Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
  1. #1
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás Visára cashout veszélyes?

    Sziasztok.
    KB 4éve utalgatok vissza a kártyámra havi szinten 200-300ezer forintot.Ez mennyire "sok"?
    Foglalkozik vele bárki is? 4év alatt ez nem kis összeg azért,ha leveszem a befizetéseket akkor sem.
    Eddig nem foglalkoztatot másféle tranzakció,de most már erösen gondolkodom a netteleren.Gondolom azt is letudják nyomozni ha akarják.
    Mennyire kell foglalkoznom a dologgal?
    Ti,hogy csináljátok?

  2. #2
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Ez engem is nagyon érdekel!!!

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Ez egy olyan kérdés, amire konkrét választ nem fog tudni adni senki. Nem láthatunk bele az ellenőrző szervek "fejébe"...

    Személyes véleményem, hogy ilyen havi szintnél csak véletlenül lehet megbukni, mivel a bankoknak nem kell jelenteniük ezeket a nagyságrendű pénzmozgásokat. (Régebben 2 millió felett volt ilyen kötelezettségük, most nem tudom, mennyi lehet a határ.) De ha nagyobb biztonságot és nyugalmat akarsz, akkor vélhetően jobban jársz a Neteller-rel, esetleg az MB új Mastercard-jával. Ezek sokkal kevésbé vannak szem előtt. Nehezebben is tud velük mit kezdeni a "szerv", ha esetleg kutakodni akarna a dolgaidban.

  4. #4
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Köszi,kb én is igy gondolom,hogy ez még nem olyan nagy összeg,bár éves szinten,az átlagjövedelem duplája kb.,de csinálok egy nettelert.
    Egyébként kiváncsi lennék egy próba perre.

  5. #5
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként kiváncsi lennék egy próba perre.
    Írd ide a pontos neved-címed és intéződik sztem.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 04. 14.
    Hozzászólások
    565

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi,kb én is igy gondolom,hogy ez még nem olyan nagy összeg,bár éves szinten,az átlagjövedelem duplája kb.,de csinálok egy nettelert.
    Egyébként kiváncsi lennék egy próba perre.
    Minden megszerzett jövedelem adóköteles. Ha semelyik kategóriába nem lehet besorolni, akkor a személyi jövedelem adó vonatkozik rá.
    Ettől kezdve Én nem sok jót várnék egy próbapertől.

  7. #7
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írd ide a pontos neved-címed és intéződik sztem.
    Nemsokára eljön az ideje,és megleszünk szorongatva ugy is.
    A nettelerel is az baj,hogy nyilt titok,hogy online szerencsejátékhoz használja mindenki,tehát azzal se leszünk elörébb.
    Adózzanak a hálózatok a bevételük után.Ha a játékosokat kezdik cseszegetni,ott lesz vége az onlinepokernek.

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder zend avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 10.
    Hozzászólások
    961

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemsokára eljön az ideje,és megleszünk szorongatva ugy is.
    A nettelerel is az baj,hogy nyilt titok,hogy online szerencsejátékhoz használja mindenki,tehát azzal se leszünk elörébb.
    Adózzanak a hálózatok a bevételük után.Ha a játékosokat kezdik cseszegetni,ott lesz vége az onlinepokernek.
    A hálózatok adóznak mégha jelképes összeget is,csak épp nem ebbe az országba,így ha állambácsi pénzt akar látni az online pókerből akkor nyilván dolgosan kattintgató polgárainak kell a tökét elkapnia.
    Ki mondta hogy a K,A,2,3,4, az nem egy sor?

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 01.
    Hely
    Pebble Beach
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Én úgy gondolom, Neteller + Moneybookers kiváló megoldás!

    Ugyanis Neteller: a kártyához tartozó bankszámlát (hiszen olyannak is kell lennie) egy Man szigeteki banknál vezetik. A Man szigetek pedig offshore. Nincs arról infom, hogy adatközlésre kötelezhető-e a bank (EU vámmentes területésnek része a sziget), én ezt nehezen tudom elképzelni.

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 14.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    Jelenlegi bankos gyakorlatban a torvenyek szerint mar nem csak az egyosszegu tranzakciokat kell jelenteni (masfel millio korul),hanem evente is van egy utalhato limit osszeg (ket millio korul)

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •