Oldal: 28 / 75 ElsőElső ... 18262728293038 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (744) összesen

Téma: Doyle's Room

  1. #271
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    na nekem is megjött végre

    micsidi, annyira ne parázz én pl MB re utalok és nekem még sztem nem kellett se személyit küldenem és hál isten engem se hivtak fel kop kop

  2. #272
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    áprilisban is lesz race, vagy most csak a központi lesz?

  3. #273
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 13.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Már vagy 15-16 napja utaltam ki pénzt neteller-re, de még mindig nem jött meg. És már a leveleimre se válaszolnak, ha írok a supportnak. Írtam a pókerakadémia email címére, de ők se válaszoltak még... Mit lehet tenni? Enyhén szólva felháborító az egész. Ötlet, javaslat?

  4. #274
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 24.
    Hely
    Görbeháza
    Hozzászólások
    145

    Alapbeállítás

    Idézet montii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már vagy 15-16 napja utaltam ki pénzt neteller-re, de még mindig nem jött meg. És már a leveleimre se válaszolnak, ha írok a supportnak. Írtam a pókerakadémia email címére, de ők se válaszoltak még... Mit lehet tenni? Enyhén szólva felháborító az egész. Ötlet, javaslat?
    Dettó.


    "Ezzel kapcsolatban mi sajnos nem tudunk segíteni, azt javasoljuk, hogy a problémával a Doylesroom supportjához fordulj"

    Ezt kapod a Pókerakadémiától.

  5. #275
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet 133Roland eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Dettó.


    "Ezzel kapcsolatban mi sajnos nem tudunk segíteni, azt javasoljuk, hogy a problémával a Doylesroom supportjához fordulj"

    Ezt kapod a Pókerakadémiától.
    Utánna néztem a levelednek, és valóban eléggé nyers választ kaptál. Lehet a kollega épp nagyon el volt havazva, persze ettől függetlenül még írhatott volna egy kedvesebb választ. Elnézésedet kérem!

    Amúgy a kollegának részben igaza volt, mert valóban nagyon nehéz valakit a Doylesnál utolérni. Costa Ricáról dolgoznak így pont akkor melóznak mikor mi alszunk.

    Probáltam utána kérdezni, de maga a manager is egy kicsit tanácstalan volt, hogy miért kapsz egy deposital kapcsolatos e-mailt ha kiutalsz.

    Azt beszéltem meg vele, hogy majd felhívnak telefonon és elmondhatod nekik a problémád.

    Alapvetően én azt javaslom próbálj meg megint kiutalni, szerintem nem lesz gond, ha mégis írj nekem és rákérdezek.

    Idézet montii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már vagy 15-16 napja utaltam ki pénzt neteller-re, de még mindig nem jött meg. És már a leveleimre se válaszolnak, ha írok a supportnak. Írtam a pókerakadémia email címére, de ők se válaszoltak még... Mit lehet tenni? Enyhén szólva felháborító az egész. Ötlet, javaslat?
    Ennek is utána kérdeztem, a Doylesnál komolyabb "cashier issue" volt. Azaz valamiért nem működött rendesen a kifizetési rendszerük. Az ígéretük szerint a hétvégére minden kifizetést elintéznek.

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    áprilisban is lesz race, vagy most csak a központi lesz?
    Igen lesz és amiért szorgalmasan játszottatok Doyle papa ismét emelte a tétet, ezúttal 4000$ lesz az összdíjazás és 1000$ a bérelt első helyed

  6. #276
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 13.
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Megoldódott közben a dolog. Köszi az utánajárást.

    Annyi kérdésem lenne, hogy mások ezen az oldalon nem szoktak olyanokat tapasztalni, hogy meg van nyitva mondjuk 6-8 asztal szépen beállítva, majd egyszer csak pár vagy akár az összes fehér lesz meg átméreteződik, illetve az automatikus vak is kikapcsolódik? Eléggé bosszantó hiba a szoftverben.

  7. #277
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    Idézet montii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megoldódott közben a dolog. Köszi az utánajárást.

    Annyi kérdésem lenne, hogy mások ezen az oldalon nem szoktak olyanokat tapasztalni, hogy meg van nyitva mondjuk 6-8 asztal szépen beállítva, majd egyszer csak pár vagy akár az összes fehér lesz meg átméreteződik, illetve az automatikus vak is kikapcsolódik? Eléggé bosszantó hiba a szoftverben.

    Ez akkor van, ha nem külön-külön nyomsz rá az asztalokra, hogy waiting list ide, hanem hogy mindegy melyiken játszol majd, akkor azok az asztalok 1szer befagynak egy kis időre, elég kellemetlen bug:S

    köszi zoleee, remélem méltó leszek a bizalmadra
    doyles papa meg továbbra is megtartja majd e jó szokását

  8. #278
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    A GC race bonuszokat mikor szokták jóváírni?
    Illetve látszik a transaction historyban?

  9. #279
    Fáradhatatlan grinder hosocske avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    993

    Alapbeállítás

    ceewyl jól megtolhattad a hetet ha bekerültél

    Sztem elvileg kéne látszódnia, végülis csak min 155 dodó és a reload +10eket is kiiírja, nézd meg a non game playbe hátha ott mutatja

  10. #280
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet hosocske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ceewyl jól megtolhattad a hetet ha bekerültél

    Sztem elvileg kéne látszódnia, végülis csak min 155 dodó és a reload +10eket is kiiírja, nézd meg a non game playbe hátha ott mutatja
    Ott néztem és nem mutatja eddig.
    Termeltem 2k raket múlt héten, elég lett.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •