Oldal: 340 / 888 ElsőElső ... 240290330338339340341342350390440840 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.391 - 3.400 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #3391
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet olyat csinálni, hogy biztonsági mentést készítek a jelenlegi HM adatbázosomról, hogy mondjuk később kiírhassam CD-re?

    Azt tudom, hogy a handeket ki lehet exportálni, de én nem így szereteném, hanem csak biztonsági mentésként....
    pgadminban nézz körül sztem tuti van valami
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #3392
    Fanatikus tag Pókó51 avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    317

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem melyik teremben lehet kijátszani a HM-t?
    Melyik a legjobb terem erre! Dont játszom 5$ téten!
    Köszi

  3. #3393
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet olyat csinálni, hogy biztonsági mentést készítek a jelenlegi HM adatbázosomról, hogy mondjuk később kiírhassam CD-re?

    Azt tudom, hogy a handeket ki lehet exportálni, de én nem így szereteném, hanem csak biztonsági mentésként....
    Lehet adatbázis backup-olni pgadminban, bár nekem nem sikerült (sztem túl nagy adatbázisnál már nem működik). És azt vissza is tudod állítani.
    Sztem a legtisztább megoldás, ha a nyers handeket mindig külön learchiválod.

  4. #3394
    Tag Cseguevara avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    103

    Alapbeállítás

    Hi!

    Ha a HM-ben lévő handeket át akarom tenni egy másik gépre, honnan mely fájlokat kell átmásolni?

  5. #3395
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Idézet attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet adatbázis backup-olni pgadminban, bár nekem nem sikerült (sztem túl nagy adatbázisnál már nem működik). És azt vissza is tudod állítani.
    Sztem a legtisztább megoldás, ha a nyers handeket mindig külön learchiválod.
    Nem hiszem, hogy van olyan HM-el elérhető adatbázisméret, amit már nem lehet backupolni. Az enyém nem tudom nagynak számít-e, de a backup fájl (ami tömörített) 600 MB és ezzel simán elboldogul.

  6. #3396
    Őstag pokerguy2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 14.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    Idézet Angyisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy van olyan HM-el elérhető adatbázisméret, amit már nem lehet backupolni. Az enyém nem tudom nagynak számít-e, de a backup fájl (ami tömörített) 600 MB és ezzel simán elboldogul.
    HM topikokban a supportosok írták, hogy nagyon sok esetben nem lehet backupolni. Nem tudnak vele mit csinálni.
    Tömörítés nélkül egy 40-50gigás adatbázison próbáltam, az winrar-al betömörítve 1,5 giga körül volt.

  7. #3397
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 21.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Hali az lenne a kérdésem,hogy hm-nél hogy lehet beállítani azt,hogy minden asztalnál mutasson statisztikákat a járékosokról mert 8 asztalból csak 5nél jelennek meg adatok.

  8. #3398
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet adatbázis backup-olni pgadminban, bár nekem nem sikerült (sztem túl nagy adatbázisnál már nem működik). És azt vissza is tudod állítani.
    Sztem a legtisztább megoldás, ha a nyers handeket mindig külön learchiválod.
    Valszeg az lesz, hogy kiexportálom a handeket, készítek róluk egy másolatot, amit felírok CD-re, aztán visszaimportálom...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  9. #3399
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 01.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Lenne 1 olyan gond BOSS alatt, hogy nem tudom a HUD részét használni...
    Minden más okés a programon belül, HUD-on belül kipipálva h éppen milyen asztalon játszom de semilyen statisztikát nem ír ki se ott sem a poker asztalon ahol játszom. Tudna valaki segíteni?
    Elnézést ha nagyon láma kérdés, kezdő vagyok a témában.

  10. #3400
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet olyat csinálni, hogy biztonsági mentést készítek a jelenlegi HM adatbázosomról, hogy mondjuk később kiírhassam CD-re?

    Azt tudom, hogy a handeket ki lehet exportálni, de én nem így szereteném, hanem csak biztonsági mentésként....
    Látom, már válaszoltak, de hadd nyomatékosítsam, hogy egyetlen igazi megoldás az, ha kiexportálod a handeket, s az új rendszeren újra importálsz. Bár nagyon lassú megoldás, de egyértelműen a legbiztonságosabb.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •