Oldal: 18 / 975 ElsőElső ... 816171819202868118518 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #171
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 10. 24.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez értelmetlen, hiszen a 4man-ezés részben pont erről szól.
    This has nothing to do with 4 man games, those are still allowed to operate as they have been.

    Tévedsz!


    This equality of ‘total entry cost’ and ‘total equity’ extends to any strategy, of any number of players in any sized Heads-Up Tournament with a knockout structure. A team could enter 127 players in a 128 player tournament and their equity would be exactly equal to their entry cost, no matter how they were drawn.

    Pokerstars says they allow team play in 4 person winner take alls - Heads-Up No Limit Poker Strategy - Heads Up No Limit Poker Forum

  2. #172
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet here2win eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    This has nothing to do with 4 man games, those are still allowed to operate as they have been.

    Tévedsz!


    This equality of ‘total entry cost’ and ‘total equity’ extends to any strategy, of any number of players in any sized Heads-Up Tournament with a knockout structure. A team could enter 127 players in a 128 player tournament and their equity would be exactly equal to their entry cost, no matter how they were drawn.

    Pokerstars says they allow team play in 4 person winner take alls - Heads-Up No Limit Poker Strategy - Heads Up No Limit Poker Forum
    Akkor viszont tényleg nem vágom, miért is van ez a szabályozás. Magyarázd már el, kérlek, ha úgyis olyan jól tudsz a PS kapcsán mindent. Amúgy ki vagy te, talán a PS testet öltött magyar hangja?

  3. #173
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet olegg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt egy nagyon vicces "oktató" videó a heads-up dealekről (meg persze az avatár tellekről):


    YouTube - Online Poker Strategy Video: Using Avatar Tells and Making Deals HU #32
    Nagyon veszélyes anyag Teljes egészében nem is bírtam megnézni, inkább majd csak részletekben fogom elsajátítani ezeket a technikákat

  4. #174
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2009. 10. 24.
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Idézet Triccianus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor viszont tényleg nem vágom, miért is van ez a szabályozás. Magyarázd már el, kérlek, ha úgyis olyan jól tudsz a PS kapcsán mindent. Amúgy ki vagy te, talán a PS testet öltött magyar hangja?
    Docendo discimus.

  5. #175
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet here2win eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Docendo discimus.
    Ja, és In vino veritas, meg különben is, Juventus ventus.

  6. #176
    Fanatikus tag raining avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    349

    Alapbeállítás

    hogy egy nap nem telik el ezek nélkül és akkor beírja h hahahaha.
    de nem szabad tiltre menni ha így folytatódik az idegeim lassan nem kötélből hanem acélsodronyból lesznek
    weaktight | Hand | 6Ao - No Limit Holdem Tournament

    mai nap megszületett az idei évem legszebb leosztása is , kis ürüm az örömben hogy ennek ellenére elvertem.. már leraktam a tálcára az ablakott épp a másik hu-ra koncentráltam erre felugrott újra először nem hittem a szememnek..

    weaktight | Hand | JJ - No Limit Holdem Tournament

    szerencse gyermeke vagyok már egy ideje

  7. #177
    Őstag Triccianus avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Pannónia
    Hozzászólások
    1.033

    Alapbeállítás

    Idézet raining eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy egy nap nem telik el ezek nélkül és akkor beírja h hahahaha.
    de nem szabad tiltre menni ha így folytatódik az idegeim lassan nem kötélből hanem acélsodronyból lesznek
    weaktight | Hand | 6Ao - No Limit Holdem Tournament

    mai nap megszületett az idei évem legszebb leosztása is , kis ürüm az örömben hogy ennek ellenére elvertem.. már leraktam a tálcára az ablakott épp a másik hu-ra koncentráltam erre felugrott újra először nem hittem a szememnek..

    weaktight | Hand | JJ - No Limit Holdem Tournament

    szerencse gyermeke vagyok már egy ideje
    Szépek Mondjuk én az elsőnél a second párral flopon nem instacalloltam volna az all-in-jét, bár nem írtál az ellenfélről elöljáróban semmit sem.
    Milyen a mai napod eddig?

  8. #178
    Fanatikus tag raining avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    349

    Alapbeállítás

    Ellenfelem egy idióta volt , akit pont max 6-osra tettem(igazából még erre se), előtte is több oléja volt floppon , prefloppon szóval instacall volt A6-al ezen a boardon.
    A mai nap 19,00 USD 19,00 USD 19,00 USD -21,00 USD 19,00 USD -21,00 USD -21,00 USD 19,00 USD 59,00 USD

    Ebben ugye 3* -21 van , az egyik ez az ominózus hand , volt még ezen kivül egy AQ , AKx boardon végig hívtam majd a végén oléjig jutottunk ahol A7 mutat river pedig 7 volt.
    Ma játszottam két 4fős So-t , elsőn 2-dik lettem Aj-vel emeltem nagyvakban rámshippelte lecalloltam, KK-val limpelt egyedül ezt érzem hibámnak a mai napon.
    Valami visszajött a tegnapi napból nem erőltetem tovább remélem a hét többi napja most már nem a hullámvasutat tartogatja hanem legalább kitudom hozni ezt a hónapot +körülire.

    Te , hogy állsz?

  9. #179
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 05.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    878

    Beszélő

    raining

    A másodikat megkönnyeztem

    Ez a kedvencem, amikor már flop után csak meghatározott két lap segíthet rajta és persze leesik...

    Istenem, hány ilyet láttam én is mostanában.

    Örülök, hogy végre kezd helyreállni az egyensúly nálad is

  10. #180
    Fanatikus tag raining avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    349

    Alapbeállítás

    Hát az egyensúly ha a hét többi napja jó lesz akkor talán van valamire remény..


    PS-en keresek valami hozzám hasonló kaliberű játékost csapatjátékra 20$ limitre pm-be részletek.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •