Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 29 (29) összesen
  1. #21
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Negró imidzsének (ha még van) meg nagyon nem tesz jót, hogy szétveri az asztalt, amikor kibluffölik.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder gorcsy avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    ittott
    Hozzászólások
    800

    Alapbeállítás

    Idézet benya eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    van aki elhiszi benyamine-k amit mond? nem csak egy sima valueraise volt két párok, setek,sorok ellen ami most tökéletesen sült el? Ki akarna bárkivel is flusht dobatni riveren és közbe valuezni egy roszabb lap ellen? Halottam már olyan helyzetet ahol ez a satuban lévő ellen blöff, másik ellen value tényleg tökéletes, de szerintem ez épp nem az a helyzet volt.
    Én biztos nemhittem egyszavát sem, biztos azért emelt vissza mert Negró max közepess flössét(amit persze utólag megmondott neki így könnyen megmagyarázta hogy A és K magasflöss nemklehet nála) képes eldobni a satuban...
    áááhhh nemis tudom mitmondott még de emmáá hülyeség

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 13.
    Hely
    Cleggan
    Hozzászólások
    649

    Alapbeállítás

    Azért megnéztem volna,hogy Durr ellen is betolta volna-e? Oylan reraise-t kapott volna,hogy azóta azon gondolkodna vajon mi lehetett Durrnál.
    ""..de ha addig élek is,a hídon átmegyek!
    -Márpedig csak addig élsz..."

  4. #24
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Semmi köze a pókerhez? Te mit tudsz felmutatni????

    Rájár a rúd mióta felvette ezt az agró stílust ennyi.

    Benjamintól elég crazy húzás volt de nagyon nagy.
    Nem vagyok benne biztos, de talán $25/$50 SH-t tud felmutatni.
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 06. 16.
    Hozzászólások
    756

    Alapbeállítás

    Ez szerintem inkább triplacooler volt Daniel részére...

    1. Ha Doyle 3betel ahogy azt kéne akkor Beny. dob, Daniel megad, és flopon vagy legkésőbb turnon überstandard allin.

    2. Ha flopon legalább az egyik ellen visszaemel Negróra, akkor kötve hiszem, hogy nem borítja rájuk az asztalt (bár sajnos kinézem belőle ezt is)

    3. Ha Doyle el tudja dobni a setjét riveren akkor Negró szerintem mindent megad.

    Benyamine meg szerintem is hülyeséget beszélt az interjúban, két ellen esetében kiblöffölni a jobbat és megadatni a rosszabbal olyan mintha fociban egy rúgással akarnál két kötényt adni.

  6. #26
    PSOP III. bajnok benya avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    222

    Alapbeállítás

    Idézet NitroHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Benyamine meg szerintem is hülyeséget beszélt az interjúban, két ellen esetében kiblöffölni a jobbat és megadatni a rosszabbal olyan mintha fociban egy rúgással akarnál két kötényt adni.
    Inkabb olyan mintha ugy szeretnél az ellenfelnek golt loni, hogy a sajat kapufadat bombazod meg.

  7. #27
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    vagy mintha Ferenczi pista nem középre fejelne

  8. #28
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy mintha Ferenczi pista nem középre fejelne
    LOL

  9. #29
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 14.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem vagyok benne biztos, de talán $25/$50 SH-t tud felmutatni.
    Nem ezen van a lényeg. Sokan hajlamosak összemosni Negreanu-t a NLHE CG-s Negreanu-val. "Előbbi" jó limites játékokban, és tetszik vagy nem tetszik, a világ egyik legeredményesebb élő tornajátékosa, mellette pedig a világ egyik legismertebb pókerese, "utóbbi" meg egy ilyen mezőnyben gyakorlatilag egy méretes fish, kár szépíteni.

    Egy ilyen műsor viszont nem csak szakmai szempontok szerint készül, én kedvelem Ivey-t, de kizárólag durrrr és Ivey játékával kevesebb embert lehet leültetni a képernyők elé, mint durrrr és Ivey játékával, plusz a Negreanu-hoz hasonló, a műsorba a szakmán túl kis színt hozó emberekkel együttesen. Lássuk be, sokaknak kevésbé érdekes percekig azt nézni, ahogy Ivey néma csendben forgatja körbe a szemét, ha mindent egybevéve a világ legjobb pókerese is, és sokan talán jobban élvezik magát a körítést, mint a konkrét leosztásokat.

    Ehhez képest nem kicsit fárasztó, hogy sokan mindegy egyes HSP után lefutják ugyanazokat a köröket, holott fentieket pontosan ugyanúgy tudják, mint bármelyikünk.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •