Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Baluga Theorem - avagy a Baluga póker tétel

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Bana
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    remélem ezt a tételt húzom érettségin...
    zeusz85 likes this.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder kormi88 avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 06.
    Hely
    -
    Hozzászólások
    725

    Alapbeállítás

    tök jó, és még omahára is működik
    "You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, but you cannot fool all the people all the time." Abraham Lincoln

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Szép is jó is, az ember biztosan kiváló játékos, és maximálisan egyetértek abban, amit leírt. No de, hogy ezt a tételt magáról nevezze el... Persze ebben lehet félreértek valamit, és a tétel nevét nem ő adta, csak megfogalmazta azt. Na mind1. Nem túlzottam kapisgáltam még, melyik jobb, a sor v. a flush ill. a pot odds fogalma is még igen kínaian csengett a fülemben, amikor már a PT-ben kielemeztem az ilyen line utáni SD-ket, és bizony saját bőrömön tapasztaltam meg a tétel érvényességét.
    Hangsúlyozom, a cikk az elsőosztályú, és sokak játékán fog minden bizonnyal javítani, csak azt sérelmezem, hogy ezt a tételt elnevezték valakiről. Valószínű persze, hogy más tudományágban is így működik.

  4. #14
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    szerinted a Pitagorasz tételt kiről nevezték el?
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #15
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    Idézet Totya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szép is jó is, az ember biztosan kiváló játékos, és maximálisan egyetértek abban, amit leírt. No de, hogy ezt a tételt magáról nevezze el... Persze ebben lehet félreértek valamit, és a tétel nevét nem ő adta, csak megfogalmazta azt. Na mind1. Nem túlzottam kapisgáltam még, melyik jobb, a sor v. a flush ill. a pot odds fogalma is még igen kínaian csengett a fülemben, amikor már a PT-ben kielemeztem az ilyen line utáni SD-ket, és bizony saját bőrömön tapasztaltam meg a tétel érvényességét.
    Hangsúlyozom, a cikk az elsőosztályú, és sokak játékán fog minden bizonnyal javítani, csak azt sérelmezem, hogy ezt a tételt elnevezték valakiről. Valószínű persze, hogy más tudományágban is így működik.
    a 2p2 fórum thread első sora by Baluga:

    "no, I didn't name it after myself. Somebody suggested it and I guess it caught on."

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 11. 09.
    Hely
    Csongrád
    Hozzászólások
    278

    Alapbeállítás

    Idézet crazy3317 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a 2p2 fórum thread első sora by Baluga:

    "no, I didn't name it after myself. Somebody suggested it and I guess it caught on."
    OK, gondoltam, hogy azért nem ekkora ez egója.

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerinted a Pitagorasz tételt kiről nevezték el?
    Ezt viszont nem igazán értem. Azt akarod ezzel mondani, hogy nem feltétlen ő volt, aki először kimondta ill. bizonyítást adott rá? Ez meglehet, sőt, valószínű is, de sajnos az elődei nem biggyesztették oda a nevüket.

    Mielőtt ezt folytatnánk, meg kell jegyeznem, hogy valószínű, csak az én egómat sérti az elnevezés Igazából azt nem értem, hogy ebben a gyorsan formálódó játékban miért pont éppen az ő nevét ragadták ki. De inkább ne is folytassuk, könyörgöm.

  7. #17
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hely
    vecsés
    Hozzászólások
    114

    Alapbeállítás

    Totya, minden jel arra utal, hogy te csak irigy vagy.Ne sajnáld Balugától a tétel nevét.Megérdemli minden bizonnyal.

    Alap, ha én is felfedeznék egy összefüggést, ami még nincs leírva/liszenszelve, akkor fogom és levédem, mert ha a többi bár látta is a dolgot, de nem merte/akarta bevallani/ nagyközönség elé tárni a dolgot érdekből!!

    Ami még szép a dologban, hogy Baluga nem magáról nevezte el, hanem csak felajánlották neki, hogy nevezze el.És ő kapott is az alkalmon és elnevezte. (szvsz. nagyon helyesen is tette )

    Köszönjük szépen neki!

    Totya, inkább örülj a tételnek és ne a negatívumot keresd mindenben.

  8. #18
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet atcsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Totya, minden jel arra utal, hogy te csak irigy vagy.Ne sajnáld Balugától a tétel nevét.Megérdemli minden bizonnyal.

    Alap, ha én is felfedeznék egy összefüggést, ami még nincs leírva/liszenszelve, akkor fogom és levédem, mert ha a többi bár látta is a dolgot, de nem merte/akarta bevallani/ nagyközönség elé tárni a dolgot érdekből!!

    Ami még szép a dologban, hogy Baluga nem magáról nevezte el, hanem csak felajánlották neki, hogy nevezze el.És ő kapott is az alkalmon és elnevezte. (szvsz. nagyon helyesen is tette )

    Köszönjük szépen neki!

    Totya, inkább örülj a tételnek és ne a negatívumot keresd mindenben.
    Inkább azt fedezted volna fel hogy ez több mint egy éves topic...

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Hogy szedtek elő ilyen topicokat...?

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 21.
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy szedtek elő ilyen topicokat...?
    Hatalmas, elővele!
    Baluga Theorem! Cél az 10000 hsz

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •