Oldal: 13 / 22 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (215) összesen
  1. #121
    Fanatikus tag Lordius avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 25.
    Hely
    Piliscsaba
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Én csak azt nem értem, hogy hogyan tudják ellopni az adataimat, ha csak felvesznek msn-en. Elég ha csak simán beszélek velük, vagy még azt sem kell? Ha visszaigazolom őket akkor is be tudnak jutni a gépembe?

  2. #122
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    Idézet Lordius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én csak azt nem értem, hogy hogyan tudják ellopni az adataimat, ha csak felvesznek msn-en. Elég ha csak simán beszélek velük, vagy még azt sem kell? Ha visszaigazolom őket akkor is be tudnak jutni a gépembe?
    az összes ilyen instant messenger egy security leak, az msn olyan lyukas mint a szita! főleg, hogy mindenki ilyen smilecentral-okat telepitget rá, stb... jobb helyeken tiltva van a használata mindnek, nem véletlen
    amúgy én azon gondolkozok, hogy kellene egy külön windows a pokeres(fontos) dolgoknak, amin semmi más sincs, messenger sem, net sem, csak ami a whitelisten van, azt lehet megnyitni. (az NL2es bankroll miatt annyira nem kapkodok )
    amúgy a legtöbb ember asztalán ott figyel egy router, amiben van SPI, ami elvileg véd, hogy ha logolják is amit irsz, kifele nem jut semmi. egy gond van, hogy amióta van uPnP azóta minden program simán belenyúl a firewall szabályokba a routeren ki meg nem sokan kapcsolják, mert kényelmesebb mint egész nap a firewallt configolni minden egyes alkalmazáshoz. az meg a másik, hogy az ilyen ~10k körüli routerekben levő tüzfalat egy hozzáértő pár óra alatt romba dönti.
    a legbiztosabb, ha kihúzod a lan kábelt a gépből csak előtte még letiltod az active-X-et, a java-t, meg minden active contentet
    amúgy ha lenne nagyobb összegem pókerteremnél, akkor biztos hogy igényelnék RSA secureID-t (nem tudom mennyiért adják, valaki aki tudja elárulja?) a cégnél is azt használunk, aki azt megtöri, az viheti a pénzt

  3. #123
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    arieendler76@hotmail.com az egyik? engem is felvettek.
    engem is 2 más de teljesen hasonló cím...hát ez nemtom mi lehet:S

  4. #124
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    részvétem az üggyel kapcsolatban, remélem meglesz a pénz! segitenék én is a telefonálásban szivesen, de sajna messze vagyok ahhoz

  5. #125
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    27

    Alapbeállítás

    mrweg a közös telefonáláshoz nem kell találkoznod senkivel. Konferencia hívással Felhívod a segítőkész kollégát utána a supportot majd összekapcsolod őket és megbeszélitek hármasban. Ez alapszolgáltatás minden mobilszolgáltatónál. Sajnos az én angolom ehhez kevés de reméljük segít valaki!

  6. #126
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Az egyetlen pozitívum a tolvajjal kapcsolatban, hogy a srác starcraftos. :-D

    Na jó, ez kínomban jött.

    Ilyen gyönyörűen dokumentált lopást ha nem vesz komolyan akármilyen kliens, az vicc kategória lenne. Szerintem meglesz az a pénz.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  7. #127
    Fanatikus tag BaXee avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 17.
    Hozzászólások
    262

    Alapbeállítás

    Idézet PeeJay eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Különbözőek vannak msnen!!! Engem 4 egymást követő napon 4 különböző msn cím vett fel és egyik is teljesen ismeretlen volt. a barátnőmmel szintén ez történt. Szerintem valami bot lehet vagy nem tudom, de biztos, h nem élő ember vagy ha igen akkor hackerek. Vigyázzon mindenki!
    Ma megnéztem, hogy az e a cím amit Bala mondott(egyébként más), de megint két bepróbálkozással szembesültem...Ki is ikszeltem a picsába:S

  8. #128
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Én is csak annyit tudok mondani,hogy nagyon sajnálom ami történt,és egész egyszerűen szánalmas,hogy nem adják vissza egyből a pénzt.Elég egyértelműnek tűnik a csalás,én azért remélem,hogyha kinyomozták,akkor lesz valamiféle ellenszolgáltatásban részed.
    Ja még annyi,hogy szerintem az nem igaz,hogy a póker 51% tudás.Elég csak Jamie Goldot,a Sunday garanteed 4m,vagy a bpo győztesét megnézni.A focira mondják,hogy 40% szerencse,úgyhogy szerintem a versenypóker kb 90%,a cash game meg 80% szerencse.

  9. #129
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Idézet Csecse825 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Ja még annyi,hogy szerintem az nem igaz,hogy a póker 51% tudás.Elég csak Jamie Goldot,a Sunday garanteed 4m,vagy a bpo győztesét megnézni.A focira mondják,hogy 40% szerencse,úgyhogy szerintem a versenypóker kb 90%,a cash game meg 80% szerencse.
    És ez most milyen oldalról kapcsolódik a témához? Esetleg a 80% szerencsébe beletartozik az accfeltörés?
    Stack the donk!

  10. #130
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Idézet BaXee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma megnéztem, hogy az e a cím amit Bala mondott(egyébként más), de megint két bepróbálkozással szembesültem...Ki is ikszeltem a picsába:S
    Szerintem ne kezdjetek el rémeket látni, elég annyi hogy akit nem ismertek, azt nem veszitek fel, mer minek? Azt veszem fel msn-re, akivel dumálni szeretnék, és előtte megbeszéltük, többieket mi az isten csudájáért venném fel?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

Oldal: 13 / 22 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •