Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (45) összesen
  1. #21
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2007. 11. 15.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet Skiboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egyiket valószínű nem kapod meg.
    de akkor ezt nem veszik csalásnak, vagy ilyesmi,ugye?

  2. #22
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet stumpfi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de akkor ezt nem veszik csalásnak, vagy ilyesmi,ugye?
    Nem veszik csalásnak. Egyszerűen a rendszerük úgy működik, hogy csak az elsőként alkalmazott kódot veszik figyelembe. Tehát, ha vki beregel egy oldalra, úgy hogy mondjuk egy barátja által küldött refer a friend email-ben küldött linket használja, akkor csak az ahhoz a linkhez kapcsolt bónuszra jogosult. Utána már valszeg hiába használ egy másik regisztrációs linket, az utóbbihoz kapcsolt bónuszra már nem jogosult. Persze esete válogatja, de többnyire ez a helyzet, tehát az elsőként használt bónusz kód/link a mérvadó.

  3. #23
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hely
    Mór
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás Everest póker

    Sziasztok,

    Teljessen kezdő vagyok, ill még el se keztem ugorjunk a kérdésemre

    szóval nemrég regisztráltam Everestre 2-3 hete(egy ismerős ajánlotta)
    de akkor még igazából semmit nem vágtam a pókerről/online pókerről és csak tétnélküli asztalokon bohóckodtam, aztán elkezdtem utánna olvasni a dolgoknak a neten, vagy 80 oldalnyi anyagot kinyomtattam átolvastam stb(munkahelyen lopva többször is), egyre inkább kezd érdekelni, ,még neki se keztem de már most érzem, hogy ezt nekem találták ki (na de várjuk ki a végét persze).

    sajnos annyi infót tömtem az utóbbi időben az agyamba póker kapcsán, annyi oldalon böngéztem kicsit megcsömörlöttem, úgyhogy inkább felteszem a kérdést

    szóval:
    1. a első bef. bónusz az Everesten (és egyébb oldalakon) csak a pénz befizetéstől aktiválódik? Tehát el kell különítnei a regisztrációt és a pénzbefizetés, bár mint a neve is utal rá első befizetés bónusz értelemszerűen "igen" a helyes válasz de azért megkérdem

    2. hol találom itt meg/mi az akadémi poker kodja (kérni kell?) amivel aktiválhatom a akadémiai gratis 150$ os bónuszt az Everesten? (lehet kiveri a szemem de én nem találkoztam vele az oldalon) Vagy csak úgy érvényes/aktiválódik ha eleve innen az itteni linkről regisztrálok?

    viszont akkor az eddigi regemet törölni kell everesten?

    így hirtelen elsőre ennyi
    köszönöm a választ a lama kérdéseimre


    Gábor

    ui.: ill még azt is megkérdezem álltalában elmondható, hogy bármelyik terembe regisztrálok (befizetés nélkül) csak letöltöm a szoftvert abból a célból hogy megnézzem milyen aztalok vannk pot arány stb. akkor ezzel nem vesztek el semmi későbbi bónusz lehetőséget stb miután netán egyszer befizetem az első dolláromat? (elsőre csak egy termeet akarok játszani de jólenne kiválasztani a -számomra- lehető legszimpatikusabbat/jobbat a sok közül...)
    Utoljára módosítva: Gabor77 által: 2008. 02. 21. 18:18

  4. #24
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Gabor77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. a első bef. bónusz az Everesten (és egyébb oldalakon) csak a pénz befizetéstől aktiválódik? Tehát el kell különítnei a regisztrációt és a pénzbefizetés, bár mint a neve is utal rá első befizetés bónusz értelemszerűen "igen" a helyes válasz de azért megkérdem
    Everesten igen, és az egyébb oldalakon is legtöbb esetben igen.

    Idézet Gabor77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    2. hol találom itt meg/mi az akadémi poker kodja (kérni kell?) amivel aktiválhatom a akadémiai gratis 150$ os bónuszt az Everesten? (lehet kiveri a szemem de én nem találkoztam vele az oldalon)
    A főoldal jobb szélén vagy a pókertermek menüpontban illetve az online póker termek fórum topikban fel vannak sorolva az Akadémia által javasolt termek.

    Az Everest Poker ismertető itt.

    Idézet Gabor77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy csak úgy érvényes/aktiválódik ha eleve innen az itteni linkről regisztrálok?
    viszont akkor az eddigi regemet törölni kell everesten?
    Igen, az Akadémia által ajánlott exkluzív bónuszok csak akkor érvényesek, ha az Akadémia linkjén keresztül a regisztációs utmutató szerint történik a regisztráció a termekbe.

    Idézet Gabor77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ui.: ill még azt is megkérdezem álltalában elmondható, hogy bármelyik terembe regisztrálok (befizetés nélkül) csak letöltöm a szoftvert abból a célból hogy megnézzem milyen aztalok vannk pot arány stb. akkor ezzel nem vesztek el semmi későbbi bónusz lehetőséget stb miután netán egyszer befizetem az első dolláromat? (elsőre csak egy termeet akarok játszani de jólenne kiválasztani a -számomra- lehető legszimpatikusabbat/jobbat a sok közül...)
    A szoftver letöltés még esetleg mehet, de csak úgy beregisztrálni a termekbe nagyon rossz ötlet. Ezzel elesel a későbbi bónusz és rakeback lehetőségektől.

    Persze ha a regisztráció az előírt módon történik (vagyis a megfelelő linket és kódot használva), akkor minden rendben, jogosult leszel a későbbi befizetés után az extra bónuszokra.

  5. #25
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hely
    Mór
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    köszönöm,

    ezekszerint maradva az everestnél, a jelenlegi regisztrációmat törölni kell,
    és az akadémia linken kersztrül újra regelnem kell ha érvényesíteni akarom a bónuszt ...?

  6. #26
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Gabor77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezekszerint maradva az everestnél, a jelenlegi regisztrációmat törölni kell,
    és az akadémia linken kersztrül újra regelnem kell ha érvényesíteni akarom a bónuszt ...?

    Ha nem az Akadémiás linken keresztül regisztráltál akkor igen.
    De regisztrációt sajnos nem szivesen szoktak törölni.

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hely
    Mór
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha nem az Akadémiás linken keresztül regisztráltál akkor igen.
    De regisztrációt sajnos nem szivesen szoktak törölni.
    még egy utolsó kérdés ebben a témakörben:

    ha más névvel ill emailcímmel regisztrálok, úgy megoldható? Vagy inkább ne variáljak annyit mert rájönnek hogy egyazon gépről írok (nem vagyok informatikus) ami gondolom nem megengedett aztán irgum burgum én meg azt nem akarom és annyit meg nem ér az a + 50 dollár.

  8. #28
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    szerintem regelj egy kozeli hozzatartozod neven, azzal eleg nehezen kerulhetsz bajba.

    de psszt, en nem mondtam semmit!

  9. #29
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Gabor77 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még egy utolsó kérdés ebben a témakörben:

    ha más névvel ill emailcímmel regisztrálok, úgy megoldható? Vagy inkább ne variáljak annyit mert rájönnek hogy egyazon gépről írok (nem vagyok informatikus) ami gondolom nem megengedett aztán irgum burgum én meg azt nem akarom és annyit meg nem ér az a + 50 dollár.
    Ha még nem fizettél be az első regre, akkor nyugodtan mehet a regisztráció más névvel és email címmel. De feltétlen valós személy legyen, mert a papírok elküldésére szükség lehet. És persze az új regisztráltnak rendelkeznie kell a befizetéshez szükséges eszközökkel is.

  10. #30
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hely
    Mór
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Idézet peterpanic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerintem regelj egy kozeli hozzatartozod neven, azzal eleg nehezen kerulhetsz bajba.

    de psszt, en nem mondtam semmit!
    kösz

    de everest natúr regisztrációnál ha jólemlékszem de javítson ki valaki ha tévedek (nem pénzszámlás) csak becenév és emailcím kellett (tehát effektíve bármit beírhatok, pénzesnél kell a többi adat), azaz visszakeresés nem így adatok alapján veszélyeztetne hanem a netes/hálozati pc portja miegymás (lehet informatikai zöldséget beszélek) stb alapján látják hogy egyazon gépről van a két személy,

    de gondolom csak akkor lenne rizikós ha mindkettő pénzszámlás lenne, de ilyen veszély nem áll fenn,

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •