Oldal: 350 / 888 ElsőElső ... 250300340348349350351352360400450850 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.491 - 3.500 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #3491
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 24.
    Hozzászólások
    46

    Alapbeállítás

    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Handeket

    Amiket itt találsz \Documents and Settings\XXXXX\Local Settings\Application Data\P5\bwin\handhistory\
    Köszi, eddig oké is, de mikor az importra megxek nem találja ezekiet a fájlokat, rejtettek. Ebben segíts légyszi.

  2. #3492
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 03. 12.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    269

    Alapbeállítás

    Idézet kana eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, eddig oké is, de mikor az importra megxek nem találja ezekiet a fájlokat, rejtettek. Ebben segíts légyszi.
    Jobb gomb kiveszed az írásvédettséget akkor látszik a Local Settings
    Utoljára módosítva: Badzso által: 2010. 04. 01. 18:52

  3. #3493
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Sziasztok

    HM kapcsan kerdeznem, tud olyat, hogy kiirja, hogy az epp nyitott asztalokon hany ellenfellel hany asztalon jastszok egyutt? SnG-ket jatszok PS-n, es hasznos lenne, ha latnam ki van ott sok asztalon, es igy konnyebben tudnam kire kell pl .Sharkscope-on rakeresni. Persze akinek feltuno Avatarja van, azt hamar felismerni, de akinek csak a neve, az nehezen tunik fel 10+ asztal mellett.
    Koszi elore is.

  4. #3494
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 23.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás Hud

    Sziasztok!
    Most kezdtem el használni a Hm-et, minden ok, csak az a gondom, hogy mig a cg asztalon azonnal megjelenik a HUD, addig a tornáknál manuálisan kell inditanom, sőt, ha átültetnek egy másik asztalra, akkor is a kis piros kockát kell rehúznom az asztalra...
    Biztos én nem értelmeztem valamit jól, vagy elállitottam...
    Ha valaki tapasztalt hasonlót, és sikerült megoldania, kérem jelezze a megoldást.
    Thx

  5. #3495
    Lelkes újonc atus85 avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 19.
    Hely
    Kiskőrös
    Hozzászólások
    77

    Alapbeállítás

    Bwinen hiányzik handom azt hogy tudom pótolni Hm-ben. 30$ bukó hand. Úgyis jó lenne ha 1 nyerőt ki tudnák törölni így grafikon jól mutatná a jelenlegi állást. Ilyet lehet?
    Janika90 eredeti hozzászólása
    épp ezért leszek megfontolt.például nem megyek allin csak jobb lappal.akkor nem érhet baj.
    nl10-en amugyse lehet bukni mert mindenki tök hülye majd inkább nl50en kezdődnek a gondok ahol nincs sok hal csak profi. de ők meg kiismerhetőek

  6. #3496
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Idézet Papailaca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Most kezdtem el használni a Hm-et, minden ok, csak az a gondom, hogy mig a cg asztalon azonnal megjelenik a HUD, addig a tornáknál manuálisan kell inditanom, sőt, ha átültetnek egy másik asztalra, akkor is a kis piros kockát kell rehúznom az asztalra...
    Biztos én nem értelmeztem valamit jól, vagy elállitottam...
    Ha valaki tapasztalt hasonlót, és sikerült megoldania, kérem jelezze a megoldást.
    Thx
    Nekem pokerstars MTT-SNG-n el sem indul a HUD.Más termekkel nincs ulyen gond,csak a starssal.A CG -n ott is fut rendesen.
    Már próbálkoztam a beállításokkal,de nem sikerült még hadra fognom.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  7. #3497
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 03. 23.
    Hely
    Sopron
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Idézet 1blackknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem pokerstars MTT-SNG-n el sem indul a HUD.Más termekkel nincs ulyen gond,csak a starssal.A CG -n ott is fut rendesen.
    Már próbálkoztam a beállításokkal,de nem sikerült még hadra fognom.
    beszéltem másokkal is, akik szintén mtt-hez használják, de ott minden további nélkül működik. a beállitások ugyan azok, mint nálam...

  8. #3498
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hely
    Edelény
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Miért van az hogy a Hm statok megmaradnak a képernyőn akkor is ha le teszem az asztalra az ablakot vagy megnyitok pl egy internet ablakot?segítsetek please mert nagyon idegesítő!

  9. #3499
    Fanatikus tag tazpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    252

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ti hogyan szoktatok exportálni handet, hogy a statok is látszódjanak?

  10. #3500
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Hali!
    Most szeretném újratelepíteni a gépem (Win7 kerül majd rá), s azt szeretném kérdezni, hogy mit kell elmentenem, hogy majd az újratelepítés után is meglegyenek a HM által eddig elmentett handek?
    Köszi Charlie

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •