Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (118) összesen
  1. #51
    Fanatikus tag Brader avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    425

    Alapbeállítás

    Jelenleg egy 6 hónapos poker projekt kellős közepén vagyok de ha valamiért hát ezért feladnám!
    Havi több mint 1000db kizárólag ipoker jackpot 6fős siteket játszom már egy ideje... a kérdésem hogy ezek esetleg nem férnének bele a feltölthető videó kategóriába? egy hat asztalos sessiont feltöltenék!?
    Ha nem akkor csinálnom kell accot a PS-on ill kérdés hogy mi az a tét ahova érdemes leülnöm /45+sit/? Gondolok itt a játékosállományra!?

  2. #52
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Polacheck eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem munka mellett nem lehet turnit játszani hosszútávon. Gondold el, hogy extra nyomás van rajtad azzal, hogy fixen kelned kell reggel és akkor is ugyanúgy kell végezned a melód, ha hajnali 3-ig küzdöttél és kiestél a komolyabb pénz előtt. Valamelyiknek tuti a kárára megy a kettős élet.
    Igen, én is gondoltam erre, ezért kérdeztem Szusza-t. A havi 250 játékhoz, átlagosan heti 50-70 körül kell letolni, ha azt veszem, hogy két hétköznap este lemegy 2*10-15, akkor a maradék 30-40 teljesíthető péntek-szombat-vasárnap sztem. Nyilván a tornák hosszát időben előre nem lehet tudni, de azért lehet úgy választani, hogy ne feltétlen 30 000 fős MTT-t játszunk, ami 1 napig tart.

    Feltételezem, ha valaki kiválasztásra kerül, akkor erre helyezi az adott időben a hangsúlyt, illetve Szusza is nyilván nyomonköveti, hogy mennyire motivált az illető. Ha lelkes és küzd, de csak 220-0t játszott le egy hónapban, gondolom nem lesz belőle gáz, de nyilván minél többet kellene játszani, hogy kijöjjön a hosszútáv. Több hónap alatt, azért sok minden közbejöhet (pl: betegség, utazás stb), viszont a lényeg, hogy a nyertes tanulhat egy potenciális, de kemény 'szakmát'.

  3. #53
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Idézet Brader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelenleg egy 6 hónapos poker projekt kellős közepén vagyok de ha valamiért hát ezért feladnám!
    Havi több mint 1000db kizárólag ipoker jackpot 6fős siteket játszom már egy ideje... a kérdésem hogy ezek esetleg nem férnének bele a feltölthető videó kategóriába? egy hat asztalos sessiont feltöltenék!?
    Ha nem akkor csinálnom kell accot a PS-on ill kérdés hogy mi az a tét ahova érdemes leülnöm /45+sit/? Gondolok itt a játékosállományra!?
    OFF:

    Te lennél 'B*****oltan'? Ha igen, akkor jópár ilyet játszottunk mostanában együtt. Szépek a statok is. Mi ez a 6 hónapos cucc?

    ON:

    Egy db MTT videóból azért nehéz általános következtetést levonni, vagy tévedek? Esetleg van valamiféle publikus súlyozás a kiírt követelmények/szempontok között?

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Ez valahogy engem is megmozgat most. Bár játszom, mikor megtehetem, alapvetően fish vagyok, és tuti van egy rakás rossz beidegződésem. Viszont egy pár élő játékost ismerek, igaz osztóként. Szegeden a Nuts-osokat ismerem, akiket Te is biztosan. Azt hiszem, pakolok fel egy kis lóvét, és teszek egy próbát.

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Ez egy hatalmas kép, grat az ötlethez.

    http://www.pokerakademia.com/uploads/szuszacikkhez.jpg
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  6. #56
    Fanatikus tag kukiszabi avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    463

    Alapbeállítás

    Wow!

    Ez egy nagyon nagyon komoly lehetőség, és úgy érzem megpróbálnék pályázni a dologra. Mindenekelőtt lenne pár kérdésem:

    -írtad Szusza, hogy előfordulhat h $10K-t bukik vki az $10-$50 téten, ugye varianciától függően, viszont feltételként meg megemlítetted h $5K profitot termeljen a backelt. Nekem ez kicsit ellentmondásos, ugyanis előfordulhat egy downswing is és akkor lehet h nem lesz meg az "elvárt" $5K profit, ami ugye nem feltétlenül a backelt hibája lesz hanem az RNG-jé.(remélem érthető amit írtam)
    -a videókommentálásnak én pl mindenképp a decemberi MiniFTOPS Shootout versenyemet választanám, ahol sikerült bemákolni egy 2. helyet. Ugye a shootout nem kifejezetten MTT, de szerintem azokban is megvannak azok a bizonyos MTT szituációk(deep stack az elején,push/fold szakasz, shorthanded, stb). Tehát jó lenne-e az h egy ilyen videót kommentelnék?
    -Sajnos nem mozgok nagyon pókeres körökben, kb 99%-ban csak online játszok. De ezek ellenére mindenképp szeretnék pályázni, tehát mennyire van az a pályázó hátrányban akit úgymond nem tud senki se igazolni?(itt is azért van szinte 0 hozzászólásom, mert én eddig inkább az OPHU-t látogattam rendszeresen)[egyébként, ha kell akár levonatoznék Szegedre is, személyes találkozó gyanánt, ha bizalmi kételyek lennének]
    -itt a fórumban említetted h heti 3-4 nap, 4-5óra, 5 asztalon(nem biztos h pont így írtad) alatt lehet teljesíteni a 250 tourt, és említetted azt is h az accounthoz max hozzáférést szeretnél. A kérdésem az, h az MTT-k mellett saját célból, saját BR-ből lehet-e tolni még HUSNG-ket, mert jelenleg csak ezeket tolok az FTP-n.

    Mostanában a $20 HUSNG-kre vagyok ráállva, sose voltam komolyabban MTT játékos, de úgy érzem mindenképpen szeretnék ezen a területen fejlődni, és úgy érzem ez egy olyan lehetőség amit semmiképp se hagynék ki. Biztos vagyok benne h iszonyat sok hasznos dolgot tanulhatna tőled a szerencsés jelölt.
    A kérdéseimre előre is köszönöm a válaszokat!

  7. #57
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Az 5000$-t szvsz Szusza úgy érti, hogy azalatt a profit alatt sem lehet kiszállni. Például 2 hónap alatt termelsz 4000$ profitot és ki akarsz szállni, ez Szuszának nem éri meg, mert több munkát fektetett bele...

  8. #58
    Gus
    Gus nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Gus avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 28.
    Hely
    Australia
    Hozzászólások
    613

    Alapbeállítás

    Nagyon jo lehetoseg, gratulalok Szusza az ajanlotodhoz, szerintem pillanatnyilag a legjobb ajanlat a neten (50% resz a szponzor/tanar -nak, ez nagyon nagyvonalu ajanlat)...

    Lenne egy kerdesem: lehetseges-e az, hogy valaki/k nezik a kepernyonezon hogy mit csinaltok,es hallgatja mik a tanacsaid a jatekosnak?? Termeszetesen valamilyen formaban fizetos lehetne, vagy szponzoralassal de mondjuk 80% resz a tanarnak , vagy sajat erobol, bizonyos ideig profitbol valo tejelessel (mondjuk 20% reszesedes a nyerobol?)
    Akar oraberben is adhatnad a 3-4 ik szemelynek a kukucskalasi jogot ,mint a Peep-Show ban .
    Kukucskalo kussban van, csak hegyezi a fulet es mereszti a szemet..

    En nagyon szeretnem mar tudni, hogy mi hianyzik a jatekombol es ez pl egy jo lehetoseg lenne nekem, aki csak hobby- bol tolja es eselyem sincs 200 koruli MTT ket jatszani havonta, de szeretnek tanulni... Bizonyara nem vagyok egyedul...


    sok szerencset Neked is, tanitvanyoknak is..
    többet ésszel mint ész nélkül...

  9. #59
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 12. 28.
    Hely
    Komarno
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    engem az erddkelene,hogy milyen programmal tudnek videot csinalni? Mert mar egy ideje tervezgetem,csak ugy sajat celra, de nem tudok nekiallni....talan most extra osztonzessel konnyebb lenne

  10. #60
    PA addict Polacheck avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Hozzászólások
    3.906

    Alapbeállítás

    Idézet SUNIII eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    engem az erddkelene,hogy milyen programmal tudnek videot csinalni? Mert mar egy ideje tervezgetem,csak ugy sajat celra, de nem tudok nekiallni....talan most extra osztonzessel konnyebb lenne
    Mondjuk első szűrőnek talán nem is rossz ez a videó dolog, ugyanis azok kiesnek, akik a fórumban a megfelelő topikot nem képesek megtalálni
    less qq more pewpew!

Oldal: 6 / 12 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •