Oldal: 4 / 30 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (294) összesen
Like Tree22Likes

Téma: Valaki térítse észhez Camillo30-at!

  1. #31
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Igyekezzetek ti is bemákolni valami nagy nyereményt, aztán nyomjatok a waiting listre lol

  2. #32
    Fanatikus tag Kreta avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    283

    Alapbeállítás

    Valahogy be kéne jutni hozzá, megvárni míg pisili megy és egy hétra kitiltatni magát a PSről. Aztán szaladni, mert valszeg meg akarna verni, de 2-3 nap után rájönne, hogy mi hogy merre.
    szczgvtr likes this.

  3. #33
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    hát így ismeretlenül semmi közöm hozzá, de ha az én a "legjobb barátja" lennék, akkor rábasznám az ajtót aztán lenyomnék neki két hatalmas pofont és levetetném vele, az *****élet...

  4. #34
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    De ne mondjátok már meg mit csináljon az Ő pénze ha el****** el****** ennyi.

  5. #35
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 03.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    no risk, no fun

  6. #36
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Roleks sokat elárulsz magadról.....


    Szerintem az a dolgotok, hogy erőszakkal kicsavarjátok a kezéből az egeret és nem hagyjéátok játszani pár napig. Sztem nem fogta fel h milyen értéke van annak a 170,000$-nak. Szembesítsétek azzal, hogy valszeg akkora mákja nem lesz még egyszer az életben, hogy ilyen pénz közelébe érhessen. Sztem nem érzékeli milyen kibaszott makker, hogy azt a lovét behúzta. És azt se felejtsétek elmondani hogy a 75k-ból már vehetett volna egy lakást vagy egy luxus BMW-t...

  7. #37
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Sztem az van hogy rájött mekkora hülyeséget csinált de nem akarja elhinni, hogy a nagy pénznek több mint a fele elveszett ezért próbálja visszanyerni. De ebből csak nullázás lesz.

  8. #38
    Fanatikus tag Karcsibohoc avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    257

    Alapbeállítás

    Ez számomra ugyanannyira felfoghatatlan, mint az olyan emberek akik naponta lejárnak a kocsmába játék gépezni. Tök mindegy, megfoghatjátok a kezét pár napra míg lenyugszik, ez mentalitás kérdése, idővel úgyis megint be fog ülni NL1-5-10K-ra és eltapsolja a maradékot, aztán majd 10 év múlva meséli a bad beateket valamelyik lebujban. Az én "lottószámaimat is kihúzták" pár hónapja egyik vasárnap, azóta se voltam NL200 felett. Nem tudom sajnálni az ilyen embert.
    Utoljára módosítva: Karcsibohoc által: 2010. 04. 09. 10:07

  9. #39
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    Idézet Karcsibohoc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez számomra ugyanannyira felfoghatatlan, mint az olyan emberek akik naponta lejárnak a kocsmába játék gépezni. Tök mindegy megfoghatjátok a kezét pár napra míg lenyugszik, ez mentalitás kérdése, idővel úgyis megint be fog ülni NL1-5-10K-ra és eltapsolja a maradékot, aztán majd 10 év múlva meséli a bad beateket valamelyik lebujban. Az én "lottószámaimat is kihúzták" pár hónapja egyik vasárnap, azóta se voltam NL200 felett. Nem tudom sajnálni az ilyen embert.
    Én sem sajnálom de meg kell adni neki legalább az esélyt, hogy bizonyítsa az ellenkezőjét. Én nyernék 170,000-t akkor 10,000-et benn hagynék 160,000-ből meg élnék 20 évig.

  10. #40
    Lelkes újonc Nokiadoboz:O avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    80

    Alapbeállítás

    ja meg a kamatok

Oldal: 4 / 30 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •