    Ezek ennyire hülyék vagy én vagyok a hülye, mert nem értem?
    1-es és 4-es pont kicsit ellent mondásos.


  2. #802
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    nini, micsoda gyöngyszemeket találok

    b) Az Inaktív Számlákat megterheljük havonta 5 Eurónak* megfelelő adimisztrációs költséggel ("Inaktív Számla Költsége"). A bwin az Inaktív Számla Költségét először annak a hónapnak a végén vonja le a felhasználó számlájáról, amely hónapban a számla inaktívvá vált, majd ezt követően minden hónap végén, egészen addig, amíg a számla egyenlege el nem éri a nullát. A bwin jogosult az Inaktív Számla Költségét időről időre megváltoztatni.

    c) A bwin nem vonja tovább a számláról az Inaktív Számla Költségét, amint a felhasználó számlájának egyenlege eléri a nullát; illetve amint a felhasználó reaktiválja számláját egy valódi pénzben megtett tét elhelyezésével, vagy a Póker, a Kaszinó vagy a Játékok oldalon valódi pénzzel történő játékkal.

    d) Amennyiben a számla egyenlege nulla, és a felhasználó számlája egymást követő 18 naptári hónapban inaktív marad, a bwin jogosult a számla lezárására.

  3. #803
    Tag FoldInsteadOfCheck avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 24.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek ennyire hülyék vagy én vagyok a hülye, mert nem értem?
    1-es és 4-es pont kicsit ellent mondásos.

    Szerintem nincs ellentmondás :
    A promó 02.08-tól 05.02-ig tart. A részvételi feltételeket pedig utoljára
    2010.01.29-én frissítették.

  4. #804
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Valaki tudna segíteni?
    Elküldött a bwin egy handet, ami kimaradt a hm-ből (és a handhistory mappába se mentette el), amit beszeretnék rakni, de más formátumban küldték, amit nem ismer fel a HM. Kb. 1,5 órája szarakodok, átírtam rendesen, weaktight stb. is felismerte, csak a HM nem. Hogy tudnám megcsinálni?

  5. #805
    Tag FoldInsteadOfCheck avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 24.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Szecsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki tudna segíteni?
    Elküldött a bwin egy handet, ami kimaradt a hm-ből (és a handhistory mappába se mentette el), amit beszeretnék rakni, de más formátumban küldték, amit nem ismer fel a HM. Kb. 1,5 órája szarakodok, átírtam rendesen, weaktight stb. is felismerte, csak a HM nem. Hogy tudnám megcsinálni?
    Azt próbáltad, hogy felrakod Weaktight-ra, majd ott felül lehet váltogatni, hogy 'raw', '2p2' , 'CR' stb... és raw-ból Copy to clipboard, azt jegyzettömbbe beilleszteni (Ctrl+V) , mentés , majd Import file HM-ben? (ha 'raw'-ból nem menne, akkor még egy próba txt-ből)

  6. #806
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet cake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég merész következtetés, nem hiszem
    Akkor 1000 pontot kéne összegyűjteni, és egyben kapom meg a bónuszt? Látom, eltérőek a vélemények, max kipróbálom, és kiderül

  7. #807
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nini, micsoda gyöngyszemeket találok

    b) Az Inaktív Számlákat megterheljük havonta 5 Eurónak* megfelelő adimisztrációs költséggel ("Inaktív Számla Költsége"). A bwin az Inaktív Számla Költségét először annak a hónapnak a végén vonja le a felhasználó számlájáról, amely hónapban a számla inaktívvá vált, majd ezt követően minden hónap végén, egészen addig, amíg a számla egyenlege el nem éri a nullát. A bwin jogosult az Inaktív Számla Költségét időről időre megváltoztatni.

    c) A bwin nem vonja tovább a számláról az Inaktív Számla Költségét, amint a felhasználó számlájának egyenlege eléri a nullát; illetve amint a felhasználó reaktiválja számláját egy valódi pénzben megtett tét elhelyezésével, vagy a Póker, a Kaszinó vagy a Játékok oldalon valódi pénzzel történő játékkal.

    d) Amennyiben a számla egyenlege nulla, és a felhasználó számlája egymást követő 18 naptári hónapban inaktív marad, a bwin jogosult a számla lezárására.
    Igaz, az enyémet már nullázták:

    Bwin
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  8. #808
    Őstag tentaculata avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    Bivalybasznád
    Hozzászólások
    1.407

    Alapbeállítás Bwin

    Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, agggggrrrrrrhhhhhhhhhhh, ehhhhhhhhhhhhh
    Fagyöngyös fekete fenyőkkel fedett, folyónál fekvő ferde, félig füves futballpályán falatnyi, fügét falatozó fakó, foltos fürjeket futtatni fagyos februárban fertályóráig, fantasztikus feeling, félőrült, fázós, fehér finn fiúknak.

  9. #809
    Fáradhatatlan grinder Szecsa avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    700

    Alapbeállítás

    Idézet FoldInsteadOfCheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt próbáltad, hogy felrakod Weaktight-ra, majd ott felül lehet váltogatni, hogy 'raw', '2p2' , 'CR' stb... és raw-ból Copy to clipboard, azt jegyzettömbbe beilleszteni (Ctrl+V) , mentés , majd Import file HM-ben? (ha 'raw'-ból nem menne, akkor még egy próba txt-ből)
    Megcsináltam, és érdekes mód azt írta, hogy duplicate hand. Ezek szerint (már) benne van/volt a hm-ben. De a statoknál, reports-nál nem jelzi nálam és nem találom sehol. Hogy tudnám megtalálni, és beilleszteni az én handjeim közé?

  10. #810
    Tag FoldInsteadOfCheck avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 24.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet Szecsa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megcsináltam, és érdekes mód azt írta, hogy duplicate hand. Ezek szerint (már) benne van/volt a hm-ben. De a statoknál, reports-nál nem jelzi nálam és nem találom sehol. Hogy tudnám megtalálni, és beilleszteni az én handjeim közé?
    Ehh. Ezt sajnos nem tudom.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •