Oldal: 213 / 370 ElsőElső ... 113163203211212213214215223263313 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.121 - 2.130 (3698) összesen
Like Tree67Likes

Téma: Everest Poker

  1. #2121
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Kedves Everestpoker!

    Segitsegedet szeretnem kerni!

    En most Kazakhsztanban dolgozom Aprilis 26 repulok haza.Termeszetes innen irok most es jatszom is.

    A lenyeg az h 150$ szerettem volna MB re ki utalni. Eddig semmi gond nem volt, de most bekertek az adataimat minden fele masolatokat. Aminek eleget tettem kb 3x mar es mindig talalnak valami kivetni valo okot ami miatt nem tortenik meg a tranzakcio.


    A kalvariam ott kezdodott h biztonsagi ellenorzes. Szerencsemre minden magyar papirom utlevelem benne a Kazakh vizummal minden nallam van csak egy kozuzemi szamla nem. Mindent be scannaltem. Legelsonek az verte ki biztositekot h nem tudtam feltolteni az oldalra a kert papirokat. Emailben katam egy linket erre rakattintva eljutottam egy oldalra ahova felkellett tolteni a papirok masolatait. Na ez az teljesen kiakastott egszeruen nem toltotte fel hanem mindig vissza ugralt a kiibdulasi oldalra. Megint beirtam az azonositokodot 15. probalkozasra eljutottam egy olyan felletre ahol kiirta mit toltok fel de a file -t nem csatolta visszaugrott a kiindulo oldalra.Kb 3 napba telt ez a muvelet.

    szemelyi, lakcimkartya, jogsi, utlevel vizummal ami igazolja h tenyleg kint vagyok, bankszamla kivonat ami megint igazolja a lakcimet+ bankkartya szamot (nem tudom mi a fenenek kartyat nem akartam hasznalni),

    MIndezek utan kaptam egy valaszt h miert jelentkeztem en be Kazakhsztanbol? :S Ujra masolat az utlevelrol + moneybookerszrol bejelentkezve csinaljak screenshotot na ilyet se hallottam meg. Nem teljesen pontosan irom le inkabb bekopizom bocsi a hossz miat de ilyen nincs a vilagon.

    1 level amit kaptam:

    Kedves apcso81,
    A(z) Everest Poker alapvetõ kötelezettségének tekinti a játékosok számlájának és az azon lévõ pénzösszeg védelmét. Biztonsági okokból játékosszámláját ideiglenesen felfüggesztettük, amíg személyazonosságát hitelesíti.
    Biztosítjuk, hogy folyamatban levõ kifizetései biztonságban vannak és 24 órán belül visszakerülnek számlájára. Az eljárás ideje alatt is vehet zsetont és játszhat valódi pénzben.
    Tájékoztatjuk, hogy a hitelesítési eljárást az Internet Billing Services (IBS) pénzügyi cég végzi. A(z) Everest Poker összes titkosított tranzakcióját az IBS kezeli és a ki- illetve befizetésekrõl titkosított nyilvántartást tárol. Megnyugtatjuk, hogy adatai az IBS-nél teljes biztonságban vannak.
    Ahhoz, hogy könnyebben követni tudjuk a tranzakciót egy Igazolási számot állítottunk ki Önnek. Az Ön Igazolási száma: V7......08.

    Amennyiben játékosszámláját két héten belül hitelesíti, egy tízdolláros jutalomban részesülhet. A további részletekért és a számlája újra aktiválásához szükséges útmutatásért, kérjük, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz.
    A kellemetlenségért elnézést kérünk és köszönjük megértését és együttmûködését.
    Üdvözlettel,
    Everest Poker Ügyfélszolgálat munkatársai


    Az elküldött üzenethez az alábbi csatolmányok tartoztak:

    purchaseform.jpg 717348 Byte
    passport.JPG 558370 Byte
    kivonatUSD.pdf 38760 Byte
    ID_DL.JPG 392257 Byte

    -------------------------------------------------

    Dear all,



    your verification site is not working correctly. I couldn't make verification there.


    I would like to sent all of my data for veryfication here.


    Kalman.


    Ahogy fentebb irtam elkuldtem mindent.Csak a Kozuzemit nem mert itt kint nincs nalam.Szamla kivonatot meg nyomtattam net bankbol azt tudtam elkuldeni.

    Jott a valasz.

    2 level itt szerettem volna 1ertelmu lenni azert kulon ki emletem mi hova tartozik. Itt csatoltam az utlevelem meg a screenshoot ot. A komentek szerintem 1 ertelmuek amiket irtam.

    Dear Monica!

    1. Explanation the reason why you logged in from Kazakhstan and France

    Offcorse I signed in from Kazakhstan because I am working here now. If you see the copy of my passport than you will see my visa.

    2. A copy of a recent mailed utility bill (gas, electric, telephone,
    etc) displaying your name and billing address (note print outs from
    online accounts will not be accepted)

    I no have any bill in Kazakhstan.

    3. A screenshot of your Moneybookers account clearly indicating your
    name and email address on the same page


    I have attached it.


    Please unlock my account.

    KR

    Kalman.
    -- Eredeti üzenet --
    Feladó: assistance-5438837@ask-ibs.com
    Címzett:
    Elküldve: 2010. március 10. 20:49
    Tárgy : [Support #5438837] [Support #V7014108]


    Dear Kalman,

    Thank you for sending your documents.

    Your account has been temporarily put on hold by our Operations
    Department due to some personal information inconsistencies, namely the
    fact that you have logged in from Kazakhstan and France while you are
    based in Hungary.

    In an effort to ensure the safety of our players, your account is
    restricted until you are able to verify the information on your account
    and provide us with an explanation.

    We assure you that this is a standard security measure aimed at
    protecting player accounts from potential account hacking.

    In order for us to consider reactivating your account, please provide us
    with clear, unaltered copies of these documents:

    1. Explanation the reason why you logged in from Kazakhstan and France

    2. A copy of a recent mailed utility bill (gas, electric, telephone,
    etc) displaying your name and billing address (note print outs from
    online accounts will not be accepted)

    3. A screenshot of your Moneybookers account clearly indicating your
    name and email address on the same page

    To take a screenshot simply:

    - Log on to your Moneybookers page, with name and email address visible
    - Press "PrtScrn"
    - Open Microsoft Word
    - Right click on blank page
    - Select "Paste"
    - Your screenshot should appear on the Word document
    - Save the document to your desktop
    - Attach to this email.


    This is for security and identification purposes only. Your documents
    will only be used to verify your account?s information.

    You may e-mail scanned copies of this information by sending a reply to
    this e-mail.

    *Please note, we suggest you send your documents as scanned files via
    e-mail because it is the fastest and most accurate method for us to
    receive them. This will also expedite the review process.


    We appreciate your cooperation. If you have any questions please do not
    hesitate to reply to this message, we will be happy to assist you.


    Kind regards,

    Monica
    Customer Care Team


    3. level na itt vegem volt nem ertem az egeszet.

    Dear Kalman,

    Thank you for your reply with your documents.

    Since you registered your Hungarian address, we need to confirm address
    proof for this address:

    - Kalman Kiss Kismuhi ut 40 Tiszafüred JNKSZ 5350 Hungary

    Please send us a utility bill or bank statement recently received via
    regular mail.

    Also please send us a color image of your Passport.

    Upon receipt of all the requested documents, our teams will review those
    as quickly as possible. We apologize for the inconvenience and
    appreciate your patience and cooperation in this process.

    If you have any questions please do not hesitate to reply to this
    message, we will be happy to assist you.


    Kind regards,

    Monica
    Customer Care Team

    Lassan kezdem elveszteni a cernat nem ertem miert kell megneheziteni az ertetlenkedessel a pokert szereto es jatszani akaro emberek eletet. Nem egy horibil osszegrol van szo. Annyi hibat erzem az egeszben h irni kellet volna elore h kintrol szeretnek jatszani.

    De itt nem is ez alenyeg de ugy erzem ha ennek egyszer a vegere jutok sajnos ugy erzem elvalnak utjaink.

    Megertesedet es segito keszsegedet elore is koszonom.

    Udv.

    Ja bocsi a hosszusag miatt de ezt meg akartam veletek osztani rem tanulsagos. Ekezetekert is bocsi orosz a billentyuzetem es nincs ekezet rajta.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  2. #2122
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Kedves Everestpoker!

    Segitsegedet szeretnem kerni!

    En most Kazakhsztanban dolgozom Aprilis 26 repulok haza.Termeszetes innen irok most es jatszom is.

    A lenyeg az h 150$ szerettem volna MB re ki utalni. Eddig semmi gond nem volt, de most bekertek az adataimat minden fele masolatokat. Aminek eleget tettem kb 3x mar es mindig talalnak valami kivetni valo okot ami miatt nem tortenik meg a tranzakcio.


    A kalvariam ott kezdodott h biztonsagi ellenorzes. Szerencsemre minden magyar papirom utlevelem benne a Kazakh vizummal minden nallam van csak egy kozuzemi szamla nem. Mindent be scannaltem. Legelsonek az verte ki biztositekot h nem tudtam feltolteni az oldalra a kert papirokat. Emailben katam egy linket erre rakattintva eljutottam egy oldalra ahova felkellett tolteni a papirok masolatait. Na ez az teljesen kiakastott egszeruen nem toltotte fel hanem mindig vissza ugralt a kiibdulasi oldalra. Megint beirtam az azonositokodot 15. probalkozasra eljutottam egy olyan felletre ahol kiirta mit toltok fel de a file -t nem csatolta visszaugrott a kiindulo oldalra.Kb 3 napba telt ez a muvelet.

    szemelyi, lakcimkartya, jogsi, utlevel vizummal ami igazolja h tenyleg kint vagyok, bankszamla kivonat ami megint igazolja a lakcimet+ bankkartya szamot (nem tudom mi a fenenek kartyat nem akartam hasznalni),

    MIndezek utan kaptam egy valaszt h miert jelentkeztem en be Kazakhsztanbol? :S Ujra masolat az utlevelrol + moneybookerszrol bejelentkezve csinaljak screenshotot na ilyet se hallottam meg. Nem teljesen pontosan irom le inkabb bekopizom bocsi a hossz miat de ilyen nincs a vilagon.

    1 level amit kaptam:

    Kedves apcso81,
    A(z) Everest Poker alapvetõ kötelezettségének tekinti a játékosok számlájának és az azon lévõ pénzösszeg védelmét. Biztonsági okokból játékosszámláját ideiglenesen felfüggesztettük, amíg személyazonosságát hitelesíti.
    Biztosítjuk, hogy folyamatban levõ kifizetései biztonságban vannak és 24 órán belül visszakerülnek számlájára. Az eljárás ideje alatt is vehet zsetont és játszhat valódi pénzben.
    Tájékoztatjuk, hogy a hitelesítési eljárást az Internet Billing Services (IBS) pénzügyi cég végzi. A(z) Everest Poker összes titkosított tranzakcióját az IBS kezeli és a ki- illetve befizetésekrõl titkosított nyilvántartást tárol. Megnyugtatjuk, hogy adatai az IBS-nél teljes biztonságban vannak.
    Ahhoz, hogy könnyebben követni tudjuk a tranzakciót egy Igazolási számot állítottunk ki Önnek. Az Ön Igazolási száma: V7......08.

    Amennyiben játékosszámláját két héten belül hitelesíti, egy tízdolláros jutalomban részesülhet. A további részletekért és a számlája újra aktiválásához szükséges útmutatásért, kérjük, forduljon Ügyfélszolgálatunkhoz.
    A kellemetlenségért elnézést kérünk és köszönjük megértését és együttmûködését.
    Üdvözlettel,
    Everest Poker Ügyfélszolgálat munkatársai

    Az elküldött üzenethez az alábbi csatolmányok tartoztak:

    purchaseform.jpg 717348 Byte
    passport.JPG 558370 Byte
    kivonatUSD.pdf 38760 Byte
    ID_DL.JPG 392257 Byte

    -------------------------------------------------

    Dear all,


    your verification site is not working correctly. I couldn't make verification there.


    I would like to sent all of my data for veryfication here.


    Kalman.


    Ahogy fentebb irtam elkuldtem mindent.Csak a Kozuzemit nem mert itt kint nincs nalam.Szamla kivonatot meg nyomtattam net bankbol azt tudtam elkuldeni.

    Jott a valasz.

    2 level itt szerettem volna 1ertelmu lenni azert kulon ki emletem mi hova tartozik. Itt csatoltam az utlevelem meg a screenshoot ot. A komentek szerintem 1 ertelmuek amiket irtam.

    Dear Monica!

    1. Explanation the reason why you logged in from Kazakhstan and France

    Offcorse I signed in from Kazakhstan because I am working here now. If you see the copy of my passport than you will see my visa.

    2. A copy of a recent mailed utility bill (gas, electric, telephone,
    etc) displaying your name and billing address (note print outs from
    online accounts will not be accepted)

    I no have any bill in Kazakhstan.

    3. A screenshot of your Moneybookers account clearly indicating your
    name and email address on the same page


    I have attached it.


    Please unlock my account.

    KR


    Kalman.
    -- Eredeti üzenet --


    Címzett:

    Elküldve: 2010. március 10. 20:49

    Tárgy : [Support #5438837] [Support #V7014108]



    Dear Kalman,


    Thank you for sending your documents.


    Your account has been temporarily put on hold by our Operations

    Department due to some personal information inconsistencies, namely the

    fact that you have logged in from Kazakhstan and France while you are

    based in Hungary.


    In an effort to ensure the safety of our players, your account is

    restricted until you are able to verify the information on your account

    and provide us with an explanation.


    We assure you that this is a standard security measure aimed at

    protecting player accounts from potential account hacking.


    In order for us to consider reactivating your account, please provide us

    with clear, unaltered copies of these documents:


    1. Explanation the reason why you logged in from Kazakhstan and France


    2. A copy of a recent mailed utility bill (gas, electric, telephone,

    etc) displaying your name and billing address (note print outs from

    online accounts will not be accepted)


    3. A screenshot of your Moneybookers account clearly indicating your

    name and email address on the same page


    To take a screenshot simply:


    - Log on to your Moneybookers page, with name and email address visible

    - Press "PrtScrn"

    - Open Microsoft Word

    - Right click on blank page

    - Select "Paste"

    - Your screenshot should appear on the Word document

    - Save the document to your desktop

    - Attach to this email.



    This is for security and identification purposes only. Your documents

    will only be used to verify your account?s information.


    You may e-mail scanned copies of this information by sending a reply to

    this e-mail.


    *Please note, we suggest you send your documents as scanned files via

    e-mail because it is the fastest and most accurate method for us to

    receive them. This will also expedite the review process.



    We appreciate your cooperation. If you have any questions please do not

    hesitate to reply to this message, we will be happy to assist you.



    Kind regards,


    Monica

    Customer Care Team



    3. level na itt vegem volt nem ertem az egeszet.

    Dear Kalman,

    Thank you for your reply with your documents.

    Since you registered your Hungarian address, we need to confirm address
    proof for this address:

    - Kalman Kiss Kismuhi ut 40 Tiszafüred JNKSZ 5350 Hungary

    Please send us a utility bill or bank statement recently received via
    regular mail.

    Also please send us a color image of your Passport.

    Upon receipt of all the requested documents, our teams will review those
    as quickly as possible. We apologize for the inconvenience and
    appreciate your patience and cooperation in this process.

    If you have any questions please do not hesitate to reply to this
    message, we will be happy to assist you.


    Kind regards,

    Monica
    Customer Care Team

    Lassan kezdem elveszteni a cernat nem ertem miert kell megneheziteni az ertetlenkedessel a pokert szereto es jatszani akaro emberek eletet. Nem egy horibil osszegrol van szo. Annyi hibat erzem az egeszben h irni kellet volna elore h kintrol szeretnek jatszani.

    De itt nem is ez alenyeg de ugy erzem ha ennek egyszer a vegere jutok sajnos ugy erzem elvalnak utjaink.

    Megertesedet es segito keszsegedet elore is koszonom.

    Udv.

    Ja bocsi a hosszusag miatt de ezt meg akartam veletek osztani rem tanulsagos. Ekezetekert is bocsi orosz a billentyuzetem es nincs ekezet rajta. Helyes irasert is kicsit hosszu de szerintem a lenyeg benne van.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  3. #2123
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Zoli, admin!

    Toroljetek mar az egyiket kifagyott es nem lattam h 2x rment el.

    Udv.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  4. #2124
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 01.
    Hely
    Eger volt, most Irorszag :)
    Hozzászólások
    122

    Alapbeállítás

    Szerintem meg örüljünk, hogy ennyire figyelik ki, mikor és honnan lép be.

    Full Tilt-en pl. nem egy emberrel előfordult, hogy vicces arcok feltörték a Full Tilt-hez regisztrált e-mail account-ot, kértek új jelszót és szépen eljátszották a bent lévő pénzt.

  5. #2125
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Hello

    Lenne egy kérdésem. Pár napja kezdtem el játszani az 50$ os kezdőtőkével everesten. Fel akarom tölteni, hogy legyen ez a 200$os bónusz, csak az a gáz, hogy ugye az én nevemen van az egész acc, bankkártyám meg egy darab se. Fel tudnám ismerősével, rokonéval tölteni, de azt meg ugye nem lehet, mert nem az én nevemen van a kártya. Van vmi megoldás? Gondolom netteller meg társai, de ahhoz meg nem igazán értek. köszi

  6. #2126
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 01.
    Hely
    Eger volt, most Irorszag :)
    Hozzászólások
    122

    Alapbeállítás

    Hát én tegnap kezdtem el játszani itt NL10-en, de nem hiszem, hogy sokáig fogom húzni, a játékosállomány egy vicc.

    Pl. most buktam egy full beülőt. Francia idióta UTG limp én button raise 50c KK-val, gyerek reraise all-in, én call. Mutat 5-3 offsuit.

    Flop: Q33

    Hogy utána mi jött már nem tudom, mert lila ködön kívül nem láttam semmit, de veszítettem.

    Még korábban olvastam, hogy az Everest-en orosz rulett NL25 alatt játszani. Hát egyetértek, ez egy tébolyda.

    Ti is ezt tapasztaltátok?

  7. #2127
    SzG
    SzG nem elérhető
    Újonc SzG avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 29.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Üdv!

    Nekem az lenne a kérdésem; hogyha már van meglévő accountom az Everesten amit ajánló nélkül regisztráltam anno, azt meg lehet-e oldani utólag hogy ti legyetek az ajánlóm?
    Az exkluzív rakerace-ek miatt lenne jelentősége.
    Vagy ezt buktam?

  8. #2128
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet ezah eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg örüljünk, hogy ennyire figyelik ki, mikor és honnan lép be.

    Full Tilt-en pl. nem egy emberrel előfordult, hogy vicces arcok feltörték a Full Tilt-hez regisztrált e-mail account-ot, kértek új jelszót és szépen eljátszották a bent lévő pénzt.
    Természetesen örülhetünk h figyelnek de az értetlenség fáj. Nem az első eset h bekérik az adataimat de a többinél nem volt ennyi gond.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  9. #2129
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Mondjuk ugye az alap az, hogy mielott barmit is csinalnal, akkor irsz nekik, hogy nem otthonrol fogsz jatszani/penzt mozgatni. en spanyolorszagbol jatszottam naluk, elotte irtam nekik, semmi gond nem volt.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #2130
    Fanatikus tag rogyion avatara
    Csatlakozott
    2007. 07. 18.
    Hely
    Bp.
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet brasco eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello

    Lenne egy kérdésem. Pár napja kezdtem el játszani az 50$ os kezdőtőkével everesten. Fel akarom tölteni, hogy legyen ez a 200$os bónusz, csak az a gáz, hogy ugye az én nevemen van az egész acc, bankkártyám meg egy darab se. Fel tudnám ismerősével, rokonéval tölteni, de azt meg ugye nem lehet, mert nem az én nevemen van a kártya. Van vmi megoldás? Gondolom netteller meg társai, de ahhoz meg nem igazán értek. köszi
    Megoldás? Persze,hogy van Probléma: nincs bankkártyád(gondolom,hogy számlád sincs) Megoldás: csináltatsz egyet!
    El sem tudom képzelni,hogy ezen kívül milyen lehetőségek merültek fel benned mint esetleges "megoldás". A "neteller és társai" sem működnek saját bankszámla/kártya nélkül..valahogy oda is át kell utalni a pénzt!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •